Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №80/2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги” II ступеня

ВАНТУХ Валентину Володимирівну - директора дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені П.Вірського, м.Київ

КРАВЕЦЬ Інесу Миколаївну - чемпіонку та призерку Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики, рекордсменку світу у потрійному стрибку, м.Київ

Нагородити орденом "За заслуги” III ступеня

БІЛИК Валентину Дмитрівну - голову сільськогосподарського фермерського господарства "Світоч", Полтавська область

ГОРДЄЄВУ Наталію Іванівну - голову Луганської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"

ПАВЛЮК Світлану Валеріївну - завідувача відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

ТКАЧ Юлію Анатоліївну - чемпіонку світу та призерку чемпіонату Європи з вільної боротьби серед жінок, м.Львів

ШУЛЕЖКО Марію Яківну - головного контролера - директора департаменту Рахункової палати

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ГАМАН Мар’яну Володимирівну - старшого лейтенанта медичної служби

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

ДОНЦОВУ Яну Геннадіївну - старшого солдата

ДОРОФЄЄВУ Анну Володимирівну - солдата

ДУНДАНОВУ Юлію Леонідівну - старшого солдата

КОМІСАР-ЦАР Христину Юріївну - капітана медичної служби

ОМЕЛЬЧУК Ольгу Іванівну - старшого солдата

ПОТУПАЛОВУ Тетяну Олександрівну - лейтенанта медичної служби

СЕМІГАЙЛОВУ Юлію Олександрівну -  старшого солдата

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ВОРОБЙОВУ Ганну Захарівну - голову Запорізького міського фонду правового та соціального захисту сімей військовозобов'язаних, загиблих у мирний час

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

НОВИЦЬКУ Людмилу Олексіївну - голову Товариства політв’язнів та жертв репресій у Голосіївському районі м.Києва

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БАБЕНКО Любов Вікторівну - учительку Бубнівсько-Слобідського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І—III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради, Черкаська область

БАБІЙЧУК Тетяну Володимирівну - завідувача відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

БЕРЕЗИНЕЦЬ Ірину Геннадіївну - волонтера Єдиного волонтерського центру, м.Чернігів

БОНДАРОВСЬКУ Валентину Матвіївну - президента Всеукраїнської громадської організації "РОЗРАДА", члена правління Національної ради жінок України, м.Київ

БОНЬ Віру Лук'янівну - старшого наукового співробітника Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка

БУЛЕЦУ Наталію Сергіївну - голову Закарпатської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Українське товариство глухих"

ВОРОВСЬКУ Людмилу Олександрівну - директора Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Київська область

ГЕРАСИМЕНКО Леокадію Володимирівну - члена президії Спілки жінок України, м.Київ

ГОРБ Ольгу Валеріївну - координатора Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, м.Дніпропетровськ

ЄСІПОВУ Валентину Геннадіївну - заступника начальника Управління - начальника відділу МВС України

ЖАЙВОРОНОК Ганну Вікторівну - фахівця відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області

ЗАКІРОВУ Ларису Георгіївну - багатодітну матір, заступника голови Ради багатодітних сімей Київського району міста Одеси

КАЛЬЧЕНКО Оксану Миколаївну - майора медичної служби

ОСАДЧУК Тетяну Олександрівну - прапорщика

ПОКАНЕВИЧ Олену Анатоліївну - головного фахівця відділу Головного управління ДСНС України у м.Києві, підполковника служби цивільного захисту

СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну - керівника відокремленого підрозділу громадської організації "Громадянський корпус" у Луганській області

ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну - чемпіонку Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонатів світу та Європи з фехтування, м.Миколаїв

ХМЕЛІВСЬКУ Галину Іванівну - старшого сержанта

ХОЛОДЕНКО Любов Пилипівну - Вербківського сільського голову, Дніпропетровська область

ХОМУ Людмилу Григорівну - Великожитинського сільського голову, Рівненська область

ЧЕРЕПАН Мирославу Михайлівну - прапорщика

ШЕВКУН Ольгу Володимирівну - доярку сільськогосподарського товариства "Агросвіт", Харківська область

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

АНДРУХ Ірину Володимирівну - капітана

БОЙКО Таїсію Романівну - старшину

ГОРДІЄВИЧ Ірину Василівну - капрала поліції

ДРАЧ Наталію Олексіївну - молодшого лейтенанта

ЖДАНКО Світлану Олександрівну - підполковника

КИТАЙГОРОДСЬКУ Асю Анатоліївну - капітана медичної служби

ТОМЧИШЕНУ Світлану Вікторівну - прапорщика

ШАЛЯПІНУ Віту Вікторівну - капрала поліції

ЯНІШИНУ Оксану Василівну - сержанта

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня

АЗАРОВУ Вікторію Анатоліївну - полковника поліції

АЛІЄВУ Валентину Федорівну - молодшого сержанта

ЄВДОКИМОВУ Ларису Григорівну - старшого прапорщика

ПЛАХОТНИК Наталю Миколаївну - молодшого лейтенанта

ТРАВІНСЬКУ Вікторію Василівну - сержанта

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

СУДІНУ Лідію Євгеніївну - старшого лейтенанта

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БОНДАРЕНКО Г анну Дмитрівну - начальника відділу державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м.Миколаїв

ПОГРЕБНЯК Ірину Григорівну - начальника відділу Департаменту МВС України

Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи

 

БОЛБАТ Лілію Олександрівну - волонтера, Донецька область

КРАВЧЕНКО Лілію Григорівну - волонтера, м.Донецьк

ЛЕБЕДЄВУ Ольгу Миколаївну - волонтера, м.Київ

МОСКАЛЕНКО Лідію Василівну - волонтера, Донецька область

ХОЛОДКОВУ Інну Валеріївну - волонтера громадської організації "Народний тил", м.Київ

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

 

МОСІЙЧУК Ярославі Володимирівні - актрисі, провідному майстру сцени Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

ЧУПРИК-КОТЮК Етеллі Олександрівні - піаністці, доценту кафедри Львівської національної музичної академії імені М.Лисенка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

АНДРОЩУК Марині Василівні - артистці театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"

БАЛЕНКО Інессі Ассії Юріївні - артистці товариства "МАМА МЬЮЗІК", м.Київ

ГАЛУЗІНСЬКІЙ Ганні Олегівні - артистці військового оркестру Військової академії (м.Одеса) Міністерства оборони України

ГРЕБЕНЮК Оксані Степанівні - артистці драми Чернігівського обласного академічного українського музично- драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

КАПЛУН Тетяні Володимирівні - артистці Академічного міського камерного хору "Вінниця"

КУЛІКОВСЬКІЙ Ірині Степанівні - співачці, солістці-вокалістці Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської

КУШНІРЕНКО Мирославі Миколаївні - солістці хору заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії

ЛЕОНОВІЙ Олені Володимирівні- солістці, викладачу Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби

МАЦЯЛКО Валентині Сергіївні - артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ПЛІШ Іванні Віталіївні - артистці Національної заслуженої академічної капели України "Думка", м.Київ

ПШЕНИЧНІЙ Людмилі Юхимівні - артистці оркестру Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ

ПОДОРЛОВІЙ Валентині Федорівні - артистці-вокалістці, провідному майстру сцени комунального закладу "Харківський академічний театр музичної комедії"

ЧАЙКІНІЙ Олександрі Олегівні - артистці Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

 

БІДІ Софії Дмитрівні - учительці Воскресенської загальноосвітньої школи І—III ступенів Приазовської районної ради, Запорізька область

КІВЕЖДІЙ Олесі Василівні - учительці Хустської гімназії-інтернату Закарпатської області

КІЗІЛОВІЙ Г алині Олександрівні - учительці Тернопільської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 4

КОВАЛЬ Яні Юріївні - учительці спеціалізованої школи І—III ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району м.Києва

КУЛЬЧИЦЬКІЙ Тетяні Володимирівні - учительці Тернопільської спеціалізованої ніколи І—III ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

ТАТАРИН Галині Богданівні - учительці Вільшаницької загальноосвітньої школи І—III ступенів Тисменицької районної ради, Івано-Франківська область

ШЕВЧЕНКО Аллі Миколаївні - учительці середнього навчально-виховного закладу методичної комісії Київського військового ліцею імені Івана Богуна Міністерства оборони України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ВЕЛИЧКО Людмилі Петрівні - завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м.Київ

ГЕОРГІЯНЦ Вікторії Акопівні - завідувачеві кафедри Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України, доктору фармацевтичних наук, професорові, м.Харків

НІЖЕНКОВСЬКІЙ Ірині Володимирівні - завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

КУДІНІЙ Маргариті Андріївні - директорові Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

КОСТІНІЙ Любові Степанівні - донорові, м.Запоріжжя

НЕСТЕРЕНКО Ірині Миколаївні - донорові, м.Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

СЛЕПЯН Еллі Валеріївні - директорові департаменту Запорізької обласної державної адміністрації

ТАРАСОВІЙ Валентині Петрівні - начальникові фінансового управління Іллінецької районної державної адміністрації, Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

ПАНЧЕНКО Надії Всеволодівні - начальникові лабораторії цеху відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

КУЗЬМЕНКО Наталії Ігорівні - голові Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

КУБАЛІ Наталії Олександрівні - завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ", м.Київ

МАРЕНИЧ Людмилі Антонівні - лікареві відділення комунального закладу "Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги" Черкаської міської ради

МЕЛЬНИК Ніні Іванівні - головному лікареві відділення філії акціонерного товариства лікувально- оздоровчих закладів "Миргородкурорт" - "Санаторій "Полтава", Полтавська область

МЕЛЬНИЧУК Галині Михайлівні - завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет"

ОРИШИЧ Наталії Василівні - лікареві комунального закладу "Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини" Рівненської обласної ради

ПЕТРИЧЕНКО Світлані Романівні - заступникові головного лікаря міської лікарні № 4 м.Миколаєва

ОСАДЧІЙ Олені Петрівні - завідувачеві відділення поліклініки № 1 комунального закладу "Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С.Лучанського"

ПОРЕЧНІЙ Ніні Василівні - головному лікареві комунальної лікувально- профілактичної установи "Селидівська центральна міська лікарня", Донецька область

ШУЛІКІНІЙ Людмилі Сергіївні - завідувачеві відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

БЕБЕШКО Лідії Миколаївні - майстрові художньої вишивки, Черкаська область

БЄЛЯЄВІЙ Мирославі Вячеславівні - майстрові художнього ткацтва, м.Суми

БЛАЩУК Людмилі Сергіївні - майстрині художньої вишивки, Хмельницька область

ГУСАК Марії Михайлівні - керівникові народного самодіяльного дитячого колективу-студії образотворчого мистецтва "Сиваський віночок" районного центру культури та дозвілля Новотроїцького району, Херсонська область

ПАВЛОВІЙ Людмилі Іванівні - майстрові народних художніх промислів, м.Тернопіль

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

АНДРОНОВІЙ Валентині Дмитрівні - директорові Маріупольського музичного училища, Донецька область

ВАКУЛЕНКО Вікторії Вікторівні - керівникові народного аматорського вокального ансамблю "Візерунки" Будинку культури в Гайворонському районі, Кіровоградська область

ВАРЧЕНКО Ніні Григорівні - художньому керівникові Будинку культури селища Борова Фастівського району, Київська область

ДЕРЕВЯНКО Ользі Юхимівні - директорові Новочервоненського сільського будинку культури відділу Троїцької районної державної адміністрації, Луганська область

ДОВГУН Людмилі Василівні - керівникові народного аматорського ансамблю народної пісні "Родовід" Камінь- Каширського районного будинку культури, Волинська область

МЕЛЬНИК Ользі Миколаївні - начальникові відділу державного підприємства "Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал" Державного управління справами

МИХНОВИЧ Марії Данилівні - начальникові дільниці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ПАТЕР Тетяні Миколаївні - викладачеві Львівської державної школи мистецтв № 9

ТЕЛИЧКО Тетяні Юріївні - викладачеві Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора, Закарпатська область

ТУРКОТ Галині Олександрівні - завідувачеві відділу Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка

ЧУДОВСЬКІЙ Валентині Дмитрівні - директорові Житомирської музичної школи № 1 імені Б.М.Лятошинського

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

ВІЛЬЧИНСЬКІЙ Зої Володимирівні - викладачеві державного професійно-технічного навчального закладу "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту", Вінницька область

ГІЛЬБЕРГ Тетяні Георгіївні - завідувачеві кафедри Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

ЛИТОВЧЕНКО Тетяні Петрівні - керівникові хореографічного гуртка Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, Сумська область

МАЙОВЕЦЬ Любові Василівні - директорові Старосільської загальноосвітньої школи І—III ступенів Пустомитівського району, Львівська область

ОГОРОДНИК Ользі Петрівні - головному спеціалістові відділу управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

ОСТАПЧУК Валентині Адамівні - директорові Волинського обласного еколого-натуралістичного центру

САВОЧКІНІЙ Раїсі Василівні - завідувачеві дошкільного навчального закладу № 8 м.Коростеня, Житомирська область

ЩЕРБАК Вікторії Юріївні - директорові Краматорської української гімназії Краматорської міської ради, Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

КИРИЧЕНКО Валентині Матвіївні - фельдшерові-диспетчеру Межівської підстанції комунального закладу "Павлоградська міська станція швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради

КУЗЬМІНСЬКІЙ Г алині Андріївні - заступникові головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні

НЕГРАШ-ГОРЕЙКО Прасковії Степанівні - лаборантові лабораторії державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України", м.Київ

СЕРЕДІ Тетяні Іванівні - старшій сестрі медичній відділення обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Житомирської обласної ради

СИВАК Галині Степанівні - заступникові начальника Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

ЖИЖКУН Валентині Іванівні - доярці племзаводу товариства "Агрофірма "Обрій", Дніпропетровська область

КОРНАС Марії Михайлівні - головному агрономові товариства "Агропромислове підприємство "Львівське", Львівська область

СТЕПАНОВІЙ Маргариті Михайлівні - заступникові директора департаменту агропромислового розвитку - начальнику управління Херсонської обласної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ПАЛАГІЦЬКІЙ Ганні Миколаївні - голові правління Тисменицького районного споживчого товариства, Івано-Франківська область

ПОКУТНІЙ Надії Григорівні - заступникові директора - начальнику цеху товариства "Сумитеплоенерго"

СИЧЕНКО Ірині Анатоліївні - директорові гуртожитку-готелю аспірантів Національної академії аграрних наук України, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

БУТРИН Лілії Василівні - генеральному директорові товариства "Тернопільавтотранс 16100"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ВИСОВЕНЬ Олені Володимирівні - начальникові управління Судової палати у господарських справах Верховного Суду України

ЗІЛКОВСЬКІЙ Людмилі Михайлівні - доцентові кафедри Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

РАЙКЕВИЧ Драгомірі Вікентіївні - судді апеляційного суду Запорізької області у відставці

РОМАНЕНКО Тетяні Андріївні - помічникові секретаря Судової палати управління забезпечення діяльності Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

АРТЮХ Надії Іванівні - тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з плавання "Спартак", м.Запоріжжя

ШЕВЧЕНКО Ользі Володимирівні - тренерові-викладачу комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Кіровоградської міської ради"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ГОДУНОВІЙ Ларисі Олександрівні - художникові-живописцю, м.Київ

КУПЦОВІЙ Тетяні Михайлівні - художникові, М.Миколаїв.

 

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

4 березня 2016 року