Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №135/2019

Про зміну меж території Ужанського національного природного парку

Відповідно до статті 54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» постановляю:

1. Змінити межі Ужанського національного природного парку.

До території Ужанського національного природного парку погоджено в установленому порядку включення 6988 гектарів земель державної власності на території Великоберезнянського району Закарпатської області, що вилучаються у державного підприємства «Великоберезнянське лісове господарство» і надаються національному природному парку в постійне користування.

2. Питання надання Ужанському національному природному парку у постійне користування земель, які включені до складу національного природного парку без вилучення у землевласників та землекористувачів, вирішуються відповідно до закону.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити:

внесення у шестимісячний строк у встановленому порядку змін до Положення про Ужанський національний природний парк;

вирішення протягом 2019 - 2020 років відповідно до законодавства питань щодо надання Ужанському національному природному парку у постійне користування відповідних земель державної власності на території Великоберезнянського району Закарпатської області та проведення державної реєстрації речових прав на такі земельні ділянки;

внесення протягом 2019 - 2020 років у встановленому порядку змін до Проекту організації території Ужанського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

11 квітня 2019 року