Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №238/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БАЛЮКА Вадима Володимировича - лейтенанта

БІЛЯЄВА Сергія Євгеновича - молодшого лейтенанта

ВЕРПЕТУ Миколу Леонідовича - майора

ВОЛКОВА Олексія Борисовича - молодшого лейтенанта

ВОРОНКОВА Дениса Сергійовича - капітана

КАПУСТЯКА Юрія Володимировича - лейтенанта

КОНОННІКОВА Володимира Олександровича - молодшого лейтенанта

КРУПАЧА Тараса Романовича - лейтенанта

ЛІЩИНСЬКОГО Владислава Вацлавовича - полковника

МАЗОРЧУКА Сергія Юрійовича - старшого лейтенанта

НІКІТІНА Максима Олександровича - молодшого лейтенанта

ПОЛІЩУКА Івана Сергійовича - старшого лейтенанта

ПОЛЯКОВА Андрія Олеговича - полковника

ЧЕРУШЕВА Батирбека Віталійовича - молодшого лейтенанта

ЧОРНОГО Володимира Сергійовича - полковника

ШАБЛІЯ Володимира Володимировича -полковника

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ПЕТРЕНКА Олександра Анатолійовича - старшого солдата

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АПОНЮКА Тараса Васильовича - старшого солдата

БАЛАГУРУ Володимира Лаврентійовича - молодшого сержанта

БЕРЕЩУКА Олександра Васильовича - старшину

БЄРЛІЗЄВА Дмитра Валерійовича - сержанта

БОНДАРЕВА Дмитра Вікторовича - солдата

ВАСИЛЬЄВА Сергія Євгеновича - підполковника

ГАЛКУ Дмитра Валентиновича - солдата

ГОНЧАРЕНКА Юрія Володимировича - старшого солдата

ГОНЧАРУКА Олега Миколайовича - підполковника

ГУДЗЯ Миколу Васильовича - молодшого сержанта

ДЕМЧЕНКА Юрія Вікторовича - підполковника

ДЕРКАЧА Андрія Олексійовича - підполковника

ДЖЕГЛАВА Євгена Андрійовича - сержанта

ДОБРОВОЛЬСЬКОГО Артема Павловича - старшого солдата

ЖУРАВЛЬОВА Івана Вікторовича - старшину

ЗАФТОНОВА Олександра Валерійовича - молодшого сержанта

ІШМАКОВА Володимира Ігоровича - молодшого сержанта

КІШКУ Миколу Васильовича - старшого сержанта

КОШКОША Максима Сергійовича - солдата

ЛИСТОПАДА Ігоря Борисовича - прапорщика

ЛИТВИНОВА Олександра Петровича - солдата

ЛУЧАНОВА Олександра Олександровича - молодшого сержанта

ЛЮБУНЯ Богдана Петровича - старшого солдата

МІНІНА Олексія Сергійовича - старшого сержанта

ОЛІЙНИКА Юрія Васильовича - старшого солдата

ОСТАЛЬСЬКОГО Руслана Валерійовича - сержанта

ПІНЧУКА Руслана Олександровича - старшого солдата

ПОЛІЩУКА Олександра Михайловича - молодшого сержанта

ПОЛІЯНА Олексія Миколайовича - старшого прапорщика

ПОЛЮЛЯКА Василя Миколайовича - полковника

ПОНОМАРЕНКА Вадима Валерійовича - сержанта

ПОНОМАРЕНКА Олександра Петровича - солдата

ПРОДАНА Віотольда Борисовича - прапорщика

ПРОЦІВА Василя Ярославовича - майора медичної служби

ПТУШКА Ігоря Володимировича - солдата

САВЕЛЛА Юрія Анатолійовича - старшого сержанта

СІЧАКА Богдана Борисовича - старшого солдата

ТЕСЛІНА Сергія Олександровича - старшого сержанта

ТОПОЛЬНІКА Сергія Васильовича - старшого сержанта

ФЕДАНА Івана Володимировича - солдата

ФЕДОРОВА Дмитра Борисовича - молодшого сержанта

ФЕДОРОВА Станіслава Олександровича - старшину

ХВЕДЧЕНЮ Євгенія Олексійовича - молодшого сержанта

ЧЕРЕДНІЧЕНКА Максима Івановича - солдата

ЧОЧІШВІЛІ Лашу Кукурієвича - молодшого сержанта

ШАДЕВСЬКОГО Олега Анатолійовича - старшого сержанта

ШАРАПУ Олега Олександровича - старшого сержанта

ШТИФОРУКА Юрія Володимировича - старшину

ЯКІМОВА Андрія Миколайовича - майора

ЯЦЮКА Юрія Миколайовича - полковника

ЯЩЕНКА Романа Миколайовича - старшого солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

ГУЛОГО Володимира Миколайовича - підполковника

КОСТЮКА Віктора Петровича - полковника

КОТЛЯРЕНКА Сергія Миколайовича - заступника начальника відділу Департаменту Міністерства оборони України

ЛЕВЧЕНКА Михайла Антоновича - полковника

ПЄРОВА Геннадія Борисовича - полковника

УВАРОВА Сергія Анатолійовича - полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АМИРОВА Вадима Леонідовича - молодшого сержанта

БЄЛІКА Олександра Васильовича - старшого солдата

ВАЛЬКІВА Олега Ігоровича - генерал-майора

ВЕРЕСА Кирила Кириловича - старшого лейтенанта

ГІЛКУ В’ячеслава Валентиновича - молодшого сержанта

ГОЛОВКА Ігоря Олеговича - сержанта

ГОРБАЧОВА Єгора Костянтиновича - підполковника

ЖУРАВЛЯ Ярослава Сергійовича - старшого солдата

ЖУРБЕНКА Андрія Васильовича - прапорщика

МАЗЕПУ Олега Сергійовича - старшину

НЕСВІТАЙЛА Олексія Миколайовича - лейтенанта юстиції

НЕСТЕРУКА Володимира Леонтійовича - підполковника

НИКОЛИНА Михайла Мирославовича - лейтенанта

НІКОЛАЄВУ Анастасію Юріївну - лейтенанта медичної служби

ОЛЕКСІЄНКА Павла Олександровича - капітана

ОЛІЙНИКА Володимира Володимировича - підполковника

ПАРХОМЕНКА Олексія Миколайовича - сержанта

ПЕТЛЮКА Віталія Володимировича - сержанта

ПОЛІКОВСЬКУ Світлану Леонідівну - старшину

ПОЛТАВЦЯ Миколу Миколайовича - молодшого сержанта

ПРОДАНА Михайла Мироновича - старшого сержанта

РУДЕНКО Владлену Олександрівну - молодшого лейтенанта

САФОНОВА Вадима Євгеновича - полковника медичної служби

СИВОГО Вадима Володимировича - старшину

СНІГУРА Богдана Миколайовича - лейтенанта

ТРОФИМЕНКА Олексія Михайловича - полковника

ФРОЛЕНКОВА Михайла Миколайовича - молодшого сержанта

ХАЛЕЦЬКОГО Ігоря Євгеновича - старшого солдата

ХОХА Дмитра Віталійовича - старшого сержанта

ЧЕРАНІВСЬКУ Олену Анатоліївну - капітана медичної служби

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БІЛЕЦЬКОГО Віталія Анатолійовича - старшого прапорщика

БЛОХІНУ Астру Сергіївну - лейтенанта

ГОЛОВКА Андрія Андрійовича - капітана

ГОЛОДНОГО Євгена Миколайовича - сержанта

ГУЗАРА Сергія Анатолійовича - прапорщика

ЄМЦЕВА Юрія Федоровича - прапорщика

КАЛАНДІЯ Валеріана Леонтійовича - старшину

ЛУЦЕНКА Олександра Юрійовича - солдата

МАЛАНИЧА Івана Миколайовича - старшого сержанта

МУХУ Андрія Володимировича - солдата

САМСОНА Володимира Васильовича - старшину

ТОРШИНА Володимира Володимировича - майора

ЯНГОЛА Миколу Олександровича - сержанта

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

КІСІЛЯ Юрія Миколайовича - молодшого сержанта

ОНКАЛЮКА Івана Володимировича - солдата

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

ГАЛУШЦІ Андрію Миколайовичу - начальникові Науково-дослідного інституту проблем військової медицини Української військово-медичної академії, доктору медичних наук, полковнику медичної служби

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

БОРТНЯК Марії Гаврилівні - начальникові відділення клініки Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону

РАДЬКУ Анатолію Іларіоновичу - заступникові начальника Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України з медичної роботи

ТКАЧУКУ Степану Івановичу - начальникові клініки – провідному інфекціоністу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковнику медичної служби

ШЕВАЗІ Івану Михайловичу - провідному терапевтові Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, полковнику медичної служби

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

МЕДВЕДЄВУ Володимиру Костянтиновичу - завідувачеві кафедри інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

АККОРДОВІЙ Тетяні Миколаївні - медичній сестрі клініки Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпітальˮ

ШЕВЧЕНКО Наталії Іванівні - лікареві-кардіологу клініки Військово-медичного клінічного центру Північного регіону

в органах і підрозділах Служби безпеки України:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

КОВАЛЬОВА Володимира Олександровича - підполковника

СОКОЛОВА Олександра Володимировича - підполковника

ЦИНТИЛУ Ігоря Вадимовича - майора

Нагородити орденом Данила Галицького

ЗАГРАЯ Валерія Дмитровича - полковника

ПОПОВА Максима Борисовича - полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БАБІЯ Олега Вікторовича - капітана

КОПИЛОВА Андрія Миколайовича - полковника

КРІЦИНА Едуарда Володимировича - полковника

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

ЗАСУЦЬКОМУ Валерію Георгійовичу - полковнику

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

ТИВОДАРУ Богдану Михайловичу - полковнику юстиції

в органах і підрозділах Національної гвардії України:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ОРЛОВА Олександра Олександровича - капітана

ЧЕРНИХ Антона Євгеновича - старшого лейтенанта

Нагородити орденом Данила Галицького

БОЖКА Сергія Сергійовича - підполковника

ДІДКОВСЬКОГО Ігоря Вікторовича - полковника

САФОШКІНА Андрія Станіславовича - полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БІЛЕЦЬКОГО Олександра В’ячеславовича - полковника

ВОЙТЕНКА Юрія Петровича - полковника юстиції

ДИМИХІНА Андрія Петровича - полковника

ЖОВТЯКА Євгена Васильовича - капітана

КОЗАЛЄТОВА Віталія Валерійовича - полковника

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

БЕРЕЗНЮКА Романа Вячеславовича - підполковника

НІЯЗОВА Івана Насрудіновича - старшого лейтенанта

в органах і підрозділах Управління державної охорони України:

Нагородити орденом Данила Галицького

МАМЧІЧА Віталія Євгеновича - полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

САДОВЦЯ Віталія Федоровича - майора

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

МЕЩЕРЯКОВА Володимира Володимировича - полковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ЄВТУШЕНКА Віталія Вікторовича - полковника

ТИЩЕНКА Олександра Петровича - підполковника

Присвоїти почесне звання

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

РЯБОКІНЬ Оксані Анатоліївні - підполковнику

в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України:

Нагородити орденом Данила Галицького

КОЛОСКОВА Руслана Анатолійовича - полковника

ЛАВРЕНТЬЄВА Сергія Анатолійовича - полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БЕНЕДІСЮКА Максима Миколайовича - капітана 3 рангу

БУТЕНКА Олександра Сергійовича - полковника

ГРИНЮКА Володимира Миколайовича - підполковника

КРУКА Олександра Івановича - полковника

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ДИКОГО Олександра Ярославовича - старшого прапорщика

МІХАЛЬЦЯ Ігоря Петровича - підполковника

ТУРЕНКА Костянтина Володимировича        - полковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

КУПЧИК Юлію Романівну - старшого лейтенанта

МЕДВІДЯ Михайла Михайловича - старшого прапорщика

ЯЩЕНКА Максима Петровича - старшого прапорщика

в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЧЕПКУ Ларису Миколаївну - директора фабрики “Динамоˮ Фізкультурно-спортивного товариства “Динамоˮ України

Нагородити орденом Данила Галицького

КОБКА Василя Андрійовича - заступника директора Департаменту МВС України

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ЗВАРИЧА Василя Миколайовича - полковника поліції

НОВІКА Сергія Івановича - підполковника поліції

ШУСТУ Руслана Миколайовича - підполковника поліції

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ВОРОН Ганну Василівну - старшого лейтенанта поліції

МЕРЧУКА Сергія Юрійовича - старшого лейтенанта поліції

МІЩЕНКО Ольгу Миколаївну - майора поліції

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

КАВЕРІНА Артема Володимировича - рядового поліції

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

СМИКУ Анатолію Савелійовичу - заступникові начальника Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

ЖИДЕНКУ Володимиру Вікторовичу - директорові Правового департаменту Національної поліції України

КНЯЗЄВУ Сергію Миколайовичу - Голові Національної поліції України, генералу поліції другого рангу

в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

СЛОБОДЯНИКА Василя Дмитровича - начальника Головного управління ДСНС України у Київській області

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АПАЛЬКОВА Костянтина Івановича - майора служби цивільного захисту

АСАФАТА Василя Петровича - старшого прапорщика служби цивільного захисту

ДЕНИСЮКА Сергія Вікторовича - старшого лейтенанта служби цивільного захисту

ПУДРОВСЬКОГО Віктора Олександровича - майора служби цивільного захисту

ЩЕРБУ Ігоря Володимировича - старшого прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ГРИБОВСЬКОГО Олега Броніславовича - прапорщика служби цивільного захисту

ТЕЛЬНЮКА Руслана Григоровича - старшого прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ВІННИКА Максима Костянтиновича - молодшого сержанта служби цивільного захисту

ЛЕСЮТУ Василя Андрійовича - старшого лейтенанта служби цивільного захисту

ШЕРСТЮКА Мирослава Васильовича - капітана служби цивільного захисту

Присвоїти почесне звання

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

АНДРОНОВУ Володимиру Анатолійовичу - проректорові Національного університету з наукової роботи – начальнику науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, доктору технічних наук

в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

БАБЕНКА Костянтина Андрійовича - полковника

ВОЗНЮКА Анатолія Петровича - полковника

ТИТАРЕНКА Олександра Володимировича - полковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ПИЛИПЕНКА Віктора Івановича - старшого прапорщика

в органах і підрозділах Генеральної прокуратури України:

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

КРУПКУ Андрія Олександровича - старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України

МІЩЕНКОВА Володимира Валентиновича - заступника начальника Департаменту – начальника управління Генеральної прокуратури України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АНТОНЕЦЬ Ольгу Вадимівну - старшого радника юстиції

БАБЕНКО Наталю Миколаївну - старшого радника юстиції

Нагородити орденом Данила Галицького

ЦИЛЮРИКА Олександра Анатолійовича - старшого радника юстиції

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

БЕРЕЗІНА Максима Григоровича - старшого радника юстиції

ВОЗНЮКА Дмитра Васильовича - молодшого радника юстиції

СМИРНОВА Олексія Івановича - старшого радника юстиції

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

ЛОШИЦЬКОМУ Михайлу Васильовичу - ректорові Національної академії прокуратури України, доктору юридичних наук

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

БЕДРУ Олегу Васильовичу - старшому раднику юстиції

БУТЕНКО Ірині Олександрівні - старшому раднику юстиції

ГРАБЦЮ Ігорю Несторовичу - старшому раднику юстиції

ДЕМЧЕНКУ Геннадію Валентиновичу - старшому раднику юстиції

ІВАХУ Андрію Андрійовичу - старшому раднику юстиції

КОНСТАНТИНОВУ Віталію Петровичу - старшому раднику юстиції

КУРІННІЙ Олені Олександрівні - старшому раднику юстиції

СТЕПАНОВУ Сергію Романовичу - старшому раднику юстиції

СУХАЧОВУ Олексію Олександровичу - заступникові начальника Департаменту – начальнику управління Генеральної прокуратури України

ХАБЛОВІЙ Оксані Вікторівні - старшому раднику юстиції.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

23 серпня 2018 року