Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №139/2019

Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

З метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного і тваринного світу, збереження у природному стані окремих унікальних природних утворень, відповідно до статей 53 і 54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» постановляю:

1. Оголосити погоджені в установленому порядку території та об’єкти природно-заповідного фонду заказниками загальнодержавного значення згідно з додатком.

2. Змінити межі ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Тарасів обрій» шляхом включення до його території 311 гектарів земель державної власності, у тому числі 209 гектарів, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Золотоніське лісове господарство», та 102 гектарів земель запасу природоохоронного призначення, які розташовані за межами села Келеберда на території Канівського району Черкаської області.

3. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк забезпечити:

затвердження в установленому порядку положень про оголошені цим Указом заказники загальнонаціонального значення;

внесення в установленому порядку змін до Положення про ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Тарасів обрій», межі якого змінюються згідно з цим Указом;

режим охорони та збереження створених і розширених заказників загальнодержавного значення.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

11 квітня 2019 року