Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №413/2019-рп

Про делегацію України для участі у тридцять першій сесії Асамблеї Міжнародної морської організації

1. Утворити делегацію України для участі у тридцять першій сесії Асамблеї Міжнародної морської організації (25 листопада — 4 грудня 2019 року, м.Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії) у такому складі:

КРИКЛІЙ Владислав Артурович — Міністр інфраструктури України, глава делегації

ГАЛІБАРЕНКО Наталія Миколаївна — Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії, Постійний представник України при Міжнародній морській організації (ІМО), заступник глави делегації

БАСЮК Олександр Григорович — генеральний директор Директорату морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України

ГАЛУЩАК Андрій Едуардович — державний секретар Міністерства інфраструктури України

ГУЛЕНКО Вікторія Дмитрівна — радник Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України

МОШКІВСЬКИЙ Віталій Володимирович — радник Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії, заступник Постійного представника України при Міжнародній морській організації (ІМО)

ПОНОЧОВНИЙ Ігор Миколайович — прокурор Автономної Республіки Крим (за згодою)

ЧАЛА Ірина Олександрівна — начальник Управління міжнародного співробітництва та протоколу Міністерства інфраструктури України.

Дозволити главі делегації вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації, залучати в установленому порядку до участі в її роботі експертів.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у тридцять першій сесії Асамблеї Міжнародної морської організації (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію України брати участь у переговорах і прийнятті рішень Асамблеї Міжнародної морської організації.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

22 листопада 2019 року