Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Юлія Соколовська на міжнародній конференції: Відновлення людини та прав постраждалих під час війни потребує нових правових регулювань та інструментів

9 грудня 2023 року - 12:17

Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська взяла участь у Міжнародній конференції «Свобода або страх», присвяченій 75-й річниці ухвалення Загальної декларації прав людини.

Андрій Єрмак і баронеса Гелена Кеннеді обговорили подальші кроки у взаємодії задля повернення незаконно депортованих українських дітей

9 грудня 2023 року - 11:25

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч із відомою юристкою з прав людини, громадянських свобод і захисту дітей, директоркою Інституту прав людини Міжнародної асоціації юристів баронесою Геленою Кеннеді, яка перебуває в Україні з візитом.

Андрій Єрмак обговорив із делегацією Франції українсько-французькі контакти на найближчу перспективу

8 грудня 2023 року - 23:02

Андрій Єрмак подякував Франції за допомогу Україні під час російської агресії та всебічну підтримку євроатлантичної інтеграції нашої держави.

Олена Зеленська: Повернених дітей мають зустрічати на батьківщині найкращі умови й можливості

8 грудня 2023 року - 22:53

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у заході, присвяченому темі реінтеграції депортованих дітей після повернення в Україну.

Максимально активно працюємо з партнерами заради посилення української ППО – звернення Президента України

8 грудня 2023 року - 21:22

Хай у Росії не сумніваються: усі – від терористів до пропагандистів терору – вони усі відповідатимуть. І за кожен удар.

Росія намагається знищити будь-який зв’язок дітей з Україною, потрібні швидкі дії, щоб повернути їх додому – Президент на першій зустрічі Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

8 грудня 2023 року - 18:17

«Закликаю вас збільшувати нашу коаліцію – збільшувати шанси кожної української дитини на життя вдома, на життя загалом, повернутись не через роки, а якнайшвидше», – сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський обговорив із Прем’єр-міністеркою Естонії збереження підтримки України та захист «зернового коридору»

8 грудня 2023 року - 15:24

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністеркою Естонії Каєю Каллас.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання