Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №619/2009

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 18-ї річниці незалежності України постановляю:

по місту Києву:

Нагородити орденом Свободи

ШЕВЧЕНКА Олеся Євгеновича - правозахисника

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

ШЕВЧУКА Валерія Олександровича - письменника, літературознавця

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ПЕДАЧЕНКА Євгенія Георгійовича - керівника відділу державної установи «Інститут нейрохірургії імені А.П.Ромоданова Академії медичних наук України»
ШЕВЧЕНКА Євгена Ігоровича - голову Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ФЕЩЕНКА Юрія Івановича - директора державної установи «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г.Яновського Академії медичних наук України»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БЕЗГІНА Олексія Ігоровича - ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
КОНОНЕНКА Віталія Григоровича - генерального директора акціонерного товариства «Київське автотранспортне підприємство 2240»
СИДОРЕНКА Віктора Дмитровича - віце-президента Академії мистецтв України, народного художника України
ШПОРТЬКА Віктора Михайловича - народного артиста України, завідувача кафедри Київського національного університету культури і мистецтв
ЯСТРУБИНСЬКОГО Василя Івановича - начальника Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БАГРІЯ Петра Івановича - співзасновника благодійного фонду «Фонд сприяння розвитку Національного художнього музею України»
КОМАКОВУ Єфросинію Іллівну - ветерана української радіожурналістики
КОМАРОВА Валерія Георгійовича - першого заступника Генерального директора Національного космічного агентства України
ЛІЗУНОВА Сергія Валерійовича - президента товариства «ТНК-ВР Коммерс»
СТАСЮКА Василя Луарсабовича - художнього керівника Національного будинку органної та камерної музики України
ШКОРБОТУНА Володимира Олексійовича - професора кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ВАНТУХ Валентину Володимирівну - директора Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблю танцю України імені Павла Вірського

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ЄМЕЦЬ Олександру Михайлівну - головного лікаря товариства медичного комплексу «Мрія»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КУЛАЄЦЬ Марію Михайлівну - директора Науково-дослідного інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України
СКУБЕНКО Марію Миколаївну - начальника відділу управління державної податкової інспекції у Голосіївському районі міста Києва

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

БАСЮК Ганну Михайлівну - учасницю національно-визвольного руху

Нагородити відзнакою Президента України – Хрест Івана Мазепи

МАЗЕПУ Всеволода Григоровича - голову ради старійшин міжнародної громадської організації «Родина Мазеп»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ВЕРЕСУ Андрію Миколайовичу - художньому керівникові ансамблю «Козацькі забави», заступнику директора Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина»
ЛИТВИНОВУ Віктору Володимировичу - балетмейстерові-постановнику Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

СЛЄПЧЕНКУ Володимиру Павловичу - художникові-графіку

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ІЛЬКІВУ Андрію Васильовичу - артистові Національного будинку органної та камерної музики України
ЛІПІТЮК Єлізаветі Вячеславівні - солістці-вокалістці Національної філармонії України
ЛОМАКІНІЙ Ірині Михайлівні - артистці Українського малого драматичного театру
ПАВЛИШИНУ Олегу Михайловичу – композиторові
ПОЗДНЯКОВУ Юрію Івановичу - артистові циркового мистецтва
СОЛЯНИКУ Володимиру Івановичу - викладачеві Київського державного вищого музичного училища імені Р.М.Глієра

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

АБИЗОВУ Вадиму Адільєвичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

МАНЖУРІ Віктору Григоровичу - голові наглядової ради товариства «Промбуд»
ПАВЛОВУ Миколі Олександровичу - керівникові департаменту Української іноземної юридичної колегії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ГОДОВАНЮКУ Дмитру Івановичу - начальникові управління акціонерного товариства «Мостобуд»
НЕГРЕБЕЦЬКОМУ Валентину Юліановичу - виконавчому директорові товариства «Київське міське спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління»
НОВОФАСТОВСЬКОМУ Семену Марксовичу - головному інженеру спільного підприємства «Основа-Солсиф»
ХАРЧЕНКУ Дмитру Ростиславовичу - директорові товариства «Українська кровельна компанія»
ЧИЖОВУ Андрію Михайловичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Київбудінвест»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ТАРАСОВІЙ Олені Борисівні - учительці гімназії «Києво-Могилянський колегіум»
ЦИГАНОК Надії Василівні - учительці середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи №247

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БОЖКО Катерині Степанівні - ведучій програм Національної радіокомпанії України
ВОЛЗІ Миколі Семеновичу - художникові декоративно-прикладного мистецтва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КУШЕРЦЮ Василю Івановичу - голові правління Товариства «Знання» України, доктору філософських наук, професору
РОЗПУТЕНКУ Івану Васильовичу - завідувачеві кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БЕЗРУЧЕНКУ Володимиру Олександровичу - віце-президентові Українського національного комітету Міжнародної торгової палати
ГАЛЕНКО Оксані Миколаївні - директорові комунальної науково-дослідної установи «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»
УСМАНОВУ Ільдару Хамзійовичу - начальникові управління акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

МІНІЧЕВІЙ Наталії Володимирівні - генеральному директорові товариства «МІГ-95»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ДИКОМУ Віталію Олександровичу - першому заступникові генерального директора товариства «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
КОНОТОП Яні Олександрівні - ведучій програми телерадіокомпанії «НБМ»
ЛІХМАНУ Олексію Юрійовичу - ведучому новин телерадіокомпанії «Студія 1+1»
СЕМЕНІ Миколі Михайловичу - кореспондентові газети «День»
СТАРОЖИЦЬКІЙ Марії Георгіївні - завідувачеві відділу журналу «Профіль»
ШЛІНЧАКУ Віктору Петровичу - президентові товариства «Главред-медіа»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЛЕНГУ Євгенію Анатолійовичу - генеральному директорові товариства «Укрзернопром Агро»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВІННІКОВУ Івану Євгеновичу - головному лікареві стоматологічної поліклініки №1
ВОРОНІНУ Анатолію Васильовичу - головному лікареві Київської міської клінічної лікарні №2
ГЛУМЧЕРУ Феліксу Семеновичу - завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця
КОЛЕСНІК Олені Олександрівні - головному науковому співробітнику Національного інституту раку
ПЕРЕПЕЦІ Ірині Анатоліївні - провідному науковому співробітникові державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова Академії медичних наук України»
СКИРДІ Сергію Васильовичу - лікареві пологового будинку №5
СКОБЕНКУ Олександру Євгенійовичу - заступникові головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги
СЛОНЕЦЬКОМУ Борису Івановичу - професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика
ЯНЮТІ Сергію Миколайовичу - завідувачеві відділення державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Академії медичних наук України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АФОНІНУ Євгену Івановичу - члену правління Українського фонду культури
БАБУШКІНІЙ Тетяні Миколаївні - завідувачеві єврейської бібліотеки імені Ошера Шварцмана
БІЛИКУ Івану Івановичу - письменникові, літературному редактору журналу «Всесвіт»
ВОЙТОВИЧУ Володимиру Степановичу - директорові державного підприємства «Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури «Дніпро»
ЗАХАРОВІЙ Наталії Борисівні - науковому співробітникові Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського
МАРЧУКУ Віктору Степановичу - реставраторові товариства «Київбудсервіс»
РИЖОВІЙ Тамарі Михайлівні - доцентові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

СТРЕЛЬСЬКОМУ Геннадію В’ячеславовичу - професорові Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
ШАПОВАЛ Тетяні Анатоліївні - головному редакторові газет видавництва «Шкільний світ»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ЛУКАСЕВИЧУ Мирону Васильовичу - голові правління акціонерного товариства «Генеральне агентство по туризму «Інтурс-Київ»
МУРАЮ Михайлу Степановичу - водієві акціонерного товариства «Київспецтранс»
ФІЛАТОВУ Ярославу Олександровичу - голові правління акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БАЗАК Марті Іванівні - художникові декоративно-прикладного мистецтва
ДЖУСУ Тарасу Степановичу - художникові-живописцю
ПІНЧУКУ Олегу Степановичу – скульпторові
ТАРТАКОВСЬКОМУ Анатолію Ісааковичу - художникові-живописцю

в Автономній Республіці Крим:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЗУБАЧЕНКА Володимира Леонідовича - генерального директора державного підприємства «Кримський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», м.Сімферополь

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕЙМА Геннадія Айзіковича - президента корпорації «ТЕС», м.Сімферополь
КАРПОВА Валерія Вікторовича - артиста-вокаліста Республіканської організації «Кримський академічний український музичний театр», м.Сімферополь
ПЛЕХОВА Миколу Андрійовича - голову комітету інвалідів війни та військової служби Совєтської районної ради ветеранів України, с.Совєтське

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОПАЄНКО Ларису Федорівну - старшого редактора головної редакції національних програм державної телерадіомовної компанії «Крим», м.Сімферополь

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЗАСЛАВСЬКІЙ Наталії Вікторівні - викладачеві Сімферопольської дитячої музично-хорової школи

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ВОЛК Ларисі Романівні - заступникові генерального директора – головному бухгалтеру акціонерного товариства «Туристсько-оздоровчий комплекс «Судак»
ІЛЬЯСОВУ Ремзі Ільясовичу - голові Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань міжнаціональних відносин і проблем депортованих громадян

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БАГРОВІЙ Галині Миколаївні - лікареві, завідувачеві відділення міського клінічного пологового будинку № 2, м.Сімферополь
МАРТИНЮКУ Олегу Володимировичу - головному лікареві державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій імені О.О.Боброва», м.Алупка
ТІМЧЕНКУ Олегу Борисовичу - головному лікареві Кримської республіканської установи «Протитуберкульозний диспансер №1», с.Піонерське

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГОРБУ Володимиру Михайловичу - головному агроному-технологові сільськогосподарського товариства «Кримтеплиця», смт Молодіжне, Сімферопольський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

ПОЛЬЩІКОВУ Анатолію Анатолійовичу - генеральному директорові Кримського природного заповідника, м.Алушта

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БОЧАРОВІЙ Галині Леонидівні - директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23, м.Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

АЛФЕР’ЄВУ Ігорю Вікторовичу - директорові державного підприємства «Санаторій «Гурзуфський»
ЄЛІСТРАТОВІЙ Людмилі Степанівні - завідувачеві Челядинівського фельдшерсько-акушерського пункту, Ленінський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК соціальної сфери УКРАЇНИ»

ПРУДІУСУ Миколі Андрійовичу - директорові з кадрових питань та побуту акціонерного товариства «Кримський содовий завод», м.Красноперекопськ
СТАСІВ Валентині Яківні - заступникові керівника служби Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ПЕТРІЩЕВУ Анатолію Дмитровичу - голові Ленінської районної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БОРОНЕНКУ Сергію Андрійовичу - голові правління сільськогосподарського акціонерного товариства «Крим-Аромат», м.Бахчисарай

у Вінницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГІРЕНКА Тимофія Миколайовича - генерального директора концерну «Поділля», м.Вінниця

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЖЕРДЕЦЬКОГО Василя Федоровича - заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації
НОВОСЕЛЕЦЬКОГО Ісаака Петровича - голову Вінницької єврейської громади

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БОЙКУ Петру Адольфовичу - директорові Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва “Барвінок”

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ПЛЯСОВИЦІ Юрію Олексійовичу - заступникові генерального директора концерну «Поділля», м.Вінниця

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ГІГІНЕІШВІЛІ Володимиру Карловичу - генеральному директорові товариства «Вінницябуд»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МОРОЗЮК Ніні Радіонівні - учительці Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БУСІЛКОВІЙ Світлані Миколаївні - головному редакторові телебачення Вінницької обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ПЕДОРЕНКУ Анатолію Панкратовичу - начальникові управління Національного банку України у Вінницькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗАЙЦЕВІЙ Валентині Григорівні - головному державному санітарному лікареві Вінницької області, головному лікареві Вінницької обласної санітарно-епідеміологічної станції

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ВАСИЛЬЧУК Тамарі Іванівні - начальникові управління охорони здоров’я Вінницької міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МАРЧУКУ Віктору Михайловичу - директорові виробництва державного підприємства «Вінницький завод «Кристал»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЛАНОВОМУ Володимиру Борисовичу - голові Хмільницької районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЕВХУ Михайлу Григоровичу - директорові Вінницького вищого професійного училища №11
ПОЛЬОВОМУ Леоніду Васильовичу - завідувачеві кафедри Вінницького державного аграрного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ГАВРИШУ Костянтину Анатолійовичу - директорові науково-виробничого підприємства «Стожари», смт Тиврів
МОСІЙЧУКУ Володимиру Микитовичу - генеральному директорові комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»
ХИМИЧУ Василю Петровичу - директорові міського комунального унітарного підприємства «Міськсвітло», м.Вінниця

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ВОРОНОВСЬКІЙ Катерині Миколаївні - директорові Замостянської районної у м. Вінниці виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

у Волинській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЗАРЕМБУ Віталія Миколайовича - першого заступника голови Волинської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЛИСА Володимира Савовича - редактора відділу газети «Волинь-нова», м.Луцьк
ПАВЛОВИЧА Григорія Григоровича - голову Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, м.Луцьк

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

МАРТИНЮКА Петра Пилиповича - станичного Володимир-Волинської міськрайонної організації Братства ветеранів ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЛЕВЧАНІВСЬКУ Ірину Олександрівну - ветерана культурно-просвітницького руху, м.Луцьк

Нагородити орденом Данила Галицького

СОРОКУ Бориса Гнатовича - начальника відділу Луцької міської ради
ЯРУЧИКА Сергія Олександровича - Боратинського сільського голову

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

РІВЦЮ Товію Михайловичу - художньому керівникові камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

МАЛИСІ Ігорю Володимировичу - начальникові Волинського відділу державного підприємства «Укрдіпродор»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ВІЛІЩУК Ларисі Григорівні - головному редакторові творчо-виробничого об’єднання «Волинське радіо»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КАЛАПУШІ Леоніду Романовичу - професорові, завідувачу кафедри Волинського національного університету імені Лесі Українки
ФЕДОСОВІЙ Раїсі Іванівні - заступникові директора Луцького базового медичного коледжу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ДИБЕЛЮ Володимиру Юрійовичу - головному лікареві Любомльської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МОСКВИЧУ Степану Овсійовичу - генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Агротехсервіс», Луцький район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ГАВРИЛЮКУ Анатолію Миколайовичу - директорові комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

ПІВНЮКУ Михайлу Івановичу - директорові державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач»

у Дніпропетровській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПАВЛОВА Володимира Олексійовича - головного лікаря комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГНОЄВОГО Віктора Григоровича - голову Дніпропетровської обласної організації Народного Союзу «Наша Україна»
ДЗЕНЗЕРСЬКОГО Дениса Вікторовича - першого віце-президента Міжнародної науково-промислової корпорації «ВЕСТА», м.Дніпропетровськ
ДЬОМОЧКІНА Дмитра Віталійовича - директора з персоналу акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів»
ЗАВГОРОДНЬОГО Юрія Олександровича - голову Васильківської районної державної адміністрації
РОЖКА Миколу Миколайовича - директора товариства «Злагода», Софіївський район
ТЕРЕЩЕНЮ Анатолія Максимовича - голову Нікопольського міського товариства «Меморіал»
ТИМЧУКА Андрія Олександровича - начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ПОДДУБНЯК Анастасію Адамівну - керуючу справами виконкому Криворізької районної ради
СЕМЕНОВУ Тетяну Іванівну - завідувача сектору загального відділу Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом Данила Галицького

ВІЛКУЛА Юрія Григоровича - голову Дніпропетровської обласної ради
ЖМУРЕНКА Віталія Григоровича - президента Дніпропетровської торгово-промислової палати

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ПІДОРВАНУ Ігорю Григоровичу - головному архітекторові підприємства «Конкорс-С», м.Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ПОРОХОВНИКУ Юрію Федоровичу - диригентові комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

МОЛЧАНОВУ Олександру Володимировичу - начальникові регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КОЛОТІЛІНУ Володимиру Миколайовичу - першому заступникові генерального директора асоціації «Укррудпром», м.Кривий Ріг

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗАПОРОЖЧЕНКУ Андрію Григоровичу - лікареві, заступникові директора комунального закладу «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»
ПЛАЧКОВУ Сергію Федоровичу - головному державному санітарному лікареві Новомосковського району
ШЕВЦОВУ Віталію Григоровичу - головному лікареві міської лікарні №3 м.Дніпропетровська

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ГАНОЦЬКОМУ Володимиру Григоровичу - начальникові цеху акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ВОЙЧЕНКУ Валерію Володимировичу - начальникові обласного комунального закладу «Бюро судово-медичної експертизи», м.Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ПІНЕГІНУ Олегу Миколайовичу - генеральному директорові товариства «Автотранссервіс», м.Дніпропетровськ
РЕЗНІКУ Олександру Миколайовичу - голові правління акціонерного товариства «Дніпропетровське АТП 11231»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГЕККІЄВУ Артуру Долхатовичу - директорові державного підприємства дослідного господарства «Червоний шахтар» Інституту тваринництва центральних районів Української академії аграрних наук, Криворізький район

у Донецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЛУК’ЯНЧЕНКА Олександра Олексійовича - Донецького міського голову

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

СЕРНЯКА Петра Степановича - професора Донецького національного медичного університету імені М.Горького
ТРЕТЯКА Олександра Леонідовича - заступника голови Донецької обласної державної адміністрації

Нагородити орденом «За заслуги»ІІІ ступеня

АМОШУ Олександра Івановича - директора Інституту економіки промисловості НАН України, академіка НАН України, м.Донецьк
БАРКОВСЬКОГО Олександра Вацлавовича - начальника дільниці акціонерного товариства «Шахта «Комсомолець Донбасу», м.Кіровське
ВЛАСОВА Геннадія Олександровича - генерального директора акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ГОЛОВІНУ Раїсу Іванівну - завідувача відділення комунального лікувально-профілактичного закладу «Центральна міська лікарня №17 м.Донецька»
ДЯТЛОВУ Ольгу Григоріївну - оператора машинного доїння філії «Павлівська» товариства «Агрофірма «Агротіс», Мар’їнський район
КОРЕШКОВУ Людмилу Олексіївну - голову Петровської районної у місті Донецьку ради

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГОРБИК Ірину Володимирівну - апаратника товариства центральної збагачувальної фабрики «Узлівська», м.Горлівка
КОДЬМАНА Миколу Якимовича - бригадира докерів-механізаторів державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт»
ЛЕОНТЮКА Володимира Трохимовича - начальника дільниці акціонерного товариства «Вугільна компанія «Шахта «Красноармійська-Західна №1», м.Красноармійськ
ПОДОЛЄВА Олега Валентиновича - генерального директора товариства «Міське будівництво», м.Донецьк

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ПРИВАЛОВІЙ Аллі Юріївні - солістці-вокалістці Донецької обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КОЗЛОВІЙ Олені Володимирівні - учительці Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для сліпих та слабозорих дітей І-ІІІ ступенів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

СТЕПАНОВУ Володимиру Володимировичу - головному лікареві комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня імені В.І.Леніна», м.Слов’янськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ЧАЙЦІ Георгію Борисовичу - слюсареві акціонерного товариства «Маріупольський завод важкого машинобудування»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПРИСЯЖНЮКУ Миколі Васильовичу - директорові Палацу культури металургів акціонерного товариства «Донецьксталь» – металургійний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ПІКАЛОВІЙ Галині Андріївні - директорові виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ОСТАПЕНКУ Ігорю Анатолійовичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Кіндратівський вогнетривкий завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОВАЛЬОВІЙ Ганні Євгенівні - операторові акціонерного товариства «Бахмутский аграрный союз»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

БОЛОБОЛІНУ Сергію Петровичу - першому заступникові начальника державного підприємства «Донецька залізниця»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ЗАГОРУЛІ Сергію Миколайовичу - першому заступникові голови – начальнику управління державної податкової адміністрації у Донецькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

ЛАРІНУ Сергію Павловичу - машиністові гірничих виїмкових машин підприємства «Шахта імені О.Ф.Засядька», м.Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ЄРЬОМІНУ Борису Олександровичу - художникові-живописцю, м.Донецьк

у Житомирській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БРАТУНЯ Олександра Григоровича - голову Коростишівської районної державної адміністрації
ВЕЛЬЧИНСЬКОГО Миколу Романовича - голову Баранівської районної ради
КУЛИКА В’ячеслава Володимировича - голову Любарської районної ради
МИХАЙЛОВСЬКУ Тамару Ігнатівну - директора духовної дитячої недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі, м.Житомир
ПАВЛЕНКА Анатолія Анатолійовича - голову Радомишльської районної державної адміністрації
ШАТИЛА Віктора Йосиповича - ректора комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ДАНІЛОВУ Світлану Олександрівну - учительку Чуднівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ФІЛОНЕНКУ Руслану Анатолійовичу - викладачеві Житомирського музичного училища імені В.С.Косенка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

МАКІВСЬКІЙ Тетяні Іванівні - завідувачеві редакції Житомирської обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

СЕНКЕВИЧУ Генріху Аполлінарійовичу - завідувачеві відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ВДОВЕНКУ Анатолію Миколайовичу - заступникові начальника цеху - начальнику дільниці Фабрики банкнотного паперу Національного банку України, м.Малин
ДУДІ Миколі Івановичу - генеральному директорові товариства «Житомирський завод металевих конструкцій»
СЛАДКІВСЬКІЙ Зінаїді Йосипівні - в’язальниці трикотажних виробів Житомирської панчішної фабрики «Україна»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МИХАЛЬЧЕНКО Людмилі Броніславівні - учительці Маркушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бердичівський район
ПАСТОВЕНСЬКОМУ Олександру Вікторовичу - начальникові управління Житомирської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ЦИГАНЧУК Наталії Антонівні - доцентові Житомирського державного університету імені Івана Франка

у Закарпатській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОЧКАЯ Степана Золтановича - Виноградівського міського голову
БРИЧА Володимира Дмитровича - заступника начальника управління Закарпатської обласної державної адміністрації
КАНЮКА Василя Михайловича - голову Великоберезнянської районної ради
ПОПОВИЧА Михайла Андрійовича - заступника голови – керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації
РОМАНА Івана Юрійовича - голову Міжгірської районної державної адміністрації
ТУРЧИНА Федора Федоровича - депутата Хустської районної ради

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЛИПЦІ Михайлу Володимировичу - завідувачеві відділення Мукачівської центральної районної лікарні
НЕМЕШУ Івану Івановичу - головному лікареві дочірнього підприємства «Санаторію «Сонячне Закарпаття», Свалявський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КУЦКІРУ Петру Петровичу - Лавківському сільському голові, Мукачівський район
ЧІЦІ Валентині Дмитрівні - директорові Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЖМЕНЯК Вірі Семенівні - завідувачеві дошкільного навчального закладу №21 «Ластовічка», м.Ужгород
СЛИВЦІ Олександру Георгійовичу - проректорові, завідувачу кафедри Ужгородського національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КУНИНЦЮ Євгену Павловичу - генеральному директорові товариства «ЕНО Меблі Лтд», м.Мукачеве

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ІВАНЧУ Андрію Васильовичу - директорові Мукачівської міської картинної галереї

у Запорізькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня

ТИЩЕНКА В’ячеслава Олексійовича - генерального директора відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БЄЛІКОВА Сергія Борисовича - ректора Запорізького національного технічного університету

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

КРАВЧЕНКА Павла Олександровича - голову правління акціонерного товариства «Запорізький завод феросплавів»
ЛОМИКІНА Олексія Євгенійовича - голову ради директорів товариства «Запорізький виробничий комбінат «Спецгазпром»
НОВІКОВА Геннадія Володимировича - генерального директора приватного підприємства «Аскон», Якимівський район
ЧУБЕНКА Олександра Володимировича - директора товариства «Агротіс», Приазовський район
ШАГІНЯНЦА Михайла Вартановича - головного лікаря комунального закладу «Санаторій медичної реабілітації «Глорія», Приморський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

РОМАНЕНКО Тетяну Олексіївну - мати-виховательку дитячого будинку сімейного типу, м.Енергодар
РУЖИН Катерину Михайлівну - завідувача кафедри державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет»
ЮХИМЧУК Людмилу Петрівну - голову Запорізького обласного фонду милосердя та здоров’я

Нагородити орденом Данила Галицького

СОКУЛЬСЬКОГО Євгена Арнольдовича - генерального директора Запорізької обласної державної телерадіокомпанії

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БЕЗУГЛОГО Олександра Григоровича - майстра цеху товариства «Індустріал-Мінерал Груп»
ШУЛЬГУ Володимира Давидовича - машиніста екскаватора акціонерного товариства «Гірничодобувна компанія «Мінерал»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАКУМУ Юрію Павловичу - артистові комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г.Магара»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГРИГОР’ЄВУ Олегу Анатолійовичу - артистові Запорізького муніципального театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ГОЛОВЕШКУ Володимиру Петровичу - начальникові Головного управління статистики у Запорізькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ДЕРКАЧ Валентині Олексіївні - директорові Енергодарського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» №9

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КРЕМСАРУ Олександру Олександровичу - головному економістові товариства «Олександрівка», Приазовський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КУРПАЧЕНКУ Григорію Михайловичу - головному технологові акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор»
НОВАКУ Михайлу Григоровичу - голові правління акціонерного товариства «Мелітопольгаз»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ПЕЛЕШКО Наталії Митрофанівні - старшій медичній сестрі комунальної установи «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КРАСОТІНУ Леоніду Івановичу - голові Запорізької обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг України

у Івано-Франківській області:

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

ГРИЦЯКА Євгена Степановича - учасника національно-визвольного руху

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

СЕНДЕРСЬКОГО Сергія Михайловича - начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БОДОРЯКА Юрія Олексійовича - першого заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації
ПЕТРИШИНА Ігоря Степановича - генерального директора державного підприємства «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ШИНКАРУКА Ярослава Івановича - голову Косівської районної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БОДНАР Михайлину Тимофіївну - голову Івано-Франківської обласної організації «Жіноча громада»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ОНИСЬКІВУ Богдану Зіновійовичу - виконавчому секретареві громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Івано-Франківська»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ТАРАБАРИНОВУ Петру Васильовичу - директорові науково-дослідного і проектного інституту акціонерного товариства «Укрнафта», м.Івано-Франківськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ГРИЦИШИН Марії Іванівні - учительці Української гімназії №1, м.Івано-Франківськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

КЕРНИЦІ Григорію Володимировичу - викладачеві-методисту Івано-Франківського державного музичного училища імені Д.В.Січинського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КОСТІВ Любові Василівні - начальникові головного управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ДОБОШ Галині Костянтинівні - відповідальному секретареві Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГУДИВОКУ Івану Івановичу - професорові кафедри Івано-Франківського державного медичного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПУСТОВІТ Ганні Дмитрівні - директорові міського Будинку культури «Народний дім», м.Коломия

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ДАНИЛЮКУ Богдану Петровичу - директорові вищого художнього професійного училища №3 м.Івано-Франківська
КОВТУНУ Валерію Івановичу - директорові Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського національного університету
СМІХУ Михайлу Володимировичу - начальникові відділу освіти виконавчого комітету Яремчанської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

МИЦКАНУ Роману Миколайовичу - майстрові художньої кераміки, с.Черганівка, Косівський район
СТЕФАК Марії Миколаївні - майстрині художнього ткацтва, с.Рунгури, Коломийський район

у Київській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВАХНІЯ Сергія Петровича - голову Володарської районної державної адміністрації
ЛЕЛЯКА Олександра Івановича - голову Іванківської районної державної адміністрації
СИЗОНА Володимира Григоровича - Тарасівського сільського голову, Києво-Святошинський район
ФЕДОРЧУКА Анатолія Соловйовича - Бориспільського міського голову
ШАЛІМОВА Володимира Ілліча - голову правління акціонерного товариства «Агробудмеханізація», м.Бориспіль

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОРОТЕНКО Наталію Василівну - директора Бородянського будинку інтернату для пристарілих та інвалідів

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОРОВИКА Олексія Івановича - старшого водолаза Переяслав-Хмельницької рятувально-водолазної станції
ВІТЕНКА Федора Йосиповича - Іванковицького сільського голову
СТЕПАНЕНКА Олександра Андрійовича - комерційного директора товариства «ВЕКА Україна», Броварський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ТОЛМАЧОВІЙ Тетяні Петрівні - першому заступникові управління Київської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ТКАЧЕНКО Вірі Іванівні - головному державному санітарному лікареві Фастівського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

АТАМАНЧУКУ Віталію Івановичу - директорові державного підприємства «Київське лісове господарство», Києво-Святошинський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПОЛІЩУКУ Олександру Степановичу - директорові історико-археологічного музею «Прадавня Аратта – Україна» в с.Трипілля, Обухівський район
ЧЕРЕПАСІ Роману Михайловичу - керівникові народного хору «Світанок» Обухівського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КРУГЛІЮ Володимиру Миколайовичу - директорові Чубинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», Сквирський район
ШЕПЕЛЯВЕНКО Тамарі Григорівні - учительці Ставівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кагарлицький район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ТОНКОВИДУ Анатолію Миколайовичу - директорові Казенного заводу порошкової металургії, м.Бровари

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БИКОВУ Сергію Вікторовичу - голові правління акціонерного товариства «Українська молочна компанія», Згурівський район
БОЙКО Лідії Павлівні - голові Київської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу
ЖУКОТАНСЬКОМУ Олександру Васильовичу - голові акціонерного товариства «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ГАНУШУ Олександру Миколайовичу - начальникові комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Бориспільводоканал»
ЗАДОЇ Григорію Михайловичу - заступникові директора Київської обласної філії акціонерного товариства «Укртелеком»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ЙОВБАКУ Юрію Юрійовичу - директорові Щасливського навчально-виховного комплексу, Бориспільський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

МАТЬОРІ Миколі Івановичу - голові Київської обласної організації Союзу юристів України

у Кіровоградській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БІЛОУСА Віталія Олександровича - Кам’янобрідського сільського голову, Ульяновський район
СИРОВАТКУ Миколу Павловича - Ізмайлівського сільського голову, Олександрійський район

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ДИКУСАР Тетяну Миколаївну - прийомну матір двох дітей, с. Івано-Благодатне, Кіровоградський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

СТАВРІАНІДІ-СТОГОДЮК Вікторії Іллівні - артистці Кіровоградського обласного театру ляльок

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ХІЛОБОКОВІЙ Наталії Юріївні - старшому викладачеві Кіровоградського музичного училища

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ДОНЕЦЬ Валентині Федорівні - учительці комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа–дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П», м.Кіровоград

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КРАВЦЮ Анатолію Павловичу - головному лікареві районної стоматологічної поліклініки Гайворонського районного територіального медичного об’єднання
СЕМЕНЯКУ Мирославу Михайловичу - завідувачеві відділення Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

НАКОНЕЧНОМУ Миколі Теофановичу - директорові товариства «Дитячий оздоровчий заклад «Бригантина», Новоархангельський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АНУФРІЄВУ Віктору Семеновичу - директорові комунального закладу «Навчально-виховний комплекс загально-освітня школа І-ІІ ступенів №34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник», м.Кіровоград
МИЦЕНКУ Івану Михайловичу - завідувачеві кафедри Кіровоградського національного технічного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГЕТЬМАНЦЮ Петру Володимировичу - головному агроному сільськогосподарського виробничого акціонерного товариства «РОС АГРО», Кіровоградський район
КОСТЮЧКУ Петру Омеляновичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Степ», Долинський район
КРІПАКУ Анатолію Олександровичу - директорові агрофірми «Зоря», Компаніївський район
КУЦ Вікторії Григорівні - голові правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Колос», Знам’янський район

у Луганській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ПОНОМАРЬОВА Івана Івановича - директора сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Калмичанка», Старобільський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

МАЛІКОВУ Ольгу Григорівну - заступника голови Антрацитівської районної ради

Нагородити орденом Данила Галицького

ВЄТРОВА Григорія Михайловича - члена президії ради ветеранів Головного управління МВС України в Луганській області

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ШОВКОПЛЯСА Івана Федоровича - президента Луганського обласного благодійного фонду Олімпійського та Паралімпійського руху

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

СУХАНЦЕВІЙ Вікторії Костянтинівні - деканові, завідувачу кафедри Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, м.Луганськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КОВАЛЕНКО Олені Олексіївні - учительці комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І ступеня–гімназія №60 імені 200-річчя міста Луганська»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ПАНЧЕНКУ Олександру Павловичу - заступникові начальника управління Луганської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ЛІХАЧОВУ Олександру Федоровичу - головному інженерові-першому заступнику директора державного підприємства «Луганський авіаційний ремонтний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КОСЕНКУ Володимиру Вікторовичу - заступникові голови наглядової ради акціонерного товариства «Луганський трубний завод»
МОКРОУСОВУ Сергію Дмитровичу - голові правління акціонерного товариства «Науково-виробничий центр «Трансмаш», м.Луганськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МИТАРЄВУ Сергію Олексійовичу - голові фермерського господарства «Зеликівське», Біловодський район
ПРОНЬКУ Юрію Олександровичу - голові фермерського господарства «Незалежність», Біловодський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СІПУНОВУ Юрію Івановичу - спортивному коментаторові державної організації Луганської обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МОСІНІЙ Анні Михайлівні - начальникові відділення Національної служби посередництва і примирення в Луганській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЧУНІХІНУ Геннадію Володимировичу - директорові комунального закладу «Луганський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ТКАЛЕНКУ Олександру Олександровичу - майстрові художньої обробки металу, м.Антрацит

у Львівській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

БІЛОЗІРА Ігоря Йосиповича (посмертно) - композитора, народного артиста України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЧАУСА Володимира Михайловича - директора державного підприємства «Львівський державний завод “Лорта»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНТОНОВА Віталія Борисовича - голову наглядової ради акціонерного товариства «Концерн «Галнафтогаз», м.Львів
ВАНІВСЬКОГО Михайла Михайловича - голову правління Львівської обласної спілки споживчих товариств
КИЩАКА Степана Івановича - майстра-різьбяра, м.Львів
КРУША Олександра Григоровича - президента товариства «Перша Західно-Українська лізингова компанія», м.Львів
МОРОЗА Дмитра Васильовича - генерального директора товариства «Львівський науково-виробничий центр «Західплемресурси», м.Жовква
СУХОРСЬКОГО Андрія Петровича - майстра-різьбяра, м.Львів
ТЕРЕШКА Володимира Михайловича - директора спільного підприємства «НОТ», м.Львів
ЯРЕМУ Ігоря Івановича - директора державного підприємства «Самбірський лісгосп»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАРАНУ Тарасу Михайловичу - професорові Львівської Національної музичної академії імені М.В.Лисенка

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ДЕМЦЮ Михайлу Івановичу - художнику-живописцю, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ЯРЕМІ Олександру Богдановичу - заступникові начальника управління Львівської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ДЕМЧИШИНУ Ростиславу Петровичу - хормейстерові і диригенту Галицького камерного хору, м.Львів
ОРАЧУ Миколі Миколайовичу - начальникові центру – художньому керівникові Західного територіального центру військово-музичного мистецтва, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

МИСАКУ Йосипу Степановичу - завідувачеві кафедри Національного університету «Львівська політехніка», доктору технічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

НІРОНОВИЧУ Івану Опанасовичу - президентові корпорації «Енергоресурс-інвест», м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГРОМНАЦЬКІЙ Наталії Миколаївні - доцентові Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
КОВАЛЬЧУКУ Любомиру Маркіяновичу - директорові Самбірського медичного училища
ТОКАРЄВІЙ Тетяні Павлівні - головному лікареві комунальної 2-ї міської поліклініки, м.Львів
ШЕКЕТІ Людмилі Дмитрівні - головному лікареві міського комунального клінічного пологового будинку №1, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

УКРАЇНЦЮ Богдану Михайловичу - директорові Підкамінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою для дітей зі зниженим слухом
ФЕДОРОВУ Юрію Володимировичу - завідувачеві кафедри Львівського медичного інституту

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПАНЮРІ Ярославу Йосиповичу - заступникові голови Львівської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МАЛАНІЮ Роману Дмитровичу - першому заступникові Стрийського міського голови

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ОПАЛИНСЬКОМУ Роману Станіславовичу - художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Городок

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

КРАСІВСЬКОМУ Андрію Васильовичу - майстрові художньої обробки деревини, м.Трускавець

у Миколаївській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КРАПИВУ Віталія Петровича - начальника спеціалізованого морського порту «Октябрськ», м.Миколаїв

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

СІДЕНЬ Ольгу Іванівну - начальника головного управління Миколаївської обласної державної адміністрації
ХОМЕНКА Андрія Івановича - генерального директора державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», м.Миколаїв
ЮДІНА Михайла Айзіковича - голову правління, генерального директора акціонерного товариства «Первомайськдизельмаш»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАНЕНКОВУ Євгенію Олександрівну - заступника головного лікаря Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БОГДАНОВСЬКОМУ Миколі Петровичу - директорові Полігонівської дитячої музичної школи, Жовтневий район
ГОЛОВАЩЕНКО Людмилі Олексіївні - керівникові народної академічної хорової капели імені О.Прісенка Степівського сільського будинку культури, Миколаївський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

НЯХІНІЙ Галині Іванівні - директорові Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ЧАЙЦІ Володимиру Дмитровичу - Миколаївському міському голові
ЯКИМЧУК Ніні Іванівні - начальникові управління праці та соціального захисту населення Баштанської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БЕРЕЗНИЦЬКОМУ Володимиру Миколайовичу - директорові обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ДУМІНІЦІ Федору Кириловичу - директорові підприємства агрофірми «Хлібодар», Баштанський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КУЗЬМОВУ Олександру Васильовичу - директорові Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фехтування

в Одеській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЛИФЕНКА Савелія Пилиповича - завідувача лабораторії Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, м. Одеса

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЧЕРНИЧЕНКА Анатолія Григоровича - головного агронома акціонерного товариства «Агрокомпанія «Свобода», Ізмаїльський район

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГЛАДЧУКА Ігоря Зіновійовича - професора кафедри Одеського державного медичного університету
ПРОКОПЕНКА Олександра Адольфовича - секретаря Одеської міської ради
СОРОЧАНА Миколу Васильовича - директора товариства «Агрофірма «Кодима», Кодимський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ПИЛИПЕНКО Наталю Павлівну - заступника начальника головного управління–начальника управління Одеської обласної державної адміністрації
РЕДЬКО Олену Григорівну - директора Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАРСЬКОМУ Борису Володимировичу - артистові товариства «Комік-трупа «Маски», м.Одеса
ДЕЛІЄВУ Георгію Вікторовичу - художньому керівникові, артистові товариства «Комік-трупа «Маски», м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КУЧЕРЕВСЬКОМУ Якову Сергійовичу - артистові Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.С.Василька
ШАВРУКУ Ігорю Леонідовичу - головному диригентові камерного оркестру Одеської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗАЙЧУКУ Анатолію Івановичу - заступникові головного лікаря Одеської обласної клінічної лікарні
ФУЧИЖИ Івану Савелійовичу - головному лікареві Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру
ЩЕРБАТЕНКУ Валерію Володимировичу - головному лікареві комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка №3», м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЕРШ Аллі Євгенівні - директорові Центру творчості дітей та учнівської молоді, м.Роздільна
КОЗИЦЬКОМУ Сергію Васильовичу - завідувачеві кафедри Одеської національної морської академії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КИРИЧЕНКО Флорі Леонідівні - завідувачеві відділу Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С.Столярського
КОЗАЧЕНКО Жанні Олексіївні - завідувачеві відділу народного пісенного мистецтва Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ЮХАЧОВУ Віталію Володимировичу - директорові державного підприємства «Одеське авіаційно-ремонтне підприємство «Одесаавіаремсервіс»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГАРБУЗУ Віктору Григоровичу - генеральному директорові підприємства фірми «Гармаш», Комінтернівський район
ЗАДОРІНУ Юрію Миколайовичу - голові правління акціонерного товариства «Верстатонормаль», м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КІСЕОЛАРУ Миколі Георгійовичу - заступникові голови Одеської обласної державної адміністрації
НЕЖЕНСЬКОМУ Олександру Олеговичу - директорові виробничо-комерційної фірми «Кароліна і Н», м.Одеса
СИКАЛУ Віктору Єфимовичу - генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Ясні зорі», Кодимський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ЧОРНОМАЗ Зінаїді Семенівні - головній медичній сестрі державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Люстдорф», м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ЧАКІРУ Петру Петровичу - художникові, м.Ізмаїл

в Полтавській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЛЯПАНЕНКА Миколу Івановича - генерального директора Полтавської обласної державної телерадіокомпанії «Лтава»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ПАРНЕТУ Михайла Павловича - співзасновника міського фонду «Шевченко і воля», м.Кременчук
ЦЬОВУ Андрія Олександровича - генерального директора сільськогосподарського підприємства «Нива», Шишацький район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЛАПТЄВУ Ольгу Іванівну - заступника головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В.Скліфосовського
ЛИТВИН Людмилу Олексіївну - головного бухгалтера підприємства «Комунар»”, Великобагачанський район

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛОПАТЮК Валентину Василівну - оператора сільськогосподарського товариства «Куйбишево», Оржицький район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

СКАКАЛІНУ Анатолію Володимировичу - головному інженерові акціонерного товариства «Кременчуцький домобудівельний комбінат»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ВІЦЕНІ Лідії Миколаївні - редакторові відділу всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ШАПОШНІЧЕНКУ Володимиру Михайловичу - начальникові головного фінансового управління Полтавської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ТКАЧЕНКУ Василю Васильовичу - головному лікареві Полтавської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

СМОРОДІНОВІЙ Тамарі Іванівні - майстрині народної вишивки, м.Карлівка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ТЕМНИКУ Анатолію Івановичу - директорові Хорольської дитячої музичної школи

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЛЕЛЮК Любові Іванівні - голові Диканської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КОСІЧЕНКУ Михайлу Павловичу - голові правління акціонерного товариства «Полтавагаз»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОСТЕНКУ Михайлу Миколайовичу - директорові акціонерного товариства «Агро центр», Великобагачанський район
ЦЬОВІ Віктору Михайловичу - директорові сільськогосподарського товариства «Орданівка», Диканський район

у Рівненській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЛАВРЕНЧУКА Андрія Олександровича - заступника голови – керівника апарату Рівненської обласної державної адміністрації
ПОЛІЩУКА Олексія Борисовича - громадського діяча, смт Мізоч, Здолбунівський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОВТУЦЬКУ Мирославу Михайлівну - заступника голови державної податкової адміністрації у Рівненській області

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КОЛОЇЗ Тамарі Гнатівні - директорові Сарненської загальноосвітньої школи ІІ ступеня – економіко-правового ліцею «Лідер»
МАКСИМЕНКО Тетяні Анатоліївні - учительці навчально-виховного комплексу «Престиж», м.Рівне
ОСТАПЧУК Лілії Степанівні - учительці Рівненського природно-математичного ліцею «Елітар»
САЦИКУ Сергію Петровичу - вчителеві Рівненської української гімназії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ІГНАЦЕВИЧУ Ігорю Феоктистовичу - завідувачеві відділення центральної міської лікарні, м.Рівне
ПРОТОЄРЕСКУЛУ Артуру Олексійовичу - головному лікареві амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Підлозці, Млинівський район
САМСОНОВИЧУ Андрію Васильовичу - головному лікареві центральної районної лікарні с.Рокитне

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЖУКОВСЬКОМУ Василю Миколайовичу - деканові факультету Національного університету «Острозька академія»
МАЙБОРСЬКІЙ Галині Михайлівні - заступникові начальника управління – начальнику відділу Рівненської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ГРУШЕЦЬКОМУ Віталію Михайловичу - завідувачеві фельдшерсько-акушерського пункту с.Пляшева, Радивилівський район
КОЗАЧЕНКО Антоніні Іванівні - завідувачеві фельдшерсько-акушерського пункту с.Кисоричі, Рокитнівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИК Вірі Миколаївні - начальникові управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ЛЕВУ Євгену Давидовичу - начальникові відділу у справах молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації

у Сумській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЛАВРИКА Миколу Івановича - голову Сумської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

СТЕПАНЧЕНКА Анатолія Миколайовича - голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Перше травня», Сумський район

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВАЙЛО Надію Олексіївну - директора товариства «Велетень», Глухівський район
ГЕНА Григорія Антоновича - голову Середино-Будської районної ради
ЛАДИКУ Володимира Івановича - ректора Сумського національного аграрного університету

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЛІСОВОМУ Олександру Васильовичу - начальникові Головного управління Державного казначейства України в Сумській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

САФРОНОВУ Анатолію Рудольфовичу - головному інженерові казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Імпульс»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КОВАЛЬЧУКУ Олександру Михайловичу - директорові Лебединської дитячої школи мистецтв імені Б.Р.Гмирі

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ТИХЕНКО Ларисі Володимирівні - директорові Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

САМУСЬ Тетяні Степанівні - старшій медичній сестрі комунального закладу «Шосткинська центральна районна лікарня»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

СУПРУН Галині Петрівні - заступникові начальника управління праці та соціального захисту населення – директору територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Конотопської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КИРИЧЕНКУ Миколі Григоровичу - голові правління акціонерного товариства «Охтирський м’ясокомбінат»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

САЛУ Івану Івановичу - директорові товариства «Беєве», Липоводолинський район

у Тернопільській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВАРДИНЦЯ Ігоря Степановича - головного лікаря Тернопільської центральної районної лікарні
ГУДИМУ Арсена Миколайовича - члена правління Тернопільського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
М’ЯКУША Ігоря Михайловича - голову Підгаєцької районної державної адміністрації
ТУРЕЦЬКОГО Степана Петровича - голову Гусятинської районної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

САДОВСЬКУ Галину Дмитрівну - заступника редактора редакції газети «Вільне життя плюс», м.Тернопіль

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ВІЯТИКУ Михайлу Федоровичу - художньому керівникові комунальної установи «Тернопільський муніципальний духовий оркестр «Оркестр Волі»
ПРИСУХІНІЙ Зіновії Ярославівні - викладачеві комунальної установи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Тернопільська музична школа №1»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ДУТЦІ Євгену Миколайовичу - заступникові головного лікаря Теребовлянської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ВЕНГРИНОВИЧУ Олександру Івановичу - голові Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське товариство Лемківщина», м.Тернопіль
ГАЛАЙКУ Андрію Васильовичу - начальникові відділу Тернопільської районної державної адміністрації
ОНИШКО Галині Миколаївні - директорові Борщівської школи мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КАЛУШЦІ Володимиру Павловичу - директорові Технічного коледжу Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя
РОЮ Євгену Васильовичу - заступникові голови Бучацької районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ВОЙНАРСЬКОМУ Йосифу Броніславовичу - директорові державного підприємства «Мишковицький спиртовий завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ШАФРАНСЬКОМУ Віталію Богдановичу - заступникові голови Теребовлянської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ДІДУХУ Роману Івановичу - адвокатові адвокатського об’єднання «Тернопільська міська юридична консультація»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ДОЛИНСЬКОМУ Данилу Івановичу - майстрові художньої обробки деревини, с.Гутисько, Бережанський район

у Харківській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЖУРАВЛЯ Володимира Івановича - машиніста тепловоза локомотивного депо Основа, м.Харків

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ДЕНИСЮКА Станіслава Федоровича - голову державної податкової адміністрації у Харківській області

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗАГНІЯ Івана Івановича - голову Зачепилівської районної державної адміністрації
КАРАЧЕНЦЕВА Юрія Івановича - директора Інституту проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського Академії медичних наук України, м.Харків
КОТВІЦЬКОГО Ігоря Олександровича - голову громадської організації «Фонд Свободи», м.Харків
КУЛІША Юрія Олексійовича - командира Оперативно-рятувальної служби м.Харкова
ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Івановича - генерального директора сільськогосподарського підприємства «Вільшанське», Дворічанський район
ЛИОНГА Куока Біня - генерального директора корпорації «Техніком», м.Харків
ЛИСИЦЬКОГО Олександра Васильовича - Дергачівського міського голову
НОВИЦЬКОГО Сергія Васильовича - токаря-розточувальника державного підприємства завод «Електроважмаш», м.Харків
ЯРОШЕНКА Павла Олександровича - члена ради громадського об’єднання «За Помісну Україну», м.Харків

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАЙБАКОВУ Ніну Прокопівну - голову Харківської профспілкової організації працівників агропромислового комплексу

Нагородити орденом Данила Галицького

УГЛОВА Володимира Івановича - першого заступника голови Харківської районної державної адміністрації

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ПРИЩЕПІ Івану Кузьмичу - проректорові Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, м.Харків
ФЕРАФОНТОВІЙ Лідії Яківні - інженерові відділу акціонерного товариства «Гея», м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КОХАН Ларисі Володимирівні - учительці Смирнівського навчально-виховного комплексу, Лозівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

СТОРОЖУКУ Леоніду Костянтиновичу - старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв
ШЕХОВЦОВУ Олександру Олександровичу - дизайнерові, м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КИЗИМУ Миколі Олександровичу - директорові Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України, м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БАБАКУ Максиму Олеговичу - завідувачеві центру державної установи «Інститут терапії імені Л.Т.Малої Академії медичних наук України», м.Харків
ГАВВІ Олексію Володимировичу - головному лікареві комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня»
ГАЛАЦАНУ Олександру Вікторовичу - начальникові головного управління Харківської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

СИВИЦЬКІЙ Вірі Михайлівні - директорові Люботинської загальноосвітньої школи-інтернату І ступеня для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
СОЛОМАСІ Олексію Івановичу - начальникові відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації
СПАСЬКІЙ Таїсії Іванівні - заступникові директора Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції»
ТЕРЕНТЬЄВІЙ Любові Григорівні - директорові Борівської гімназії №1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

САЛЄЄВІЙ Антоніні Денисівні - директорові Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності, м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ТАТАРЧУКУ Сергію Івановичу - директорові Харківської філії акціонерного товариства «Укртелеком»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КАГАНОВСЬКІЙ Тетяні Євгеніївні - деканові юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

у Херсонській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

МАЗУРЯКА Олега Петровича - головного лікаря Херсонського обласного кардіологічного диспансеру

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ПОПОВЧУКА Євгенія Сергійовича - директора Азово-Сиваського національного природного парку
СОБОЛЯ Леоніда Степановича - голову Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛІМАКОВУ Людмилу Миколаївну - директора Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу
ПШЕНИЧНУ Ольгу Анатоліївну молодшу медичну сестру комунального закладу «Каховський геріатричний пансіонат»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

КУЛИКУ Валерію Павловичу - старшому редакторові Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КАГАНОВІЙ Ользі Аркадіївні - керівникові народного театру юного глядача «Арт-ліцей» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв
САФОНОВІЙ Ірині Юріївні - художньому керівникові хореографічного колективу «Оазис» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОВАЛЕНКУ Миколі Андрійовичу - голові правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Лідія», Скадовський район
ПАГУБІ Віктору Степановичу - директорові товариства «Жовтневе», Великолепетиський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

АНДРІЙЧЕНКУ Валерію Мусійовичу - директорові Херсонської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
БЕЗУГЛОМУ Миколі Олексійовичу - начальникові управління праці та соціального захисту населення Каланчацької районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ЯЦЕНКО Наталії Леонідівні - директорові товариства «Мираж», м.Херсон

у Хмельницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БАЛЕМУ Миколу Панасовича - художнього керівника ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БИТОГО Анатолія Івановича - голову правління акціонерного товариства «Городоцьке», м.Городок

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БІЛОГО Івана Миколайовича - Пилявського сільського голову, Старосинявський район
ЗАГОРОДНОГО Михайла Васильовича - директора товарно-насіннєвого комплексу акціонерного товариства «Оболонь», смт Чемерівці
РІЗДВАНЕЦЬКУ Світлану Володимирівну - доярку сільськогосподарського кооперативу «Промінь», Красилівський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ПЕТРИШИНУ Богдану Михайловичу - голові Деражнянської районної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ДЕРИКОТУ Миколі Васильовичу - першому заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації
САВЧУКУ Миколі Яковичу - начальникові Головного управління Державного казначейства України в Хмельницькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОВАЛЬЧУКУ Миколі Степановичу - голові Теофіпольської районної державної адміністрації
СТАДНІК Неонілі Михайлівні - директорові фермерського господарства «Пролісок», Деражнянський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ЧЕРКАСЬКОМУ Миколі Васильовичу - начальникові управління культури, туризму і курортів Хмельницької обласної державної адміністрації

у Черкаській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВЛАСЕНКА Юрія Петровича - голову правління акціонерного товариства «Черкасиобленерго»
ГАМАНА Петра Ілліча - першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації
ШЕПЕЛЬСЬКОГО Пилипа Івановича - першого заступника голови Черкаського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

Нагородити орденом Данила Галицького

БЄЛОГО Володимира Павловича - заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОЙКА Миколу Мефодійовича - помічника лісничого Пехівського лісництва державного підприємства «Звенигородське лісове господарство»
ЯРМОЛЕНКА Олександра Івановича - директора товариства «Новоселиця», Катеринопільський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ШВЕД Аіді Олександрівні - солістці капели бандуристів об’єднання художніх колективів Черкаської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БОДРОВІЙ Світлані Анатоліївні - учительці Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»
КАЗЬМІНІЙ Катерині Миколаївні - учительці Черкаського фізико-математичного ліцею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ТОМІЛЕНКУ Сергію Антоновичу - головному редакторові Черкаської обласної соціально-економічної газети «Нова Доба»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КУВІТІ Юрію Васильовичу - начальникові головного управління Черкаської обласної державної адміністрації
УДУДЕНКУ Володимиру Григоровичу - заступникові головного лікаря Черкаської обласної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГОЛОСІЙ Валентині Григорівні - директорові Городищенської районної дитячої школи мистецтв імені С.С.Гулака-Артемовського
ПРОШАК Олександрі Вікторівні - начальникові відділу Канівської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОРІННОМУ Леоніду Андрійовичу - начальникові агроцеху №2 дочірнього підприємства «Ілліч - Агро Умань»
ПРИХОДЬКУ Сергію Мусійовичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Мрія», Катеринопільський район
СТЕЦЮКУ Сергію Івановичу - голові Маньківської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ЛУПИНІ Ігорю Івановичу - директорові Черкаської філії акціонерного товариства «Укртелеком»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ОЛЕКСЕНКУ Віктору Андрійовичу - художникові, м.Черкаси

у Чернівецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВАКАРЮКА Дмитра Іларіоновича - голову Новоселицької районної державної адміністрації
ВОРОНЮКА Володимира Іларійовича - директора товариства «Брук-Бет», Кіцманський район
СТАРИКА Володимира Петровича - голову товариства «Український Народний дім в Чернівцях»
ШИЛЕПНИЦЬКОГО Івана Орестовича - голову Чернівецької обласної ради

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ГУРГІШ Тетяну Миколаївну - учительку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Костичани, Новоселицький район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ВЕСЕЛІЙ Ларисі Василівні - учительці гімназії, смт Кельм енці
ЗАПАРНЮК Ользі Олексіївні - заступникові директора Лужанського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів імені Василя Орелецького, Кіцманський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

РОТАРЮ Анатолію Васильовичу - начальникові Головного управління статистики у Чернівецькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

МАЦЕРУК Валентині Петрівні - оглядачеві Чернівецької обласної громадсько-політичної газети «Буковина»
МИРОНЮКУ Дмитру Івановичу - головному редакторові газети «Ва-Банк», м.Чернівці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

НЕЗБОРЕЦЬКОМУ Ігорю Володимировичу - лікареві комунальної медичної установи «Міська клінічна лікарня №2», м.Чернівці
СВЕСТУНУ Роману Степановичу - викладачеві Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету, м.Чернівці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГАТРИЧУ Івану Григоровичу - керівникові вокальної студії «Вікторія» Центрального парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка, м.Чернівці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ХАРИНІ Володимиру Тодоровичу - директорові державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЧУМАКУ Миколі Васильовичу - директорові товариства «Галс-2000», м.Чернівці

у Чернігівській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ПРИХОДЬКА Володимира Валентиновича - заступника голови – керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ВОРОБЕЙ Раїсу Борисівну - директора Державного архіву Чернігівської області

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БИШУ Олексію Володимировичу - артистові Ніжинського українського драматичного театру імені М.Коцюбинського
КРУШУ Івану Петровичу - артистові-вокалісту Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЛУЦАКУ Володимиру Григоровичу - директорові підприємства «Монтаж-наладка», м.Прилуки

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЗАБОЛОТНІЙ Марії Сергіївні - виховательці Носівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ДАНИЛЕВСЬКОМУ Анатолію Михайловичу - викладачеві Чернігівського музичного училища імені Л.М.Ревуцького

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КАПУСТЯН Ользі Іванівні - генеральному директорові комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

РОЖИЛУ Остапу Андрійовичу - завідувачеві відділення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

РАТИНСЬКІЙ Надії Федорівні - викладачеві Прилуцької школи мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

КАМЕНЕЦЬКОМУ Андрію Григоровичу - майстрові художнього різьблення по дереву, м.Чернігів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ПРОЗУРУ Віталію Петровичу - начальникові нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» акціонерного товариства «Укрнафта», м.Прилуки
ЩУКІНУ Олександру Миколайовичу - директорові дочірнього підприємства «Чернігівнафтогазгеологія» Національної акціонерної компанії «Надра України», м.Чернігів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОЛЕСНИКОВУ Миколі Івановичу - заступникові начальника головного управління Чернігівської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

СМИРНОВУ Станіславу Миколайовичу - директорові комунального підприємства «Шкільне», м.Чернігів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ТРУБЧАНІНОВУ Віктору Івановичу - художнику-графіку, м.Чернігів

у місті Севастополі:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЄЛІЗАРОВА Вадима Альбертовича - художнього керівника - директора Севастопольського театру танцю, народного артиста України
СТАРОГО Олександра Петровича - директора товариства «Метал Сервіс Група»
ЮФЕРОВА Геннадія Івановича - голову Гагарінської районної організації ветеранів України

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

КИСЛЯКОВА Віктора Вікторовича - члена правління Севастопольської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ПРОЦАК Богдану Михайлівну - голову Севастопольської міської організації «Союз українок»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КРАВЦОВУ Тетяну Володимирівну - начальника Головного управління Пенсійного фонду України в м.Севастополі
ПЕКШЕВУ Валентину Семенівну - опікуна трьох неповнолітніх дітей

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БОНДАРЮ Володимиру Михайловичу - президентові корпорації «Інтехтур»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ХАРЧЕНКО Галині Олексіївні - директорові Севастопольської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

НЕСТЕРОВІЙ Ірині Михайлівні - начальникові управління Севастопольської міської державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

КУЗІНУ Ігорю Анатолійовичу - директорові комунального підприємства «Севастопольський комбінат благоустрою»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

СТАХОВСЬКІЙ Олені Борисівні - заступникові керівника апарату – начальнику відділу Севастопольської міської державної адміністрації.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

18 серпня 2009 року