Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Президент зустрівся зі Спікеркою Сеймасу Литви

18 червня 2024 року - 19:11

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі Спікеркою Сеймасу Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен, яка перебуває з візитом у нашій країні.

В Офісі Президента обговорили реформування правничої освіти

18 червня 2024 року - 16:53

Заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Мудра провела нараду щодо законодавчого врегулювання питань правничої освіти.

Темою четвертого Саміту перших леді та джентльменів стане безпека дітей

18 червня 2024 року - 14:02

Четвертий Саміт перших леді та джентльменів відбудеться 12 вересня у Києві. Про це Олена Зеленська розповіла під час пресконференції, присвяченої майбутній події. 

Хоробрість разом із фаховістю мають забезпечити нашу перемогу – Президент на випуску слухачів стратегічного та оперативного рівнів підготовки Національного університету оборони

18 червня 2024 року - 13:17

Глава держави зазначив, що завдання командирів, які завершили навчання, – збільшити силу й фаховість національної оборони.

Україна повернулася на перші шпальти всіх видань світу – Андрій Єрмак про результати Саміту миру

17 червня 2024 року - 20:54

Саміт миру – це найважливіший дипломатичний прорив України за всі роки незалежності. Так прокоментував результати Глобального саміту миру керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак в ефірі телевізійного марафону «Єдині новини». 

Зараз – жодних пауз, ми зробили перший відчутний крок до миру – звернення Президента

17 червня 2024 року - 19:25

Це успіх України, що вперше в нашій історії стільки лідерів, стільки держав зібралися заради України та заради миру. Але мир – це завжди шлях. Потрібні нові кроки. І вони будуть.

Лише встановлення справедливого миру та притягнення агресора до відповідальності зупинить воєнні злочини РФ в Україні – на Саміті миру відбулася окрема дискусія щодо гуманітарного виміру війни

17 червня 2024 року - 00:01

Модераторка заходу, старша радниця керівника Офісу Президента Дарія Зарівна зазначила, що масове викрадення українських дітей, система жорстоких тортур полонених, до яких вдаються російські окупанти, є сутністю російського імперіалізму та справжніми ознаками геноциду.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання