Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №442/2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня захисника України

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

БАРАНОВА Віталія Анатолійовича - підполковника

ТИМОШЕНКА Радіона Івановича - генерал-майора

ШАНДАРА Олексія Михайловича - полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БАБІЯ Богдана Андрійовича - підполковника

БАРАНОВСЬКОГО Сергія Анатолійовича - полковника

БІЛОГО Олега Володимировича - старшого лейтенанта

БУЧКОВСЬКОГО Олександра Дореловича - полковника

ВАСИЛЬЄВА Віктора Євгеновича - підполковника

ВИШНІВСЬКОГО Олега Віталійовича - генерал-майора

 ВОЮЦЬКОГО Олександра Юрійовича - майора

ГРЕЧАНІКОВА Олександра Петровича - полковника

ГРУЗЕВИЧА Олександра Степановича - полковника

ГУБСЬКОГО Дмитра Анатолійовича - полковника

ГУЦОЛА Олександра Леонідовича - майора

ДЕДУ Сергія Миколайовича - полковника

ДІДУШКА Андрія Івановича - старшого лейтенанта

ДОВОЛЬНОВА Ігоря Костянтиновича - майора

ДУБОВИКА Олексія Леонідовича - полковника

КЛІЩЕВСЬКОГО Андрія Миколайовича - молодшого лейтенанта

КОРШКА Віктора Миколайовича - підполковника

ЛИСА Валерія Валерійовича - капітана

ЛИХМАНА Олександра Вікторовича - підполковника

ЛІТУНА Андрія Миколайовича - майора

МАЛІНОВСЬКОГО Назара Олеговича - майора

МЕЛЬНИКА Олександра Вікторовича - майора

МЕЛЬНИКА Юрія Миколайовича - полковника

МИСЛУ Мирослава Івановича (посмертно) - молодшого лейтенанта

НАУМЕНКА Вадима Вікторовича - лейтенанта

ОГІРА Андрія Георгійовича - капітана

ПЕРЕСТЮКА Олександра Федоровича - майора

ПЕТРОЧЕНКА Олександра Олексійовича - полковника

ПОНОМАРЧУКА Івана Валерійовича - капітана

САКОВСЬКОГО Григорія Андрійовича - генерал-лейтенанта запасу

САХНЮКА Олега Петровича - полковника

СЕМЕНЮКА Ігоря Петровича - старшого лейтенанта

 СЕРЖАНА Андрія Віталійовича - капітана

 СИРОТЕНКА Василя Володимировича - полковника

СКРИЛЬНІКА Валерія Вікторовича - лейтенанта

СЛУЧАЙНОГО Мстислава Юрійовича - генерал-лейтенанта запасу

СОКОЛОВА Андрія Васильовича - полковника

СТЕЛЬМАХА Юрія Григоровича - старшого лейтенанта

ТІМЧЕНКО Ольгу Володимирівну - підполковника медичної служби

ТУЗА Андрія Володимировича - підполковника

ТУРЧЕНКОВА Сергія Вікторовича - підполковника

ФЕДОСЄЄВА Володимира Володимировича - майора

ЧЕРНЕНКА Володимира Васильовича - підполковника

ЧЕРНЕЦЬКОГО Сергія Анатолійовича - підполковника

ШУЛЯКІВСЬКОГО Івана Несторовича - капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

БОДНАРА Володимира Володимировича - молодшого сержанта

КУКСУ Романа Євгеновича - старшого солдата

НАЗАРЕНКА Сергія Васильовича - молодшого лейтенанта

ПАСТЕРНАКА Ігоря Борисовича - сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АЗІМОВА Темура Рустамовича - солдата

БАЗАЛЄВА Олександра Михайловича - старшого сержанта

БАЙДУКОВА Юрія Юрійовича - старшого солдата

БАКАЛЬЦЯ Михайла Івановича - молодшого сержанта

БАРБАШОВА Владислава Олеговича - старшого солдата

БАХОРА Назара Богдановича - солдата

БЕРЕЗУ Олександра Анатолійовича - молодшого сержанта

БЛОКА Андрія Володимировича - молодшого сержанта

БОЙКА Віталія Вікторовича - сержанта

БОРСУКА Віталія Андрійовича - старшого солдата

БРОВЕНКА Олександра Вікторовича - солдата

ВИСОКОЛЯНА Віктора Сергійовича - старшого солдата

ВЛАСЮКА Олега Михайловича - старшого сержанта

ВОРОНА Максима Валентиновича - солдата

ВОРОНЬКА Олександра Сергійовича - солдата

ГРЕЧКА Євгенія Миколайовича - молодшого сержанта

ГРИНЮКА Дениса Володимировича - молодшого сержанта

ЖИЛКІНА Ярослава Геннадійовича - молодшого сержанта

ЖУКА Сергія Миколайовича - полковника

ЗЕЛЕНОГО Руслана Федоровича - солдата

ІВАНОВА Леоніда Сергійовича - молодшого сержанта

ІВАНЧУРУ Леоніда Анатолійовича - старшину

ІВАШКА Віктора Вікторовича - старшого солдата

ІСАЄВА Максима Павловича - старшого сержанта

КАРНАУХОВА Юрія Сергійовича - сержанта

КОМПРИЧЕВСЬКОГО Володимира Васильовича - солдата

КОЦАРА Олега Олександровича - підполковника

КРАЙНІКА Ігоря Анатолійовича - молодшого сержанта

КУДУСОВА Ескендера Тімендаровича - старшину

КУЗЬМИЧА Петра Миколайовича - старшого сержанта

КУЛЯВЦЯ Андрія Петровича - старшого сержанта

ЛАГОДУ Леоніда Сергійовича - старшину

ЛИСЕНКА Дмитра Вікторовича - старшого солдата

ЛИТВИНЕНКА Івана Миколайовича - прапорщика

ЛУКІНА - Володимира Ілліча - старшого солдата

МАНЕЛЮКА Андрія Васильовича - старшого лейтенанта

МИКИТЧЕНКА Богдана Анатолійовича - майора

МОЛОКОВА Олександра Валентиновича - полковника

МОСІЧА Олега Олександровича - старшину

НЕВІДОМСЬКОГО Віталія Вікторовича - молодшого сержанта

НЕСТЕРЕНКА Івана Миколайовича - солдата

НЕЩЕТНОГО Григорія Вікторовича - прапорщика

НІКІФОРОВА Віктора Валерійовича - старшого солдата

НОСАЛЯ Сергія Олександровича - солдата

ОЧЕРЕТЬКА Максима Валерійовича - старшого солдата

ПАВЛІВА Євгенія Петровича - молодшого сержанта

ПИЛИПЕНКА Віталія Валентиновича - сержанта

ПОСЛОВСЬКОГО Дмитра Івановича - солдата

РАЗІНІНА Олексія Вікторовича - сержанта

РУЗІЄВА Олександра Вадимовича - старшого солдата

СЕМКОВИЧА Ярослава Васильовича - лейтенанта медичної служби

СНОПКА Володимира Олександровича - старшого лейтенанта

СОЦЬКОГО Вадима Борисовича - прапорщика

СТАРОДУБЦЯ Віталія Васильовича - солдата

ТАРАНЕНКА Олександра Івановича - сержанта

ТИТІКА Андрія Сергійовича - старшого солдата

ТЮТЮННИКА Євгена Олександровича - підполковника

ФЕДАША Володимира Миколайовича - сержанта

ХАРЧЕНКА Анатолія Вікторовича - сержанта

ХРАНЮКА Артема Романовича - старшого лейтенанта медичної служби

ШЕВЧУКА Олександра Ігоровича - сержанта

ШИНКАРУКА Олександра Леонідовича - старшого сержанта

ШКОРУБСЬКОГО Андрія Васильовича - капітана

ЮРЧУКА Руслана Олександровича - капітана

Нагородити орденом Данила Галицького

АСТАХОВА Олександра Олександровича - полковника

БАДУЛІНА Євгенія Вячеславовича - підполковника

БОЙКА Олега Володимировича - полковника

ДЯЧУКА Павла Олексійовича - підполковника

ІВАЩУКА Руслана Анатолійовича - полковника

ЛІВІЦЬКОГО Олександра Станіславовича - полковника

МЕЛЬНИКА Ігоря Валерійовича - полковника

НИКОНЧУКА Володимира Валентиновича - полковника

ПИСЛАРА Сергія Сергійовича - старшого лейтенанта

СІРКА Олександра Миколайовича - підполковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АКУЛІНІНА Ігоря Володимировича - молодшого сержанта

АНТОНЕНКА Сергія Володимировича - мічмана

БОСЕНКА Андрія Володимировича - сержанта

ГРЕЧУХУ Євгена Володимировича - капітана

ГРУДЄВА Валерія Олександровича - молодшого сержанта

ЗУБРИЦЬКОГО Юрія Миколайовича - полковника

КОЛЕСНІКОВА Олександра Васильовича - молодшого лейтенанта

МАЛОГО Бориса Сергійовича - старшого солдата

НАГОРНЮКА Олександра Олексійовича - підполковника

НЕЧИПОРЕНКА Сергія Анатолійовича - молодшого лейтенанта

НОВІКОВА Олексія Олександровича - підполковника

НОВІЦЬКОГО Дмитра Едуардовича - майора

ПАНЧЕНКА Сергія Івановича - полковника

ПІКАЛОВА Ігоря Анатолійовича - старшину

ПОЛОХОВА Миколу Володимировича - майора

РИБІДАЙЛА Дмитра Михайловича - полковника

РУЧКУ Павла Анатолійовича - старшого мічмана

СКОБЛОВА Сергія Олександровича - сержанта

СМОРУДОВА Сергія Миколайовича - прапорщика

СТУПКУ Олександра Олександровича - молодшого сержанта

ТЕЛІЖИНА Ярослава Ростиславовича - капітана

ТИТЕНКА Юрія Володимировича - старшину

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ТОМОРСЬКОГО Володимира Андрійовича - майора

ШКІЛЬНЮКА Артема Григоровича - підполковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАЖУТІНА Дениса Вікторовича - молодшого сержанта

БЕЗРУЧКА Олександра Григоровича - солдата

БЕЛЯКОВСЬКОГО Сергія Григоровича - солдата

БЕРЕЗОВСЬКОГО Олександра Івановича - солдата

БІЛАВУ Олександра Анатолійовича - молодшого лейтенанта

БІЛЯЄВА Ігоря Григоровича - сержанта

БОГИНСЬКОГО Віктора Петровича - старшого сержанта

ВОЛОШИНА Григорія Володимировича - матроса

ГОРДІЄНКА Анатолія Борисовича - матроса

ДЕМИЦЬКОГО Юрія Дмитровича - солдата

ІСАЯ Ярослава В’ячеславовича - молодшого сержанта

КАРПУ Віктора Миколайовича - молодшого сержанта

КОЦЮРБУ Олексія Володимировича - сержанта

ЛАНЕВИЧА Олега Володимировича - солдата

МАРИНЯКА Сергія Сергійовича - солдата

МАРЧУКА Олександра Володимировича - лейтенанта

ОЛЕНИЧА Андрія Романовича - солдата

ОТІНОВА Володимира Володимировича - старшого солдата

СИДОРЕНКА Олексія Володимировича - інженера-інструктора бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України

СІДАКА Федора Адамовича - сержанта

СНІЖКА Миколу Миколайовича - солдата

ТАЧИНСЬКОГО Віктора Андрійович - старшого матроса

УГНЮ Олексія Васильовича - старшого солдата

УСТИМЕНКА Володимира Євгеновича - молодшого сержанта

ФОРОСТОВЦЯ Дмитра Петровича - матроса

ХАРЧУКА Сергія Івановича - солдата

ХУДОБУ Василя Васильовича - капітана

ЯБЛОНСЬКОГО Івана Андрійовича - лейтенанта

ЯКУШЕНКА Олександра Володимировича - майора

в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України

Нагородити орденом Данила Галицького

БУДЗИНСЬКОГО Миколу Петровича - завідувача науково-дослідної лабораторії Державного науково-дослідного інституту МВС України

ГАМОВА Дмитра Юрійовича - завідувача відділу Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

в органах і підрозділах Генеральної прокуратури України:

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

ПЕРЕСАДУ Олега Сергійовича - радника юстиції

Присвоїти почесне звання

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

ВОЛІКУ Леоніду Григоровичу - полковнику юстиції

в органах і підрозділах Національної поліції України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БАКАЯ Сергія Анатолійовича - капітана поліції

КРАЙНОВА Анатолія Анатолійовича - директора Департаменту поліції особливого призначення Національної поліції України

РАДАКА Віктора Олексійовича - полковника поліції

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

КНИША Костянтина Миколайовича - майора поліції

КУТУШЕВА Артема Юрійовича (посмертно) - лейтенанта поліції

МАКАРЕНКО Ольгу Олександрівну (посмертно) - лейтенанта поліції

ТАЛАНОВА Дмитра Миколайовича - майора поліції

Нагородити орденом Данила Галицького

МАНЗУ Сергія Вікторовича - полковника поліції

НЕЧИТАЙЛА Віктора Олександровича - полковника поліції

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ВАЙНАГІЯ Руслана Михайловича - старшого лейтенанта поліції 

ЗАХАРЕВИЧА Володимира Олеговича - майора поліції

КАМІНСЬКОГО Володимира Володимировича - старшого сержанта поліції

КОЗОЛІЯ Олександра Павловича - майора поліції

НАРОДОВОГО Олександра Васильовича - старшого сержанта поліції

РОКЕТСЬКОГО Богдана Богдановича - капітана поліції

САВЧЕНКА Романа Сергійовича - підполковника поліції

СЕРГІЄНКА Сергія Олександровича - старшого сержанта поліції

ФІЩУКА Юрія Васильовича - майора поліції

ФУШТЕЯ Вадима Васильовича - майора поліції

ШИМАН Наталію Олександрівну - капітана поліції

в органах і підрозділах Національної гвардії України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ПРОЦЕНКА Дмитра Вікторовича - полковника

СПОДАРА Ярослава Богдановича - генерал-майора

ХОМЕНКА Олександра Васильовича - полковника

ШУЛЯКА Петра Юрійовича - полковника

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АКИМОВИЧА Сергія Георгійовича - підполковника

БУЛЬДОВИЧА Віталія Володимировича - полковника

КАРАСЯ Василя Анатолійовича - старшого лейтенанта

КОСЯКА Віктора Васильовича - молодшого лейтенанта

Нагородити орденом Данила Галицького

ДУДУ Олега Михайловича - полковника

КОБИЗЬКОГО Олександра Борисовича - полковника

ТИМЧИШИНА Ігоря Михайловича - полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БАБЕНКА Ярослава Михайловича - прапорщика

БОРОВСЬКОГО Романа Миколайовича - старшину

ЗАГОРУЙКА Олександра Васильовича - старшого прапорщика

КРАСНОГО Сергія Владиславовича - капітана

МОСАХЛІШВІЛІ Михайла Ігнатієвича - сержанта

ОВЧАРЕНКА Вячеслава Володимировича - полковника

ПАЛІЄВА Олександра Володимировича - старшого прапорщика

ТЕСЛЮКА Володимира Миколайовича - старшого прапорщика

ШЕЛЕСТА Андрія Володимировича - капітана

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БУХТІЯРОВА Євгена Олександровича - сержанта

ГАЛЕЦЬКОГО Андрія Томашовича - сержанта

ЛИТВИНЕНКА Владислава Анатолійовича - сержанта

НОВИКОВА Максима Володимировича - майора

ПОДОЛЯКА Михайла Івановича - старшого солдата

ТКАЧУКА Валерія Олександровича - солдата

в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

МЕТЕХУ Андрія Юрійовича - капітана 3 рангу

ПОНОМАРЕНКА Костянтина Дмитровича - підполковника

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ГАЙДУКА Євгена Миколайовича - старшину

ЗУБКА Ігоря Івановича - старшого сержанта

Нагородити орденом Данила Галицького

ГУРУ Олександра Івановича - полковника

СМІРНОВА Владислава Анатолійовича - капітана 1 рангу

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

ХЛОПОВА Олексія Вікторовича - прапорщика

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

АНДРІАНОВА Олексія Сергійовича - старшого прапорщика

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БРЕЗВИНА Романа Богдановича - старшину

ВОЙТКОВА Ігоря Анатолійовича - прапорщика

РУДНИЦЬКОГО Юрія Євгеновича - старшого прапорщика

в органах і підрозділах Служби безпеки України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ТИМОЩУКА Тараса Анатолійовича -  майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

БУВАЛКІНА Владислава Віталійовича - старшого сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БАЗИЛЬЧУКА Ореста Дмитровича - капітана

БАРДАКОВА Юрія Миколайовича - старшого лейтенанта

ВЕСЕЛОВА Олега Валерійовича - підполковника

МАХТЄЄВА Андрія Вікторовича - полковника

ТИШКОВЦЯ Валерія Григоровича - старшого лейтенанта

в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ЗОНОВА Віктора Миколайовича - прапорщика служби цивільного захисту

КОРГОВСЬКОГО Олега Михайловича - прапорщика служби цивільного захисту

ЛУЧАКОВА Василя Петровича - полковника служби цивільного захисту

в органах і підрозділах Управління державної охорони України:

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АБРАМОВИЧА Геннадія Вікторовича - підполковника

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ГУМЕНЮКА Михайла Петровича - полковника

ТЕЛЬЦОВА Василя Олексійовича - полковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ПРІДЧИНА Олексія Анатолійовича - підполковника

в органах і підрозділах Державної спеціальної служби транспорту:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ДАНЧЕНКА Олександра Миколайовича - старшого прапорщика

СЕМЕНЮКА Володимира Валерійовича - капітана

ЧАВУ Олександра Павловича - старшого прапорщика

в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

БЕЗНОСЮКА Володимира Федоровича - полковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ВОРОБЙОВА Олега Валентиновича - полковника

ДАНИЛЬЧУКА Сергія Павловича - майора

НАДТОКУ Сергія Васильовича - старшого прапорщика

РУДЕНКА Олександра Івановича - старшого прапорщика

СКАКУНОВА Олега Володимировича - полковника

ЧЕРЕДНІКОВА Андрія Валерійовича - майора.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

12 жовтня 2016 року