Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Заступник Керівника Офісу Президента України

ЖОВКВА Ігор Іванович

Заступник Керівника Офісу Президента України.

Народився у 1979 році.

Освіта: закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за спеціальністю «Міжнародні відносини».

У 2002 році розпочав трудову діяльність помічником-консультантом народного депутата України Апарату Верховної Ради України.

З грудня 2002 року працював на посаді головного консультанта в Адміністрації Президента України, згодом Секретаріаті Президента України.

З березня 2006 року працює на  керівних посадах у Секретаріаті Президента України.

З січня 2008 року призначений керівником Служби Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської інтеграції.

З вересня 2010 року призначений Директором департаменту міжнародного співробітництва та інвестиційного маркетингу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

З березня 2014 року призначений заступником керівника Служби Віце-прем’єр-міністра Секретаріату Кабінету Міністрів України.

З вересня 2014 року призначений Керівником Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України.

З серпня 2019 року призначений керівником Головного управління з питань зовнішньої політики Директорату з питань зовнішньої політики Офісу Президента України.

Указом Президента України 13 вересня 2019 року призначений Заступником Керівника Офісу Президента України.

Кандидат політичних наук (2005 рік), доцент (2014 рік).

Надзвичайний і Повноважний Посол (2018 рік).

Заслужений працівник освіти України (2019 рік).