Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №474/2012

Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня

ЛОМАЧЕНКА Василя Анатолійовича - олімпійського чемпіона з боксу

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКУ Інну Володимирівну - срібну призерку Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное
УСИКА Олександра Олександровича - олімпійського чемпіона з боксу
ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з фехтування
ШЕЛЕСТЮКА Тараса Олександровича - бронзового призера Олімпійських ігор з боксу

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АНДРІЙЦЕВА Валерія Олександровича - срібного призера Олімпійських ігор з боротьби вільної
БЕРІНЧИКА Дениса Юрійовича - срібного призера Олімпійських ігор з боксу
ГВОЗДИКА Олександра Сергійовича - бронзового призера Олімпійських ігор з боксу
ДЕМЕНТЬЄВУ Яну Михайлівну - олімпійську чемпіонку з веслування академічного
ДОВГОДЬКО Наталію Вікторівну - олімпійську чемпіонку з веслування академічного
КОЖЕНКОВУ Анастасію Миколаївну - олімпійську чемпіонку з веслування академічного
П'ЯТНИЦЮ Олександра Сергійовича - срібного призера Олімпійських ігор з легкої атлетики
РАДІВІЛОВА Ігоря Віталійовича - бронзового призера Олімпійських ігор з гімнастики спортивної
ТАРАСЕНКО Катерину Миколаївну - олімпійську чемпіонку з веслування академічного
ТОРОХТІЯ Олексія Павловича - олімпійського чемпіона з важкої атлетики
ЧЕБАНА Юрія Володимировича - олімпійського чемпіона з веслування на байдарках і каное
ШЕМЯКІНУ Яну Володимирівну - олімпійську чемпіонку з фехтування

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

КОСТЕВИЧ Олену Дмитрівну - бронзову призерку Олімпійських ігор зі стрільби кульової
Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
БРИЗГІНУ Єлизавету Вікторівну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
КАЛІНУ Юлію Анатоліївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з важкої атлетики
ПОВХ Олесю Іванівну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
РЄМЄНЬ Марію Віталіївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
СТУЙ Христину Петрівну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики

За значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні:

Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня

ГУТЦАЙТА Вадима Марковича - головного тренера штатної збірної команди України з фехтування
МИХАЙЛОВА Євгенія Анатолійовича - голову відділення Національного олімпійського комітету України у Автономній Республіці Крим, віце-президента Федерації важкої атлетики України
СОСНОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича - державного тренера штатної збірної команди України з боксу, особистого тренера олімпійського чемпіона з боксу Олександра Усика

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ВОЛКОВА Олега Ігоровича - президента Федерації стрільби України
ДАНЬКА Григорія Володимировича - тренера срібного призера Олімпійських ігор з боротьби вільної Валерія Андрійцева
ЛОМАЧЕНКА Анатолія Миколайовича - тренера олімпійського чемпіона з боксу Василя Ломаченка
ПРОДИВУСА Володимира Степановича - президента Федерації боксу України
ЯКОВЛЄВА Олександра Володимировича - заступника виконавчого директора Національного олімпійського комітету України

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ДАВИДЕНКА Олександра Григоровича - радника президента Національного олімпійського комітету України
ДАВИДЯНА Гарніка Джавадовича - особистого тренера бронзової призерки Олімпійських ігор з фехтування Ольги Харлан
МАЦЬОХУ Михайла Марковича - тренера олімпійського чемпіона з важкої атлетики Олексія Торохтія
ОРЛІКОВСЬКОГО Андрія Вікторовича - особистого тренера олімпійської чемпіонки з фехтування Яни Шемякіної
РАДОМСЬКОГО Дмитра Валерійовича - особистого тренера дворазової срібної призерки Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Інни Осипенко-Радомської
СКОРОХОДА Артема Анатолійовича - особистого тренера бронзової призерки Олімпійських ігор з фехтування Ольги Харлан
СОРОКІНА В'ячеслава Михайловича - тренера олімпійського чемпіона з веслування на байдарках і каное Юрія Чебана
ТКАЧЕНКА Юрія Івановича - особистого тренера срібного призера Олімпійських ігор з боксу Дениса Берінчика
ФЕДОРЦЯ Володимира Андрійовича - тренера бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Єлизавети Бризгіної
ШЕВЧЕНКА Кирила Валерійовича - особистого тренера срібного призера Олімпійських ігор з боксу Дениса Берінчика
ЯРЕМЧУКА Дмитра Михайловича - особистого тренера бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Христини Стуй

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

КОВАЛЕНКО Наталію Петрівну - виконавчого директора Національного олімпійського комітету України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

УМАНЕЦЬ Ніну Дмитрівну - директора департаменту фізичного виховання та масового спорту Державної служби молоді та спорту України, шефа місії олімпійської збірної команди України на Іграх ХХХ Олімпіади
ЧЕРЕДІНОВУ Світлану Віталіївну - першого тренера дворазової бронзової призерки Олімпійських ігор зі стрільби кульової Олени Костевич

Нагородити орденом Данила Галицького

ДОВГОДЬКА Віктора Івановича - першого тренера олімпійської чемпіонки з веслування академічного Наталії Довгодько

Нагородити медаллю «За працю та звитягу»

БОНДАРЧУКА Івана Васильовича - начальника відділу Національного олімпійського комітету України
ЛИПОВЕЦЬКОГО Едуарда Йосиповича - головного редактора газети “Спорт експрес в Україні”
ШУЛЬГУ Валентину Миколаївну - заступника начальника управління матеріально-технічного забезпечення Національного олімпійського комітету України

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ШВАНГИРАДЗЕ Мерабу Нодарійовичу - тренерові-лікарю штатної збірної команди України з вільної боротьби

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БАСЕНКУ Сергію Валерійовичу - особистому тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Христини Стуй
БОБИЛЬОВІЙ Маргариті Рудольфівні - першому тренерові дворазової срібної призерки Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Інни Осипенко-Радомської
БОЙКУ Анатолію Григоровичу - першому особистому тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Ольги Саладухи
ГОРОВОМУ Олександру Івановичу - першому тренерові олімпійської чемпіонки з веслування академічного Анастасії Коженкової
ГУРНЕВИЧУ Миколі Васильовичу - тренерові срібного призера Олімпійських ігор з легкої атлетики Олександра П'ятниці
КАРЛОВУ Віктору Анатолійовичу - першому тренерові срібного призера Олімпійських ігор Олександра П'ятниці
КАРНИЦЬКОМУ Едуарду Антоновичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з боксу Олександра Гвоздика
КИРИЛОВІЙ Раїсі Семенівні - першому тренерові олімпійської чемпіонки з веслування академічного Наталії Довгодько
КИРИЧЕНКУ Олексію Анатолійовичу - особистому тренерові олімпійської чемпіонки з веслування академічного Анастасії Коженкової
КИСЕЛЬОВУ В’ячеславу Вікторовичу - першому тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з гімнастики спортивної Ігоря Радівілова
КУШНІР Тетяні Сергіївні - першому тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Марії Рємєнь
ЛАВРУХІНУ Вячеславу Вячеславовичу - особистому тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з гімнастики спортивної Ігоря Радівілова
ЛАПІНУ Сергію Юрійовичу - першому та особистому тренерові олімпійського чемпіона з боксу Олександра Усика
МАЛИНСЬКОМУ Ігорю Йосиповичу - тренерові срібного призера Олімпійських ігор з боротьби вільної Валерія Андрійцева
МЕЛЬНИКУ Олександру Йосиповичу - особистому тренерові олімпійського чемпіона з боксу Олександра Усика
МІФТАХУТДІНОВІЙ Діні Артурівні - особистому тренерові олімпійських чемпіонок з веслування академічного Яни Дементьєвої та Наталії Довгодько
НІКУЛІНУ Валерію Миколайовичу - тренерові олімпійського чемпіона з важкої атлетики Олексія Торохтія
ПРИХОДЬКУ Феліксу Євгеновичу - першому тренеру бронзового призера Олімпійських ігор з боксу Тараса Шелестюка
РУДЕНКУ Володимиру Олексійовичу - першому тренерові олімпійського чемпіона з важкої атлетики Олексія Торохтія
РУРАКУ Костянтину Михайловичу - тренерові бронзових призерок Олімпійських ігор з легкої атлетики Олесі Повх та Марії Рємєнь
РУРАКУ Михайлу Івановичу - тренерові бронзових призерок Олімпійських ігор з легкої атлетики Олесі Повх та Марії Рємєнь
СЛЮСАР Антоніні Дмитрівні - першому тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Олесі Повх
СОЛОДОВНИК Олені Олександрівні - особистому тренерові олімпійської чемпіонки з веслування академічного Катерини Тарасенко
ЧЕРЕДІНОВУ Ігорю Борисовичу - тренерові дворазової бронзової призерки Олімпійських ігор зі стрільби кульової Олени Костевич
ШВЕДОВУ Віталію Володимировичу - тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з важкої атлетики Юлії Каліни
ШЕВЧУКУ Юрію Васильовичу - державному тренерові штатної збірної команди України з боксу

За високу професійну майстерність у висвітленні спортивних змагань  ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні:

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ГОВОРОВУ Олену Іванівну - інструктора-методиста Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з легкої атлетики

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

СТОЛЯРЧУКУ Андрію Васильовичу - завідувачеві відділу творчого об’єднання спортивних програм Національної телекомпанії України
ШУСТЕРУ Савіку - генеральному директорові товариства «Савік Шустер Студія».

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

15 серпня 2012 року