Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №548/2021-рп

Про уповноваження Т.Качки на підписання Протоколу про Правила визначення країни походження товарів до Угоди про створення зони вільної торгівлі між державами - учасницями ГУУАМ

1. Уповноважити заступника Міністра економіки України - Торгового представника України КАЧКУ Тараса Андрійовича на підписання Протоколу про Правила визначення країни походження товарів до Угоди про створення зони вільної торгівлі між державами - учасницями ГУУАМ від 20 липня 2002 року з таким застереженням:

"Україна залишає за собою право застосовувати для визначення країни походження білого цукру, що виробляється з цукру-сирцю тростинного (код товарної позиції 1701), зміну товарної позиції на рівні хоч одного з перших чотирьох знаків".

2. Визнати таким, що втратило чинність, Розпорядження Президента України від 27 вересня 2016 року № 253 "Про уповноваження Н.Микольської на підписання Протоколу про Правила визначення країни походження товарів до Угоди про створення зони вільної торгівлі між державами – учасницями ГУУАМ".

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 вересня 2021 року