Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №549/2007

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

ПАСІЧНИКА Ігоря Демидовича – ректора Національного університету «Острозька академія», Рівненська область

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

КІХТЕНКА Олександра Тимофійовича – начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, генерал-полковника

НАЛИВАЙЧЕНКА Валентина Олександровича – тимчасово виконуючого обов’язки Голови Служби безпеки України

ПЕРЕБИЙНОСА Петра Мойсейовича – письменника, м. Київ

СТАНІШЕВСЬКОГО Юрія Олександровича – секретаря Національної всеукраїнської музичної спілки, м. Київ

УДОВИЧЕНКА Володимира Петровича – Славутського міського голову, Київська область

ШКОДОВСЬКОГО Юрія Михайловича – начальника управління містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації, народного архітектора України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

БАЛАБАНОВА Костянтина Васильовича – ректора Маріупольського державного гуманітарного університету, Донецька область

ГОРБАТОВА Валерія Мироновича – доцента Університету економіки і управління, народного депутата України ІІ – ІV скликань, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим

КОЧЕРГУ Василя Михайловича – голову правління – керуючого акціонерним товариством «Трест Київпідземшляхбуд – 2»

ОНІЩУКА Миколу Васильовича – народного депутата України ІІ – V скликань, першого заступника голови Спілки юристів України, м. Київ

РИЖЕНКОВА Олександра Миколайовича – генерального директора – голову правління акціонерного товариства «Донецьксталь» – металургійний завод»

ШАЙДЕРОВА Володимира Олександровича – Феодосійського міського голову, Автономна Республіка Крим

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БАБАЄВА Володимира Миколайовича – першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації

БАРАНОВА Валерія Олексійовича – Бердянського міського голову, Запорізька область

БОРИМСЬКОГО Івана Арсеньовича – директора сільськогосподарського товариства «Промінь» Калинівського району, Вінницька область

ГАЦЬКА Анатолія Федоровича – голову Зміївської районної державної адміністрації, Харківська область

ГОЛОВКА Володимира Михайловича – голову правління акціонерного товариства «Запоріжнафтопродукт»

ДРОНЯ Анатолія Андрійовича – радника Першого віце-прем’єр-міністра України

ЄВТУШЕНКА Володимира Олексійовича – голову Нікопольської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область

ЖИТЛЬОНКА Дмитра Мусійовича – генерального директора державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

ІВАНИЩУКА Анатолія Петровича – голову Апеляційного суду Херсонської області

КУРБАТОВА Володимира Ілліча  – директора акціонерного товариства «Кіровоградська швейна фабрика «Зорянка»

КУЦІНА Володимира Семеновича – голову правління, генерального директора акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область

НІКІТЕНКА Миколу Павловича –  генерального директора агрофірми «Ватал» Краснокутського району, Харківська область

ПЛІТМАНА Якова Ісаковича – голову сільськогосподарського підприємства «Велідницьке» Овруцького району, Житомирська область

САЧУКА Степана Федоровича – головного редактора газети «Волинь-нова», м. Луцьк

ТРАНДАФІЛА Кирила Івановича – голову Красноперекопської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим

ШЕВЧЕНКА Анатолія Яковича – письменника, м. Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНДРУШКІВА Богдана Миколайовича – президента Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій (на громадських засадах)

АНТКА Юрія Володимировича – складальника-добудовника суднового акціонерного товариства «Херсонський суднобудівний завод»

БАСАЯ Віктора Давидовича – директора Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківська область

БАХОВЦЯ Олександра Силовича – колишнього політичного в’язня, члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

БЕРЕЗНЯК Марію Іванівну – колишнього політичного в’язня, члена Здолбунівського районного товариства політичних в’язнів та репресованих, Рівненська область

БОРОВЦЯ Миколу Петровича – Новоград-Волинського міського голову, Житомирська область

БРЕНЗОВИЧА Василя Івановича – заступника голови Закарпатської обласної ради

БУРЮ Юрія Володимировича – начальника цеху акціонерного товариства «Мотор Січ», Запорізька область

ВАЙТАНИКА Костянтина Олександровича – керуючого справами виконавчого комітету Запорізької міської ради

ВЕГЕША Миколу Миколайовича – ректора Ужгородського національного університету, Закарпатська область

ГАЛАЯ Олександра Юрійовича – заступника Мукачівського міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Мукачівської міської ради

ГОЛУБЧЕНКА Віктора Костянтиновича – ветерана праці акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», Донецька область

ГРИВІНСЬКОГО Василя Пилиповича – члена Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ГУСАКА Богдана Івановича – директора колективного підприємства виробничо-будівельної фірми «МЖКбуд», м. Київ

ДАНЕВИЧА Олександра Степановича – першого заступника голови Державного казначейства України 

ДАРЧУКА Семена Івановича – голову правління – генерального директора акціонерного товариства «Подільський цемент», Хмельницька область

ДІДЕНКА Миколу Федоровича – голову Броварської районної державної адміністрації, Київська область

ДОМБРОВСЬКОГО Івана Петровича  – Голову Конституційного Суду України у 2006 – 2007 роках

ДОЦЕНКА Ростислава Івановича – колишнього політичного в’язня, члена Національної спілки письменників України, м. Київ

КОДЕБСЬКОГО Олексія Івановича – Петропавлівсько-Борщагівського сільського голову, Київська область

КОРКУНА Івана Івановича – завідувача кафедри Львівського інституту банківської справи

КОСТЮЧЕНКА Леоніда Михайловича – президента Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, м. Київ

КРАВЧЕНКА Анатолія Івановича – письменника, м. Донецьк

КРАВЧЕНКА Віктора Віталійовича – першого заступника виконавчого директора Асоціації міст України та громад, м. Київ

КРАСНОГО Анатолія Петровича – голову правління акціонерного товариства «Чернігівбуд»

КРАСНОЯРСЬКОГО Володимира Миколайовича – начальника дільниці товариства «Миколаївський глиноземний завод»

КРИЖАНІВСЬКОГО Володимира Петровича  – президента Асоціації народних депутатів України, народного депутата України І скликання, м. Київ

КУДЕЛКО Тетяну Захарівну – голову Радивилівського районного товариства політичних в’язнів та репресованих, Рівненська область

КУДРУ Сергія Георгійовича – молодшого наукового співробітника Інституту філософії НАН України, м. Київ

КУЛІКА Івана Павловича  – бригадира бетонярів акціонерного товариства «Криворіжаглобуд», Дніпропетровська область

КУЧЕРА Олега Григоровича – начальника головного управління Генеральної прокуратури України

ЛЕГУ Юрія Григоровича – ректора Черкаського державного технологічного університету

ЛЕСІВА Петра Степановича – члена Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

МАЗУРА Василя Костянтиновича – Бердичівського міського голову, Житомирська область

МАРЧЕНКА Володимира Івановича – директора акціонерного товариства «Рудьківське» Бобровицького району, Чернігівська область

МОИСЕЙКІНА Олександра Миколайовича – генерального директора товариства «Інкерманський завод марочних вин», м. Севастополь

НАЗАРА Івана Васильовича – Галицинівського сільського голову, Миколаївська область

НЕСТУЛЮ Олексія Олексійовича – ректора Полтавського університету споживчої кооперації України

 ОМЕЛЬЧЕНКА

Олексія Петровича – директора Луганського будівельного технікуму транспортного будівництва

ОСТАШЕВСЬКОГО Миколу Дмитровича – директора – головного редактора товариства «Редакція «Український пасічник», м. Львів

ПАЛІЙЧУКА Миколу Васильовича – Яремчанського міського голову, Івано-Франківська область

ПЕКАНОВА Олександра Михайловича –  дворазового чемпіона світу з богатирського багатоборства, м. Чернігів

ПОДЛЯВСЬКОГО Миколу Івановича – головного лікаря Скадовської районної санітарно-епідеміологічної станції, Херсонська область

ПОРОШЕНКА Якова Афанасійовича – члена Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

РОМАНЕНКА Михайла Івановича – правозахисника, президента Вінницької обласної організації «Корпорація працюючих у несприятливих умовах»

САПОЖНІКОВА Віктора Борисовича – Нововолинського міського голову, Волинська область

СЛЮСАРЕНКА Михайла Антоновича – терміста акціонерного товариства «Пресмаш», м. Одеса

СТРЕЛЬЦОВА Євгена Львовича – завідувача кафедри Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

ТОКАРЯ Іллю Івановича  – голову Мукачівської районної державної адміністрації, Закарпатська область 

ТОПАЛА Георгія Івановича – голову Тарутинської районної ради, Одеська область

ЦАР Галину Василівну – Чопського міського голову, Закарпатська область

ЧИГРИНЦЯ Віктора Петровича – начальника Сумського обласного управління лісового господарства

ШКЕЛЕБЕЯ Михайла Івановича  – Довжанського сільського голову, Закарпатська область

ЮРІЯ Сергія Ілліча – ректора Тернопільського національного економічного університету

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

ЖИВИЦЮ Георгія Володимировича – першого заступника начальника Головного штабу Міністерства оборони України у 1991 – 1992 роках, генерал-лейтенанта у відставці

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

РОТАЄНКА Олександра Адамовича – члена правління громадської організації «Інститут економіко-соціальних проблем «Республіка», м. Київ

ТИТАРЧУКА Анатолія Олександровича – завідувача кафедри Черкаського державного технологічного університету

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

КАЛАМУНЯК Мирославу Михайлівну – голову правління – директора акціонерного товариства «Ужгородська швейна фабрика», Закарпатська область

НАДЬОН Зінаїду Гаврилівну – голову правління акціонерного товариства «Луганськмлин»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ГОМЕНЮК Валентину Михайлівну – голову Овідіопольської селищної ради, Одеська область

ГРЕБЕНЮК Людмилу Василівну – завідувача відділу Головної служби регіональної політики Секретаріату Президента України

КАПУСТІНУ Надію Іванівну – директора Дніпропетровського історичного музею імені Д.І.Яворницького

НІКІТІНУ Надію Михайлівну – директора комунального підприємства «Кінооб’єднання «Кіномир», м. Севастополь

РАЇНСЬКУ Ларису Іванівну – старшого прокурора відділу прокуратури Львівської області

СКРИПНИК Марію Василівну – начальника управління культури Вінницької міської ради

СОКОЛОВСЬКУ Ларису Миколаївну  – першого заступника Луцького міського голови

СУЛИМУ Олену Василівну – керуючу справами виконавчого апарату Вінницької обласної ради

ТКАЧЕНКО Дар’ю Олександрівну – дворазову чемпіонку світу та Європи з шашок, м. Київ

ТУЙСУЗОВУ Ларису Вільямівну – голову Чорноморської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим

ЧУМАК Ганну Федорівну  – бригадира свинотоварної ферми товариства «Агрофірма «Маяк» Котелевського району, Полтавська область

ШОЛУДЬКО Надію Олександрівну – головного інженера акціонерного товариства «Кременчуцька виробничо-торговельна фірма «Кремтекс», Полтавська область

Нагородити орденом Данила Галицького

ОДРОБІНСЬКОГО Владислава Вікторовича – начальника відділу Миколаївської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ІВАХА Андрія Андрійовича – старшого прокурора Головного управління Генеральної прокуратури України

КОСТЮК Тетяну Олександрівну – заступника прокурора Горохівського району Волинської області

ПАСІЧНОГО Володимира Михайловича – завідувача редакції товариства «Газета «Літературна Україна», м. Київ

СЛІВНОВА Володимира Володимировича – генерального директора акціонерного товариства «РУР ГРУП С.А.», Кіровоградська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КРИКУНОВУ Ігорю Миколайовичу – художньому керівникові – директору комунального театрально-концертного закладу культури «Циганський музично-драматичний театр «Романс», м. Київ

СОКАЧУ Омеляну Петровичу – художньому керівникові камерного хору «Кантус», м. Ужгород, Закарпатська область

ХАСЯНОВІЙ Євгенії Євгенівні – головному балетмейстеру Донецького академічного державного театру опери та балету імені А.Б.Солов’яненка

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

СКАКАНДІЮ Василю Юлійовичу – художникові, м. Ужгород, Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГАМАРЮ Володимиру Олексійовичу – концертмейстерові академічного симфонічного оркестру Донецької обласної філармонії імені С.С.Прокоф’єва

СЕТ’ЯНУ Гаррі Григоровичу – солістові-вокалісту Культурно-просвітницького центру «Палац студентів» Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, м. Харків

СТОРОЖУКУ Ігорю Яковичу – артистові Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Г.І.Петровського

ТИМОШЕНКУ Андрію Вікторовичу – солістові-вокалісту комунального підприємства «Харківська обласна філармонія»

ФЕЛЕНЧАКУ Василю Андрійовичу  – художньому керівникові комунальної установи «Муніципальний Галицький камерний оркестр», м. Тернопіль

ЦЬОМИК Галині Василівні – артистці Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

АНДЯЛОШІЮ Олександру Івановичу – головному архітекторові проекту товариства «Карат-Буд», м. Мукачеве, Закарпатська область

КУЩОВОМУ Олександру Дмитровичу – архітекторові , м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим

ХОДІНУ Григорію Миколайовичу – начальникові управління мостобудування та архітектури виконавчого комітету Херсонської міської ради, головному архітекторові міста Херсон

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

БАРМЕЦЬКОМУ Петру Павловичу – президентові Української державної корпорації «Укрмонтажспецбуд», м. Київ

ВІННИЦЬКОМУ Василю Михайловичу – генеральному директорові приватного підприємства «Виробниче товариство «Кіровоград-Трансгазбуд»

ВІНЦІСЛАВСЬКОМУ Леонтію Ігнатовичу – заступникові генерального директора товариства «ОНВІ», м. Житомир

ГАЛИЦЬКОМУ Олександру Михайловичу –  генеральному директорові товариства «ГАЛІ», м.Одеса

ЄМЦЮ Сергію Володимировичу – головному інженерові товариства «Віра-Сервіс», Кіровоградська область

ЗАСЛАВСЬКОМУ Валерію Наумовичу – заступникові директора товариства підприємства з іноземною інвестицією «Ізотерм-С», м. Рівне

ЗАХАРЧУКУ Василю Івановичу – директорові ремонтно-будівельного підприємства «Весна», м. Переяслав-Хмельницький, Київська область

ПРИЛУЦЬКОМУ Анатолію Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Спецмонтаж – 257» міста Миколаєва

ТИМОЩУКУ Леоніду Олексійовичу – директорові дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»

ТИМОШЕНКУ Сергію Анатолійовичу – голові правління – генеральному директору акціонерного товариства «Домобудівний комбінат №4» , м. Київ

ЯКІВЮКУ Василю Дмитровичу – старшому виконробові філії «Сторожинецький автодор» державного підприємства «Чернівецький облавтодор»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ГРАБОВОМУ Івану Івановичу – доцентові кафедри Кримського інженерно-педагогічного університету, м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КАРАВАНОВІЙ Тетяні Петрівні – завідувачеві науково-методичного центру Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

НОСАЄВІЙ Ірині Петрівні – учительці Червонослобідської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1, Черкаська область

ОНОФРЕЮ Михайлу Семеновичу – директорові гімназії-інтернату міста Хуст, Закарпатська область

СИДОРЕНКО Ользі Іванівні – учительці Куковицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Чернігівська область

ЦОКАНЬ Катерині Григорівні – учительці Шишацької спеціалізованої школи імені В.І.Вернадського, Полтавська область

ЧЕРКАС Валентині Володимирівні – учительці української мови та літератури, директорові загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів смт Олександрівка, Донецька область

ЧЕРНЯХІВСЬКОМУ Анатолію Івановичу – директорові Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БУРМІЦЬКІЙ Людмилі Франківні – старшому викладачеві Київського національного університету культури і мистецтв

ВИНОГРАДСЬКІЙ-ЯКИМЧУК Ніні Іванівні – голові Харківського обласного відділення всеукраїнської громадської організації «Конгрес української інтелігенції»

КАЛАШНИК Марії Павлівні – артистичному директорові Міжнародного дитячого фортепіанного конкурсу «Стейнвей юніор» , м. Харків

КРІПЧЕНКУ Віктору Івановичу – кінодокументалістові, м. Київ

НЕЧАЮ Анатолію Романовичу – викладачеві-методистові Теребовлянського вищого училища культури, Тернопільська область

ПУШИКУ Степану Григоровичу – професорові Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, народному депутатові України І скликання, Івано-Франківська область

ФАЄРУ Григорію Шиковичу – головному художникові Одеського обласного російського драматичного театру імені А.Іванова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ВЛАЙКОВУ Георгію Георгійовичу – директорові Технічного центру НАН України, кандидату технічних наук, м.Київ

ЄРЕМЕНКУ Володимиру Григоровичу – завідувачеві кафедри Державної академії статистики, обліку та аудиту Державного комітету статистики України

ІСАЄВУ Євгену Олексійовичу – завідувачеві кафедри Херсонського морського інституту, доктору технічних наук, професору

КУЗНЄЦОВІЙ Наталії Семенівні – академікові – секретарю відділення цивільно-правових наук Академії правових наук України, доктору юридичних наук, професору, м. Київ

МЕЛЬНИЧУКУ Петру Петровичу – ректорові Житомирського державного технологічного університету, доктору технічних наук, професору

ОРЛАТОМУ Михайлу Кузьмовичу – професорові Національної академії державного управління при Президентові України, доктору економічних наук, м. Київ

ПЄХОТІ Олені Миколаївні – завідувачеві кафедри Миколаївського державного університету імені В.О.Сухомлинського, доктору педагогічних наук, професору

ШКОЛІ Ігорю Миколайовичу – заступникові директора Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, доктору економічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

АВАКОВУ Арсену Борисовичу – голові Харківської обласної державної адміністрації

ГЕРАСИМЕНКО Людмилі Михайлівні – першому заступникові начальника державної податкової інспекції у Дарницькому районі міста Києва

ГЕРБЕДІ Сергію Володимировичу – заступникові голови Національної служби посередництва і примирення, м. Київ

ДВОЄНОСЕНКУ Сергію Івановичу – начальникові головного управління економіки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

ДОМБРОВСЬКОМУ Олександру Георгійовичу – голові Вінницької обласної державної адміністрації

КОТОРОБАЮ Станіславу Васильовичу – директорові Департаменту Міністерства юстиції України

МАКАЦАРІЯ Сергію Мегоновичу – заступникові Міністра фінансів України

МЕЛЬНИКУ Сергію Івановичу – Хмельницькому міському голові

МІЗЕРНІЙ Тетяні Валеріївні – заступникові директора державного видавництва «Преса України» Державного управління справами

НАЗАРУКУ Святославу Миколайовичу – першому заступникові голови державної податкової адміністрації у Вінницькій області

НАЗИМКУ Миколі Михайловичу – голові Державної пробірної служби, м. Київ

РЕГУРЕЦЬКОМУ Василю Васильовичу – заступникові Міністра фінансів України

СІЛЕНКОВУ Борису Віталійовичу – голові Херсонської обласної державної адміністрації

ЧЕРВАНЧУКУ Анатолію Васильовичу – головному бухгалтерові Дирекції технопарку «Напівпровідникові технології і матеріали, оптоелектроніка та сенсорна техніка», м. Київ

ЩАВІНСЬКІЙ Тетяні Миколаївні – начальникові Фінансово-економічного управління Вищого адміністративного суду України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

МАХНУ Анатолію Павловичу – директорові структурної одиниці «Луганська теплова електрична станція» товариства «Східенерго»

НІВЕРЧУКУ Олександру Миколайовичу – генеральному директорові акціонерного товариства «Кіровоградобленерго»

ПРОСКУРКІНУ Володимиру Павловичу – начальникові Управління моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України

ШЕСТАК Альвіні Петрівні – заступникові генерального директора відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електрична станція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ

БУРЛАЦІ Василю Петровичу – головному редакторові газети «Хотинські вісті», Чернівецька область

БЕЗТАЦІ Анатолію Петровичу – головному редакторові газети «Діалог», м. Кіровоград

ВИНОГРАДОВІЙ Тетяні Миколаївні – заступникові головного редактора обласної газети «Луганська правда»

В’ЮНУ Євгенію Анатолійовичу – першому заступникові генерального директора Рівненської обласної державної телерадіокомпанії

КАЦМАНУ Володимиру Наумовичу – редакторові відділу газети «Известия в Украине», м. Київ

КЛИМЧУКУ Василю Анатолійовичу – директорові з виробництва товариства Телерадіокомпанія «Ера», м. Київ

КЛИМЕНКУ Василю Харитоновичу – кореспондентові спеціальному – головному спеціалісту редакції газети «Прикордонник України», м. Київ

ЛИГАЧОВІЙ-ЧЕРНОЛУЦЬКІЙ Наталії Львівні – шеф-редакторові журналу «Телекритика», м.Київ

РОМАНОВУ Юрію Миколайовичу – першому заступникові директора державного підприємства «Науково-виробничий центр «Євроатлантик-інформ», м. Київ

СУВОРОВІЙ Людмилі Вікторівні – головному редакторові товариства «Видавничий Дім «Казковий вечір», м. Київ

ФЕДОРОВІЙ Любові Петрівні – членові редакційної колегії журналу «Главред», м. Київ

ЦЕГОЛКУ Петру Павловичу – представникові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області

ШЕВЧЕНКУ Віталію Федоровичу – голові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

ЮХТІ Михайлу Дмитровичу – власному кореспондентові Національної радіокомпанії України по Волинській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

 ВИСОЧАНСЬКІЙ Тетяні Григорівні – завідувачеві відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні

ДУХНЕВИЧ Ларисі Петрівні – головному лікареві Луцької міської клінічної лікарні, Волинська область

ІВАНОВІЙ Тетяні Павлівні – заступникові генерального директора Української дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», м.Київ

МОРОЗ Ларисі Василівні – завідувачеві кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова

ПРУДИУСУ Пилипу Григоровичу – головному лікареві Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру

СІЛІНІЙ Людмилі Василівні – лікареві-анестезіологу Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ДЕЙНЕЦІ Анатолію Михайловичу – начальникові Львівського обласного управління лісового господарства

ЗАХАРЧЕНКУ Івану Івановичу – начальникові Кіровоградського обласного управління лісового господарства

ПРОКОПИШИНУ Миколі Васильовичу – заступникові директора – головному лісничому державної організації «Резиденція «Синьогора», Івано-Франківська область

СТЕПАНЕНКУ Петру Андрійовичу  – головному лісничому державного підприємства «Макарівське лісове господарство», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

БАССУ Олександру Михайловичу – генеральному конструкторові акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор»

ЄВДОКИМЕНКУ Миколі Михайловичу – голові правління акціонерного товариства з іноземною інвестицією «Запорізький автомобілебудівний завод»

РЕДЬКУ Володимиру Миколайовичу – генеральному директорові акціонерного товариства «Агроресурс», м. Рівне

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

БОРОВИКОВУ Олексію Вікторовичу – директорові технічному акціонерного товариства «Харцизький трубний завод», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

КИКОТЬ Надії Павлівні – завідувачеві лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи №1 державної міської лікарні ветеринарної медицини міста Черкас

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГЕРЦ Ірині Іванівні – доцентові кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

ГОЛОВАТОМУ Михайлу Івановичу – науковому редакторові науково-редакційного відділу «Звід пам’яток історії та культури України. Івано-Франківська область»

ГРЕБІ Іллі Васильовичу – викладачеві Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 імені Степана Мартона, Закарпатська область

ДЕЙНЕЦІ Олегу Олексійовичу – завідувачеві сектору Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, м. Київ

ЛУКАЧАТУ Михайлу Михайловичу – директорові Зборівської централізованої бібліотечної системи, Тернопільська область

МАРІНКІНІЙ Галині Василівні – директорові Луганського обласного Будинку творчої інтелігенції «Світлиця»

НІКІТІНІЙ Лілії Іванівні – завідувачеві відділу Департаменту комунікацій влади та громадськості Секретаріату Кабінету Міністрів України

ПОЛИСАЄВІЙ Ванді Ярославівні – головному спеціалістові відділу аналізу та прогнозування соціокультурного розвитку регіонів Міністерства культури і туризму України

РАДОВІЙ Олені Миколаївні – начальникові управління культури виконкому Херсонської міської ради

РОЗЕНБЛЮМУ Аркадію Михайловичу – заступникові директора Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії

РУДЕНКУ Федору Митрофановичу – художньому керівникові та диригентові ансамблю козацької та солдатської пісні, м.Дніпропетровськ

СМАЛЮ Кузьмі Антоновичу – фольклористові, м.Кіцмань, Чернівецька область

СТАХУРСЬКІЙ Тетяні Миколаївні – генеральному директорові Національного будинку органної та камерної музики України, м.Київ

ТАЛАХ Любові Михайлівні – начальникові відділу культури та туризму Нахімовської районної державної адміністрації міста Севастополя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЕЖЕНАРУ Георгію Дмитровичу – директорові Слов’янської гімназії міста Києва

БІРЮКУ Олександру Олексійовичу – директорові гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Дарницького району міста Києва

БОГДАНОВІЙ Раїсі Володимирівні – директорові Куйбишевського навчально-виховного комплексу, Миколаївська область

БОРОДІЙ Дарії Іванівні – директорові педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

ДЕМЧЕНКУ Дмитру Михайловичу – начальникові управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації

ДЗЮБЛЮКУ Валерію Петровичу – директорові навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області

ДОВГІЙ Марії Іванівні – ветеранові педагогічної освіти, м. Київ

ЖАДЬКУ Віктору Олексійовичу – завідувачеві кафедри Інституту української філології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

ІВАСЮТИНУ Тарасу Дмитровичу – завідувачеві кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

КУЛІШОВУ Володимиру Васильовичу – професорові Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Дніпропетровська область

МАРЦЕНЮК Ганні Миколаївні – директорові Зміївської загальноосвітньої

школи І – ІІІ ступенів № 2, Харківська область

МОЖЕЙКО Галині Панасівні – директорові Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1, Хмельницька область

НОВАКУ Віталію Георгійовичу – начальникові управління освіти Рівненського міськвиконкому

ПАЄВСЬКОМУ Петру Борисовичу – заступникові Уманського міського голови, Черкаська область

ПЕТРИШИНУ Роману Івановичу – першому проректорові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

ПІДЛУБНОМУ Віталію Васильовичу – директорові Сумського центру професійно-технічної освіти

ПЛОХІЙ Любові Олексіївні – директорові Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5, Запорізька область

РОГАЛЬСЬКОМУ Францу Борисовичу – першому проректорові Херсонського національного технічного університету

РОДИМЕНКО Ірині Миколаївні – начальникові відділу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

РОМАНЕНКУ Олександру Лукичу – доцентові кафедри Київського національного торговельно-економічного університету

ФІДІРКО Тетяні Георгіївні – заступникові Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ФРАНЧУК Марії Андріївні – голові Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

ХІТРЕНКУ Михайлу Володимировичу – директорові Дігтярівського професійного аграрного ліцею, Чернігівська область

ЦИКІНУ Веніаміну Олександровичу – завідувачеві кафедри Сумського державного університету імені А.С.Макаренка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

АРТЕМОВИЧУ Івану Михайловичу – голові правління акціонерного товариства «Хутрофірма «Тисмениця», Івано-Франківська область

БЕРЕЗІ Анатолію Валентиновичу – голові правління акціонерного товариства «Запорізький абразивний комбінат»

МАКСИМОВУ Василю Олексійовичу – генеральному директорові – голові правління акціонерного товариства «Лубенський молочний завод», Полтавська область

МАТКОВСЬКОМУ Анатолію Борисовичу – генеральному директорові Тернопільського обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Тернопільспирт»

НАЛІСНОМУ Миколі Борисовичу – першому заступникові директора – головному інженерові Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз»

ПОВАРЧУКУ Анатолію Володимировичу – головному інженерові акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор»

ПРОХОРЕНКО Наталі Леонідівні – заступникові технічного директора акціонерного товариства «Сумихімпром»

ПРУСАКУ Василю Миколайовичу  – генеральному директорові товариства «Фабрика КЛАСУМ», Житомирська область

САЛЮКУ Володимиру Михайловичу – першому заступникові голови правління – головному інженерові акціонерного товариства «Роси Буковини», м.Чернівці

СМИРНОВІЙ Аллі Станіславівні – директорові акціонерного товариства «Алчевськспецодягсервіс», Луганська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВАСИЛЕНКУ Василю Тимофійовичу – голові Яготинської районної державної адміністрації

КИРИЛЮКУ Володимиру Борисовичу – заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації

КОРОСТАШОВУ Михайлу Миколайовичу – начальникові інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Полтавської обласної державної адміністрації

КРОХМАЛЮ Андрію Аркадійовичу – директорові фермерського господарства «Ладіс» Монастирищенського району, Черкаська область

ЛАНТУХУ Олегу Петровичу – голові спостережної ради акціонерного товариства «Могилів-Подільський консервний завод», Вінницька область

ЛЮЛЬЦІ Григорію Івановичу – директорові Волинської філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»

МАРЦИНКОВСЬКОМУ Павлу Дмитровичу – голові Барської районної державної адміністрації, Вінницька область

НІКОЛЕНКУ Анатолію Миколайовичу – генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Росія», Запорізька область

ПАВЛЮКУ Андрію Михайловичу – генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Росава» Кагарлицького району, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ГРАБУ Віктору Андрійовичу – керівникові Управління Апарату Верховної Ради України

НИКИТЕНКО Валентині Степанівні – директорові департаменту Пенсійного фонду України

ОНУЛЯК Ганні Миколаївні – заступникові начальника головного управління – начальника управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

СИНЯГОВСЬКОМУ Олексію Васильовичу  – директорові Зінківського дитячого будинку-інтернату, Полтавська область

ЯСИНОВСЬКОМУ Григорію Івановичу – директорові виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БЕСАРАБУ Андрію Івановичу – начальникові Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

БІБІК Лідії Пилипівні – начальникові управління Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв’язку України

МАКАРЕНКУ Віктору Петровичу –  заступникові начальника управління Державного управління справами

МАКСИМЕНКУ Володимиру Миколайовичу – начальникові головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації

МЕЛЬНИК Тамарі Олексіївні – робітниці комунального підприємства «Господар» Дарницького району міста Києва

МИХАЙЛЮКУ Івану Архиповичу – першому заступникові Вінницького міського голови

ПІШЕНІНУ Віталію Олексійовичу –  директорові житлово-комунального підприємства «Південь» Миколаївської міської ради

ПРОТЧЕНКУ Сергію Михайловичу – директорові комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський», м.Чернігів

ЧАЮН Ніні Марківні – робітниці комунального підприємства «Житлосервіс «Куренівка» Оболонського району міста Києва

ШРАМОВ’ЯТУ Роману Євстаховичу – Стрийському міському голові, Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ГЕРАСИМОВУ Віктору Михайловичу – головному інженерові Луганської дирекції залізничних перевезень Донецької залізниці

ГОНДЗІ Олександру Леонідовичу – начальникові державного підприємства «Морський порт «Южний», Одеська область

КІКТЕНКУ Євгену Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Сумське АТП – 15954»

КУКСІНУ Миколі Вікторовичу – начальникові Джанкойської дистанції колії Придніпровської залізниці, Автономна Республіка Крим

СЕРГІЄНКУ Миколі Івановичу – заступникові генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

КОСЯЧЕНКУ Костянтину Леонідовичу – начальникові управління Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Міністерства охорони здоров’я України

ФЕДОРОВІЙ Людмилі Олександрівні – начальникові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Чернігівській області

ЧЕРЕДНІЧЕНКУ Валерію Дмитровичу – першому заступникові генерального директора товариства «Фармацевтична компанія «Здоров’я», м.Харків

ЩЕРБАТИХ Людмилі Степанівні  –  завідувачеві Центральної районної аптеки №5 міста Черкаси

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ГОНЧАРЕНКУ Володимиру Івановичу – завідувачеві кафедри Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

ДАНЬКУ Григорію Володимировичу – завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

КІБІ Володимиру Миколайовичу – президентові Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, м.Київ

ПІГАРЮ Валерію Миколайовичу – директорові Республіканської школи вищої спортивної майстерності, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим

РУДЕНКУ Віктору Петровичу – першому заступникові Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту

СОСЮРІ Миколі Петровичу – директорові Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

АЛІПОВУ Миколі Михайловичу – заступникові начальника Головного управління податкової міліції Державної податкової адміністрації України

БАДАХОВУ Назіру Якубовичу  – начальникові територіального управління державної судової адміністрації в Донецькій області

БЕНЦІ Юрію Юрійовичу – прокуророві Закарпатської області

БИМ Магдалині Євгеніївні – судді Вищого адміністративного суду України

БОГДАНУ Андрію Йосиповичу – партнерові Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Юридичні радники», м.Київ

ВОВКУ Івану Володимировичу – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

ГОЛОВКІНУ Олександру Васильовичу – прокуророві Оболонського району міста Києва

ГОЛОВЧЕНКУ Валентину Васильовичу – науковому консультантові судді Конституційного Суду України

ГОНЧАРУКУ Петру Андрійовичу – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

ДУТЦІ Лесі Яківні – начальникові управління Київської міської ради

ЗАЙЧУКУ Олегу Володимировичу – заступникові директора Інституту законодавства Верховної Ради України

ІЛЬЧЕНКУ Анатолію Михайловичу – заступникові голови апеляційного суду Черкаської області

КАМПОВІ Володимиру Михайловичу – судді Конституційного Суду України

КАПУЩАКУ Олександру Олексійовичу – начальникові регіонального відділу державного фінансового моніторингу в Хмельницькій області

КЛОЧКУ Івану Олексійовичу – начальникові територіального управління державної судової адміністрації в Полтавській області

КОЗИР Тетяні Павлівні – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

КОЛОСУ Михайлу Івановичу – судді Конституційного Суду України

КРАВЧЕНКО Ніні Іванівні – заступникові начальника управління – начальнику відділу податкової міліції державної податкової адміністрації у Київській області

КРОПЛІСУ Леоніду Володимировичу – голові Ленінського районного суду міста Кіровограда

ЛАВРЕНЮКУ Миколі Юхимовичу – судді Верховного Суду України

ЛИЛАКУ Дмитру Дмитровичу – судді Конституційного Суду України

ЛУНІНУ Сергію Вікторовичу – першому заступникові голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим

МАГАСУ Івану Васильовичу – голові Івано-Франківської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

МІХНЯКУ Ярославу Андрійовичу – голові Сколівського районного суду Львівської області

ОВЧАРЕНКУ В’ячеславу Андрійовичу – судді Конституційного Суду України

ПИЛИПЕНКУ Пилипу Даниловичу – завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ПОЛУДЬОННОМУ Миколі Миколайовичу – Радникові Президента України

РАФАЛЬСЬКІЙ Інні Владиславівні – голові Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

РЯБЕНКУ Вячеславу Олександровичу – начальникові управління Головного управління Генеральної прокуратури України

СЛЮСАР Людмилі Антонівні – директорові Львівського регіонального відділення Академії суддів України при Державній судовій адміністрації України

СОРОЦІ Миколі Олексійовичу – судді Вищого адміністративного суду України

СТЕЦЮКУ Петру Богдановичу – судді Конституційного Суду України

СТРАТІЄНКО Людмилі Василівні – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

ТИЩИКУ Борису Йосиповичу – завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ТКАЧЕНКО Ніні Григорівні – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

ТРОФИМЕНКУ Михайлу Володимировичу – голові Сосницького районного суду Чернігівської області

ХАВРОНЮКУ Миколі Івановичу – головному редакторові журналу «Підприємництво, господарство і право», м.Київ

ХАРЧЕНКУ Василю Васильовичу – судді Вищого адміністративного суду України, м.Київ

ХАРЧЕНКУ Володимиру Михайловичу – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

ЧЕРКАЩЕНКУ Миколі Миколайовичу – судді Вищого господарського суду України, м.Київ

ЧОРНОМУ Михайлу Григоровичу – першому заступникові прокурора Одеської області

ШЕВЧУКУ Федору Назаровичу – начальникові територіального управління державної судової адміністрації у Тернопільській області

ШЕРЕМЕТЬЄВІЙ Людмилі Антонівні – судді Солом’янського районного суду міста Києва

ШИПУЛІНІЙ Тетяні Михайлівні – судді Вищого адміністративного суду України

ЩЕРБИНІ Ірині Юріївні – начальникові відділу Київської міської державної адміністрації

ЯКУТІ Олені Іванівні – судді апеляційного суду Вінницької області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КРИСЛАЧУ Івану Михайловичу – художникові-живописцю, м.Львів

ЛЕВИТСЬКІЙ Ірині Георгіївні – художникові-живописцю, м.Київ.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

22 червня 2007 року