Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №457/2019

Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань

Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» постановляю:

1. Визначити для включення до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань таких осіб:

КВАША Оксана Олександрівна - провідний науковий співробітник відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України (за згодою);

КОСТЕНКО Олександр Миколайович - завідувач відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України (за згодою);

КОЩИНЕЦЬ Віктор Васильович - начальник відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України (за згодою).

2. Увільнити від виконання обов'язків членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань Р.Майданика, В.Самохвалова, Т.Сліпачук.

У зв'язку з цим визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 27 лютого 2016 року № 69 «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань».

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

26 червня 2019 року