Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Україні потрібно більше фахівців із європейських справ, які захищатимуть європейські цінності – Президент під час спілкування зі студентами та викладачами Коледжу Європи

27 січня 2023 року - 21:19

Після перемоги над державою-агресором і Україні, і Європі будуть потрібні громадяни, здатні захищати європейські цінності від намагань тиранії зруйнувати їх. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування зі студентами й викладачами Коледжу Європи у Натоліні (Польща) та Брюгге (Бельгія) у межах проведення у навчальному закладі дня України та Литви.

Будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кров’ю – звернення Президента України

27 січня 2023 року - 19:54

Росія повинна зупинити агресію й терор, і лише після цього можна буде говорити про російську участь у контексті олімпійського руху. Олімпійські принципи та війна – фундаментально протилежні одне одному.

Андрій Єрмак провів розмову з представником МЗС Великої Британії, який курує питання санкційної політики

27 січня 2023 року - 18:22

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з генеральним директором із питань економіки, науки і технологій Міністерства закордонних справ, справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії Кумаром Айєром.

Президент ушанував пам’ять жертв Голокосту

27 січня 2023 року - 13:34

Глава держави встановив лампадку біля меморіального знака «Менора» на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр». У церемонії також взяли участь керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, представники дипломатичного корпусу європейських країн, США та Канади.

Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня 2023 року - 10:49

Сьогодні ми повторюємо ще вагоміше, ніж раніше: ніколи знову – ненависті; ніколи знову – байдужості. Що більше народів світу подолають байдужість, то менше простору у світі залишиться для ненависті.

Андрій Єрмак обговорив із послами країн «Групи семи» та ЄС підтримку запропонованої Україною формули миру

26 січня 2023 року - 22:27

У межах регулярного діалогу відбулася чергова зустріч керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака з послами країн «Групи семи» (G7) та головою Представництва Європейського Союзу.

Російську агресію можна й треба зупиняти лише адекватною зброєю – звернення Президента України

26 січня 2023 року - 22:12

На цей російський терор потрібні асиметричні відповіді. Потрібен новий рух наших сил на фронті. Потрібно забезпечити поразки наземних сил терористів. Хоч би що там планували російські окупанти, наша підготовка має бути міцнішою. Говоримо про це з партнерами. І обговорюємо це на засіданнях Ставки.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання