Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №670/2012

Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЯНКОВСЬКОГО Миколу Андрійовича - народного депутата України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГОЖИКА Петра Феодосійовича - директора Інституту геологічних наук Національної академії наук України, академіка НАН України, м.Київ
ЗМІЄВЦЯ Сергія Олександровича - голову наглядової ради акціонерного товариства «Завод «Лтава», м.Полтава
ІЗОВІТОВУ Лідію Павлівну - заступника Голови Вищої ради юстиції
КОЛОМІЙЧЕНКА Олександра Івановича - голову правління акціонерного товариства «МАКІЇВКОКС», Донецька область
МЕРКУЛОВА Вячеслава Михайловича - першого заступника керівника підприємства, головного конструктора державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка
ПИВОВАРОВА Георгія Костянтиновича - першого заступника керівника Апарату Прем’єр-міністра України
СТРІЛЬЦЯ Миколу Івановича - заступника голови – керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації
ТАРАНЕНКА Сергія Дмитровича - голову правління – генерального директора акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод»
ТКАЧЕНКА Віктора Вікторовича - голову Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів спорту України», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БАРАША Петра Федоровича - голову правління Рівненської обласної спілки споживчих товариств
ВАКУЛЕНКА Юрія Євгеновича - генерального директора Київського музею російського мистецтва
ВЕСЕЛЬСЬКОГО Франца Вікторовича - голову Новоград-Волинської районної ради, Житомирська область
ГУПТУ Раджива - генерального директора товариства «Кусум Фарм», м.Суми
ДИМШИЦА Едуарда Олександровича - заступника голови секції Київської організації Національної спілки художників України
ДРОГОБЕЦЬКОГО Івана Івановича - Полянського сільського голову, Закарпатська область
ЖУРАВЛЬОВА Олександра Никифоровича - директора спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу Луганської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»
КУЧЕРОВА Сергія Івановича (ФІЛАРЕТА) - єпископа Львівського і Галицького, керуючого Львівською єпархією Української православної церкви
МАКСИМЕНКА Георгія Андрійовича - художнього керівника Волинської обласної філармонії
МОГИЛЬОВА Анатолія Володимировича - Голову Ради міністрів Автономної Республіки Крим
НАДОШУ Олега Володимировича - народного депутата України
ПОХИЛОВА Михайла Олександровича - заступника начальника цеху акціонерного товариства «Мотор Січ», м.Запоріжжя
РУСИНА Василя Васильовича (НИКОНА) - архімандрита, намісника Спасо-Преображенського Києво-Межигірського монастиря, Київська область
РУСІНА Василя Дем’яновича - директора колективного підприємства «Трест Донецькжитлобуд №1»
САПРОНОВА Юрія Анатолійовича - заступника голови Харківської обласної державної адміністрації
СЕЛІВАРОВА Андрія Борисовича - народного депутата України
ТИМЧЕНКА Сергія Михайловича - Голову Державного агентства земельних ресурсів України
ХАНЮКА Володимира Андрійовича - Керівника Управління Адміністрації Президента України
ШЕРЕМЕТЬЄВА Олексія Євгеновича - президента молодіжної спілки організацій «Київський клуб «Червона зірка», м.Київ

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

КІПТІЛОГО Дмитра Володимировича - матроса яхти «Скорпіус», учасника першої російсько-української полярної парусної експедиції, м.Київ
СТАСЮКЕВИЧ Людмилу Терентіївну - матроса яхти «Скорпіус», учасника першої російсько-української полярної парусної експедиції, Донецька область
СТАСЮКЕВИЧА Олександра Сергійовича - старшого помічника капітана яхти «Скорпіус», учасника першої російсько-української полярної парусної експедиції, Донецька область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЖУЛЬ Тетяну Григорівну - керуючу справами виконавчого апарату Київської обласної ради
КАРАСОВСЬКУ Антоніну Іванівну - Лащівського сільського голову, Черкаська область
КУРНОСОВУ Тетяну Анатоліївну - голову Калінінської районної у місті Донецьку ради
ЛАДИЖЕНСЬКУ Катерину Ігорівну - першого заступника генерального директора Київського національного музею російського мистецтва
МАКОВЕЦЬ Людмилу Серафимівну - керівника народного дитячого ансамблю народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання управління освіти Шосткинської міської ради, Сумська область
РЕУС Ніну Петрівну - артистку театру-студії кіноактора державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка», м.Київ
САВИЦЬКУ Надію Юріївну - голову комітету солдатських матерів міста Севастополя
СИНИЦЮ Тетяну Євгенівну - лаборанта цеху відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електростанція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», Миколаївська область
ХОМЯК Людмилу Василівну - виконроба будівельної дільниці акціонерного товариства «Рембудуправілння-Вишків-АТ», м.Луцьк
ШЕРЕМЕТЬЄВУ Олександру Іванівну - Омельницького сільського голову, Полтавська область

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ПЛАХОТНЮК Наталію Василівну - ученицю середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів с.Городище, Вінницька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЗАВАЛЬНЮКА Миколу Якимовича - Троянського сільського голову, Кіровоградська область
ЗАРІЧКОВОГО Володимира Григоровича - електрослюсаря цеху відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електростанція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»
КОВАЛЬЧУКА Олександра Архиповича - водія пожежного автомобіля Новокаховського лісництва державного підприємства «Каховське лісове господарство», Херсонська область
КРИМЦЕВА Олега Миколайовича - машиніста акціонерного товариства «Луганськтепловоз»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ІГНАТЮК Любові Миколаївні - старшому викладачеві Херсонського Академічного ліцею при Херсонському державному університеті

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГОРЧИНСЬКІЙ Світлані Володимирівні - артистці Одеського академічного російського драматичного театру
ДОНДИК Оксані Іванівні - диригентові комунального концертного закладу культури «Академічний камерний хор «Хрещатик», м.Київ
КАЧМАР Олександрі Василівні - артистці театру фольклору, народних свят і видовищ, учасниці ансамблю «Гуцулочки Карпат», м.Івано-Франківськ
КОНДРАШКІНІЙ Олені Володимирівні - артистці Донецького обласного російського театру юного глядача
НЕСТЕРЕНКО Оксані Миколаївні - артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю МВС України
ЩЕРБАКУ Ігорю Івановичу - артистові театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЛАРІНІЙ Надії Шулімівні - директорові акціонерного товариства «Луганське управління механізації»
МАЛІКОВУ Станіславу Володимировичу - директорові дочірнього підприємства «Науково-дослідний та проектний інститут «Донецький Промбудндіпроект» державного акціонерного товариства «Будівельна компанія Укрбуд»
НЕДАШКОВСЬКОМУ Василю Васильовичу - голові правління асоціації «Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», м.Київ
ЧАЙЧУКУ Сергію Романовичу - генеральному директорові товариства «САС», м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ОЛІЯРНИКУ Богдану Олексійовичу - начальникові відділення державного підприємства «Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут»
РІЗУНУ Анатолію Романовичу - старшому науковому співробітникові Інституту імпульсивних процесів і технологій НАН України, м.Миколаїв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

НЕНАШЕВУ Ігорю Юрійовичу - учителеві Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради
ОНИЩЕНКУ Сергію Яковичу - викладачеві державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ПАНІНУ Владиславу Вадимовичу - ректорові Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, доктору технічних наук, професорові
СОРОЦІ Борису Семеновичу - головному науковому співробітникові Інституту газу НАН України, доктору технічних наук, професорові, м.Київ
ШКЕЛЬОВУ Леоніду Тихоновичу - професорові кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

АДАМОВИЧУ Роману Сергійовичу - художникові, старшому викладачу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ
ГАМОЛЬСЬКОМУ Леоніду Володимировичу - оглядачеві газети «Днепр Вечерний», м.Дніпропетровськ
МЮЛЬБЕРГУ Сергію Каліовичу  - заступникові генерального директора Одеського національного академічного театру опери та балету
СВАТУЛІ Михайлу Степановичу - художникові, доценту кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЗІНЧЕНКО Марині Анатоліївні - начальникові головного управління Одеської обласної державної адміністрації
КІСІЛЮ Миколі Івановичу - старшому науковому співробітникові, завідувачу відділу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України, м.Київ
МИРОНЕНКУ Руслану Анатолійовичу - начальникові управління Державної служби молоді та спорту України
ПОТІЙКУ Юрію Алійовичу - доцентові кафедри вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК», голові комісії Київської обласної ради
ТАНАЧЕВІЙ Лідії Іванівні - головному бухгалтерові товариства «Панда», Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ЖУКУ Анатолію Павловичу - головному інженерові філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» акціонерного товариства «Укргідроенерго», Чернівецька область
НОСУЛЬКУ Віктору Дмитровичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АНКІНУ Миколі Львовичу - головному лікареві комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня»
ГУДИМ Олені Василівні - лікареві, керівнику центру Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами
КАРПЕНКУ Олександру Івановичу - завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні №1
КОСТИЦЬКОМУ Мілетію Мефодійовичу - завідувачеві відділення Івано-Франківської обласної клінічної лікарні
КОСТОГРИЗУ Олегу Анатолійовичу - заступникові головного лікаря державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України», м.Київ
КРАВЧЕНКУ Івану Миколайовичу - головному науковому співробітникові державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова Національної академії медичних наук України», м.Київ
ПАРАЩИЧУ Ігорю Мироновичу - головному консультантові відділу Управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Державного управління справами
ТИМОЩУКУ Миколі Григоровичу - завідувачеві відділення Центральної міської лікарні м.Рівне
ФІНКОВІЙ Олені Петрівні - головному лікареві комунального закладу «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №9» Дніпропетровської обласної ради»
ФОМЕНКУ Олександру Миколайовичу - начальникові управління охорони здоров’я Феодосійської міської ради, Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

КОЛЕСНІКОВУ Олександру Олександровичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш»
ШИНКАРЕНКУ Сергію Михайловичу - токареві цеху акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання імені М.В.Фрунзе»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ГАРАНЮ Миколі Івановичу - апаратникові-гідрометалургу дільниці товариства «Миколаївський глиноземний завод»
ЗУБОВУ Валерію Івановичу - заступникові начальника цеху акціонерного товариства «Запорізький завод феросплавів»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БОЙКУ Владиславу Григоровичу - викладачеві комунального вищого навчального закладу «Чернігівське музичне училище імені П.М.Ревуцького»
КРУЖКОВІЙ Мар’яні Іллівні - завідувачеві відділу Київського національного музею російського мистецтва
МОХНАЧОВІЙ Інні Миколаївні - викладачеві Масандрівської дитячої музичної школи, Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КРУЖИЛІНУ Миколі Івановичу - директорові департаменту освіти, молоді та спорту Горлівської міської ради, Донецька область
ЛАДИВІР Світлані Олексіївні - провідному науковому співробітникові лабораторії Інституту психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України, м.Київ
ФРАНОВСЬКОМУ Анатолію Цезаровичу - деканові Житомирського державного університету імені Івана Франка
ХРИСТІАНОВСЬКОМУ Вадиму Володимировичу - завідувачеві кафедри Донецького національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ДАНИЛЬЧУКУ Ігорю Афанасійовичу - начальникові Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону, м.Севастополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КОСІНОВІЙ Раїсі Миколаївні - начальникові відділу акціонерного товариства «ПІВДЕНРИБТЕХЦЕНТР», м.Севастополь
ЛАПІНУ Євгену Володимировичу - головному інженерові акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область
СПІВАКУ Михайлу Петровичу - технічному директорові товариства «Старокостянтинівцукор», Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

КАПУСТІНУ Володимиру Івановичу - директорові філії «Авіакомпанія «Шахтар-Авіа» дочірнього підприємства «Агрофірма «Шахтар» орендного підприємства «Шахта імені О.Ф.Засядька», м.Донецьк
ФАЛЬКУ Юрію Васильовичу - голові правління акціонерного товариства «Дніпропетровське автотранспортне підприємство 11255»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АПОСТОЛУ Роману Антоновичу - директорові приватного агропромислового підприємства «Крок», Тернопільська область
КОСТИНІ Ользі Василівні - Вільнотарасівському сільському голові, Київська область
ПІСТОЛЮ Сергію Івановичу - директорові сільськогосподарського товариства «Степове», Кіровоградська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КУШНІРУ Юрію Радуловичу - президентові групи компаній «Камтранс», м.Чернівці
СЛІСАРЧУКУ Миколі Петровичу - голові правління Бершадського районного споживчого товариства, Вінницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КАДОМСЬКОМУ Артему Марковичу - першому заступникові Голови Державного агентства земельних ресурсів України
КОВАЛЬЧУКУ Миколі Миколайовичу - Голові Державної міграційної служби України
ЛЕВЧУКУ Віктору Дмитровичу - заступникові директора Департаменту – начальнику відділу Міністерства оборони України
ТОКТОМУШЕВУ Рисбєку Чоробековичу - радникові Голови Державної судової адміністрації України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

АНПІЛОГОВУ Юрію Дмитровичу - старшому тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №1 м.Луганська
КУРИЛКУ Миколі Федоровичу - завідувачеві кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету
СТАРОВОЙТУ Віктору Кіндратовичу - першому заступникові голови, виконавчому директору громадської організації «Федерація футболу м.Києва»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ІВАННІКОВІЙ Світлані Федорівні - художникові-живописцю, м.Луганськ
МОЛЧАНОВІЙ-ДУДЧЕНКО Олені Олександрівні - художникові, старшому викладачу Кримської філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури
ОССОВСЬКОМУ Петру Павловичу - художникові-живописцю, м.Москва
СПЕВЯКІНУ Сергію Володимировичу - головному художникові Донецького національного академічного театру опери та балету імені А.Б.Солов’яненка
ЧЕРВАТЮКУ Володимиру Олексійовичу - художникові, доценту Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

30 листопада 2012 року