Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №829/2010

Про відзначення державними нагородами України
працівників підприємств, установ і організацій

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 19-ї річниці незалежності України   п о с т а н о в л я ю:

 

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

 

ВАНТУХА
Мирослава Михайловича

-

головного балетмейстера, генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

 

ДЕМЧЕНКА
Сергія Федоровича

-

Голову Вищого господарського суду України у 2006–2010 роках

 

 

СТРЕТОВИЧА
Володимира Миколайовича

-

народного депутата України

 

 

 

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

 

АХМЕТОВА
Ріната Леонідовича

-

народного депутата України

 

 

ЄФРЕМОВА
Олександра Сергійовича

-

народного депутата України

 

 

САВВІНА
Олексія Михайловича

(АГАФАНГЕЛА)

-

керуючого Одеською єпархією, митрополита Одеського та Ізмаїльського

 

 

ШАРОВА
Ігоря Федоровича

-

народного депутата України

 

 

Нагородити орденом “За заслуги”  І ступеня

 

ВОРОНЕНКА
Юрія Васильовича

-

ректора Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

 

ДЕРКАЧА
Миколу Івановича

-

народного депутата України

 

 

 

ЗАРУБІНСЬКОГО
Олега Олександровича

-

народного депутата України

 

 

 

МИХАЙЛОВА

Івана Миколайовича

 

-

президента, голову спостережної ради акціонерного товариства “Ізоляція”, м.Донецьк

 

СУХОМЛИНА
Миколу Олексійовича

-

голову Кіровоградської обласної ради

 

 

 

ТІТОВА
Миколу Ілліча

-

першого заступника голови Харківської обласної ради

 

 

Нагородити орденом “За заслуги”  ІІ ступеня

 

БЕВЗА
Валерія Ананійовича

-

народного депутата України

 

 

 

БЄЛАНОВА
Ігоря Івановича

-

тренера з футболу команди ветеранів Одеської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, кращого футболіста Європи 1986 року, володаря “Золотого м’яча” 1987 року

 

 

БІЛИКА
Любомира Степановича

-

директора Чортківського державного медичного коледжу, Тернопільська область

 

 

БОНДАРЯ
Анатолія Федоровича

-

заступника голови ради Луганської обласної організації ветеранів України

 

 

ВОРОНУ
Олександра Івановича

-

начальника Управління, головного бухгалтера департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

 

ГРЕТЧЕНКА
Івана Івановича

-

голову Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

 

 

ГРИНЕВЕЦЬКОГО
Сергія Рафаїловича

-

народного депутата України

 

 

 

ГРИШКА
Володимира Даниловича

-

соліста опери Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, народного артиста України, м.Київ

 

 

ЖИДКОВА
Віталія Васильовича

-

віце-президента холдингу “Група НОРД”, м.Донецьк

 

 

ІШКОВА
Володимира Миколайовича

-

заступника голови Донецької обласної ради

 

 

 

КАРВАЦЬКОГО
Юрія Михайловича

-

президента корпорації будівельних підприємств “Карпатбуд”, м.Львів

 

 

КИПРІЯНА
Мирона Володимировича

-

головного художника Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, народного художника України, м.Львів

 

 

КОСТЮЧЕНКА
Леоніда Михайловича

-

президента Асоціації міжнародних автомобільних перевезень України, м.Київ

 

 

ОРЗІХА
Марка Пилиповича

-

завідувача кафедри Одеської національної юридичної академії

 

 

ПОПЕСКУ
Івана Васильовича

-

народного депутата України

 

 

 

ПРОКОПЕНКА
Івана Федоровича

-

ректора Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди

 

СИМОНЕНКА
Рема Георгійовича

-

старшого наукового співробітника відділу Інституту історії України Національної академії наук України

 

 

Нагородити орденом “За заслуги”  ІІІ ступеня

 

АГРАТІНУ
Георгія Івановича

-

артиста Національного академічного оркестру народних інструментів України, народного артиста України, м.Київ

 

 

АРНАУТОВУ
Людмилу Анатоліївну

-

керівника групи радників Першого віце-прем’єр-міністра України

 

 

БОБКОВА
Івана Максимовича

-

голову комісії акціонерного товариства “Полтавський гірничозбагачувальний комбінат”

 

 

БУРЛАКОВА
Павла Миколайовича

-

першого заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим

 

 

ВОЛОХОВА
Євгена Павловича

-

головного лікаря Миколаївського міського пологового будинку № 1

 

ДАШУКА
Миколу Павловича

-

голову Дубровицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, Рівненська область

 

ЖИГОВЦЕВУ
Ольгу Петрівну

-

оператора акціонерного товариства “Черкаський шовковий комбінат”

 

ЗУБА
Григорія Івановича

-

начальника дільниці акціонерного товариства “Інгулецький   гірничозбагачувальний комбінат”, Дніпропетровська область

 

ЗУБОВА
Валентина Сергійовича

-

народного депутата України

 

 

 

ІОФФЕ
Ігоря Володимировича

-

лікаря Луганської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 1

 

ІЛЬЧЕНКА
Олександра Анатолійовича

-

першого заступника начальника головного управління капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації

 

КАЛЬЦЕВА
Сергія Федоровича

-

співзасновника Запорізького обласного Благодійного фонду собору Святого Рівноапостольного Князя Володимира

 

КОВАЛЬЧУКА
Ігоря Васильовича

-

головного лікаря Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру

 

КОЛОМІЙЦЯ
Валерія Миколайовича

-

головного режисера державного підприємства “Державний гастрольно-концертний центр України”, м.Київ

 

КОРПУШЕНКОВА
Михайла Олексійовича

-

слюсаря комунального підприємства “Кременчукводоканал”, Полтавська область

 

КОСТОГРИЗА
Івана Васильовича

-

голову ради Решетилівської районної організації ветеранів, Полтавська область

 

КУТНОГО
Валерія Євгеновича

-

директора з зовнішньо-економічних зв’язків акціонерного товариства “Укрелектроапарат”, м.Хмельницький

 

КУЦЕВАЛОВА
Валерія Віталійовича

-

директора державного підприємства “Державний гастрольно-концертний центр України”, м.Київ

 

ЛОБОДУ
Михайла Васильовича

-

народного депутата IV скликання Верховної Ради України

 

МАКОВІЯ
Миколу Івановича

-

інженера групи Національного антарктичного наукового центру Міністерства освіти і науки України

 

МАРКАРОВА
Роберта Арутюновича

-

почесного президента Єнакіївської міської федерації вільної боротьби, Донецька область

 

МІЛОВАНОВА

Володимира Васильовича

-

заступника Керівника Головного управління Апарату Верховної Ради України – керівника управління

 

НАКОНЕЧНОГО
Михайла Петровича

-

директора Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату

I–III  ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, Київська область

 

 

ОВЧАРА
Анатолія Васильовича

-

генерального директора акціонерного товариства “Укрреставрація”, м.Київ

 

 

ОДИНЦЯ
Петра Сергійовича

-

головного інженера Кримської лазерної обсерваторії Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України, Автономна Республіка Крим

 

 

ОПАНАСЕНКА
Миколу Степановича

-

завідувача відділення державної установи “Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г.Яновського Академії медичних наук України”, м.Київ

 

 

ПРАСОЛОВА
Ігоря Миколайовича

-

народного депутата України

 

 

 

РИБАКА
Анатолія Миколайовича

-

радника голови Черкаської обласної державної адміністрації

 

 

РОГОВОГО
Анатолія Миколайовича

-

генерального директора акціонерного товариства “Домобудівник”, м.Чернігів

 

 

САЛЯКІНА
Олексія Петровича

-

члена громадської організації “Союз Чорнобиль України” Святошинського району міста Києва

 

 

СИДОРУ
Петра Петровича

-

настоятеля Спасо-Преображенського собору міста Кіровограда

 

 

СОЙМУ
Івана Івановича

-

Верхньоводянського сільського голову Рахівського району, Закарпатська область

 

 

СТЕКЛЯННИКОВА
Віталія Юрійовича

-

капітана-директора автономного траулера “Капітан Русак” державної риболовецької компанії “Фішинг компані С.А.”, м.Севастополь

 

 

ФЕДОРОВА
Анатолія Григоровича

-

заступника голови комісії ради Організації ветеранів України, м.Київ

 

 

ФЕДОСЕНКА
Юрія Івановича

-

голову Криворізької міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, Дніпропетровська область

 

 

ХРАПОВА
Сергія Анатолійовича

-

народного депутата України

 

 

 

ЧУДИКА
Івана Гарвасевича

-

Шевченківського сільського голову Долинського району, Івано-Франківська область

 

 

ШМАГУНА
Володимира Павловича

-

головного балетмейстера Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, м.Київ

 

 

ШМАРОВА
Валерія Миколайовича

-

народного депутата III скликання Верховної Ради України

 

 

         

Нагородити орденом Богдана Хмельницького  ІІ ступеня

 

ВИШНИЦЬКОГО
Олександра Олександровича

-

пенсіонера, активіста ветеранського руху, м.Кіровоград

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

 

ВАСИЛЮК
Ірину Анатоліївну

-

начальника служби державного територіально-галузевого об’єднання “Південно-західна залізниця”, м.Київ

 

КУЦЕВАЛОВУ
Олену Бориславівну

-

режисера-постановника, директора державного підприємства “Український молодіжний центр”, м.Київ

 

ТРОФИМЕНКО
Ларису Сергіївну

-

генерального директора державного підприємства “Готельний комплекс “Київ” Управління справами Апарату Верховної Ради України

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

 

БРЮХОВЕЦЬ
Ію Аврамівну

-

члена Ніжинської Спілки ветеранів Афганістану, Чернігівська область

 

 

БУРЛАКУ
Ніну Іванівну

-

апаратника цеху акціонерного товариства “Сумихімпром”

 

 

ВИЛЕГЖАНІНУ
Тамару Ізмайлівну

-

генерального директора Національної парламентської бібліотеки України, м.Київ

 

 

ГУБЕРНУ
Галину Костянтинівну

-

професора кафедри Донецького державного університету управління

 

 

КОРОВАЙ
Світлану Михайлівну

-

головного лікаря міського клінічного пологового будинку із неонатологічним стаціонаром, м.Харків

 

 

ЛАПШИНУ
Любов Михайлівну

-

головного метролога – начальника служби акціонерного товариства “ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД”, Дніпропетровська область

 

 

ЛЯСКОВСЬКУ
Валентину Олександрівну

-

голову Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ

 

 

ПРИХОДЬКО
Людмилу Іванівну

-

актрису Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, народну артистку України

 

ХІМІЧ
Ларису Михайлівну

-

головного художника, завідувача відділу Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва, народного художника України

 

 

ШЕВЧЕНКО
Тетяну Василівну

-

голову Чемерської сільської первинної ветеранської організації Козелецького району, Чернігівська область

 

 

ШВЕЦЬ
Ірину Борисівну

-

солістку Вінницької обласної філармонії

 

 

ЩЕРБАКОВУ
Олену Пилипівну

-

головну козацьку берегиню Кальміуської паланки Українського козацтва Донецької області

 

 

ЯСИНЕЦЬКУ
Наталію Іванівну

-

заступника директора Біосферного заповідника “Асканія-Нова” Національної академії аграрних наук України, Херсонська область

 

Нагородити орденом Данила Галицького

 

ГЛАЗКОВА
Віктора Анатолійовича

-

проректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка – директора навчально-наукового інституту права

 

МАРТИНЮКА

Володимира Андрійовича

-

Керівника Управління Апарату Верховної Ради України

 

 

МЕЛЬНИКА
Олександра Івановича

-

завідувача секретаріату Першого заступника Голови Верховної Ради України

 

 

 Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БАХОВСЬКОГО
Євстахія Анатолійовича

-

водія Львівського обласного виробничого управління водного господарства

 

ВЕРСАЛЯ
Андрія Олександровича

-

завідувача відділу Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії, м.Київ

 

ВЄРЕЩАГІНА
Олександра Леонтійовича

-

електромонтера цеху акціонерного товариства “Кримський ТИТАН”, Автономна Республіка Крим

 

ДАВИДОВА
Володимира Івановича

-

начальника дистанції колії служби комунального підприємства “Харківський метрополітен”

 

ЗАГУМЕННОГО
Анатолія Васильовича

-

лікаря Ніжинського протитуберкульозного диспансеру, Чернігівська область

 

ЗВЕЗДОВСЬКОГО
Євгена Вікторовича

-

заступника начальника служби акціонерного товариства “Фабрика Комбі”, Київська область

 

ЄЛЬНІКОВУ
Валентину Миколаївну

-

апаратника цеху акціонерного товариства “Кримський ТИТАН”, Автономна Республіка Крим

 

КОРЖ
Ірину Володимирівну

-

завідувача відділу управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

 

МАКСИМОВА
Валерія Макаровича

-

начальника зміни товариства “Миколаївський глиноземний завод” 

ОСТРОВСЬКОГО
Володимира Володимировича

-

слюсаря державного підприємства “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес”

імені академіка О.Г.Івченка”

 

ПОЛОВИНКІНА
Олександра Михайловича

-

машиніста бульдозера філії “Середино-Будський райавтодор”, Сумська область

 

СОМИКА
Миколу Олександровича

-

начальника цеху Христинівського малого багатопрофільного підприємства “Тепломережа”, Черкаська область

 

ТУРИНСЬКОГО
Василя Володимировича

-

помічника лісничого державного підприємства “Славутське лісове господарство”, Хмельницька область

 

ФЕСАНА
Олександра Миколайовича

-

складальника акціонерного товариства “Запоріжтрансформатор”

 

ФІРМАНЮКА
Володимира Петровича

-

механіка цеху акціонерного товариства “Азот”, м.Черкаси

 

ЧЕРНЯВСЬКОГО
Віктора Михайловича

-

механізатора товариства “Гером Інвест-Ярмолинці”, Хмельницька область

 

         Присвоїти почесні звання:                     

           

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

 

БОНДАРЕНКУ
Олександру Вікторовичу

-

артистові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

 

МАРЦИНКІВСЬКОМУ
Олегу Олександровичу

-

солістові-вокалісту, керівникові музичної студії “О.Марцинківський”, м.Київ

 

НЕДЕЛЬСЬКІЙ-ТАБАЧНІК

Тетяні Володимирівні

-

артистці, солістці-вокалістці, м.Київ

 

 

 

ПОЛУБОЯРЦЕВУ
Володимиру Кириловичу

-

режисерові-постановнику комунального підприємства “Криворізький міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”,  Дніпропетровська область

 

СЕРЕДЕНКО
Анні Михайлівні

-

доцентові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

 

ТКАЧЕНКУ
Євгену Романовичу

-

головному режисерові Луганського академічного обласного театру ляльок

 

 

“НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

 

НЕСВІТАЙЛО-ШАКАЛО

Поліні Антонівні

-

живописцю, м.Донецьк

 

 

 

ШЕЛУДЬКУ
Леоніду Миколайовичу

-

художнику-живописцю, м.Житомир

 

 

ЯТЧЕНКУ
Юлію Миколайовичу

-

професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

 

БУРНАКІНІЙ
Тетяні Володимирівні

-

артистці Севастопольського академічного руського драматичного театру

імені А.В.Луначарського

 

 

ЖЕМСЬКІЙ
Тетяні Степанівні

-

солістці балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

 

 

КОЛОМІЙЧУКУ
Павлу Леонтійовичу

-

солістові-вокалісту Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного

 

 

КОМАРЕНКО
Ірині Володимирівні

-

солістці балету Донецького академічного державного театру опери та балету

 імені А.Б.Солов’яненка

 

 

ЛУЦЬКОМУ
Станіславу Валентиновичу

-

артистові оркестру державного підприємства “Державний академічний оркестр “РадіоБенд Олександра Фокіна”, м.Київ

 

ЛЬОЗОВІЙ
Тетяні Вікторівні

-

солістці балету – провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ

 

МАКСАКОВУ
Олександру Дмитровичу

-

артистові хору Івано-Франківського академічного Гуцульського ансамблю

 

 

МИХАЙЛОВУ
Анатолію Михайловичу

-

артистові оркестру державного підприємства “Державний академічний оркестр “РадіоБенд Олександра Фокіна”, м.Київ

 

ОВЧАРОВІЙ
Світлані Михайлівні

-

артистці Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка

 

 

ПРЕСІЧ
Маргариті Олександрівні

-

актрисі Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.Василька

 

 

САЛЬНИКОВУ
Євгену Анатолійовичу

-

ведучому програм Національної телекомпанії України, м.Київ

 

 

СЕМИРОЗУМЕНКУ
Віктору Олександровичу

-

артистові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

 

 

СОЛОВ’ЯНЕНКО
Мирославі Арсенівні

-

артистці Національної заслуженої академічної капели України “Думка”, м.Київ

 

 

СТРУКОВІЙ
Вікторії Михайлівні

-

солістці-вокалістці комунального підприємства “Заслужений академічний ансамбль пісні та танцю України “Донбас”, м.Донецьк

 

 

ТАРАНЕНКУ
Геннадію Михайловичу

-

артистові державного підприємства “Державна циркова компанія України”, м.Київ

 

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ”

 

БАРИЛЮКУ
Леонтію Івановичу

-

заступникові директора державного підприємства “Державний проектний інститут “Луганськцивільпроект”, м.Луганськ

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

 

АРУТЮНОВУ

Валерію Ашотовичу

-

першому заступникові голови правління акціонерного товариства “Трест Житлобуд-1”, м.Харків

 

ОВСІЄНКУ
Григорію Дмитровичу

-

бригадирові монтажників акціонерного товариства “Київспецмонтаж”

 

 

ЧІКУРЛІЮ
Олександру Содоновичу

-

директорові колективного підприємства “Рембудмонтаж”, м.Чернівці

 

 

ЮЩЕНКУ
Василю Івановичу

-

бригадирові електромонтажників товариства “Ерідан”, м.Київ

 

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”

 

БІЛОШЕНКУ
Віктору Олександровичу

-

заступникові директора Донецького фізико-технічного інституту імені О.О.Галкіна НАН України

 

РИЖИКОВУ
Володимиру Діомидовичу

-

завідувачеві відділення Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України, м.Харків

 

ЦМУРУ
Юрію Юрійовичу

-

доцентові кафедри Ужгородського національного університету, Закарпатська область

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

 

ГРАВС
Ользі Іллівні

-

учительці Мукачівської загальноосвітньої школи I–III  ступенів № 11, Закарпатська область

 

 

НАГІБІНІЙ
Людмилі Дмитрівні

-

учительці, заступникові директора Ровеньківської гімназії № 1, Луганська область

 

 

РЕБЕНКО
Наталії Василівні

-

учительці Першої міської гімназії, м.Черкаси

 

 

СТЕПАНЕНКО
Ользі Карпівні

-

учительці комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 40” Дніпропетровської міської ради

 

 

ФАРТУШОК
Марії Михайлівні

-

учительці Дрогобицької загальноосвітньої школи I–III ступенів № 10, Львівська область

 

ШУМОВСЬКІЙ
Любові Василівні

-

керівникові Народного художнього колективу – вокального ансамблю “Калинка” Будинку дитячої та юнацької творчості, Київська область

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

 

АБРАМЯН
Олені Іванівні

-

художньому керівникові Народного ансамблю пісні і танцю “Околиця” Палацу культури металургів, м.Донецьк

 

ЗАВАРЗІНУ
Михайлу Івановичу

-

головному балетмейстеру Київського академічного театру українського фольклору “Берегиня”

 

ЛІХУТІ
Ігорю Леонідовичу

-

музичному продюсерові, м.Київ

 

 

ЧИЖЕВСЬКІЙ
Олені Леонідівні

-

лекторові (музикознавцю) Національної філармонії України, м.Київ

 

ШАМЛІ
Миколі Миколайовичу

-

концертмейстерові народного ансамблю танцю “Червона калина” комунальної установи Тернопільського міського палацу культури “Березіль” імені Леся Курбаса

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

 

ЖАДЬКУ
Сергію Ігоровичу

-

завідувачеві кафедри Кримського державного медичного університету

імені С.І.Георгієвського, докторові медичних наук, професору

 

КАРАКАЮ
Юрію Васильовичу

-

народному депутатові України

 

 

КАРМАЗІНІЙ
Марії Степанівні

-

головному науковому співробітнику Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України, докторові політичних наук, професору, м.Київ

 

МИРОСЮ
Віталію Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Харківського національного аграрного університету

імені В.В.Докучаєва

 

МІЩЕНКО
Валентині Павлівні

-

професору кафедри Одеського державного медичного університету, докторові медичних наук, професору

 

ПІДДУБНОМУ
Володимиру Антоновичу

-

головному науковому співробітнику Національного університету харчових технологій, докторові технічних наук, професору

 

СІМСОНУ
Едуарду Альфредовичу

-

професорові Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, доктору технічних наук

 

ФІЛІП’ЄВУ
Івану Давидовичу

-

головному науковому співробітнику Інституту землеробства Південного регіону Національної академії аграрних наук України, докторові сільськогосподарських наук України, професору, м.Херсон

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”

 

НІКОЛАЄВІЙ
Тамарі Василівні

-

медичній сестрі Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні № 1

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

 

ВАТУЛЬОВУ

Андрію Вікторовичу

-

завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України

 

ГЄЛЛЄРУ
Євгену Борисовичу

-

народному депутатові України

 

 

ДРОМАШКО
Людмилі Григорівні

-

Первомайському міському голові, Миколаївська область

 

ЖОВТАНЕЦЬКОМУ
Всеволоду Івановичу

-

ученому секретарю Інституту регіональних досліджень Національної академії наук України, м.Львів

 

МОШАКУ
Сергію Миколайовичу

-

народному депутатові України

 

 

ПЛОТНІКОВУ
Олексію Віталійовичу

-

народному депутатові України

 

 

СУЯРКУ
Сергію Миколайовичу

-

керівникові Секретаріату Центральної виборчої комісії

 

ХОМУТИННІКУ
Віталію Юрійовичу

-

народному депутатові України

 

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ”

 

САВЧЕНКУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові служби акціонерного товариства “Енергетична компанія “Севастопольенерго”

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

 

ГУНДАРЄВУ
Юрію Юрійовичу

-

заступникові Керівника Головного управління Апарату Верховної Ради України

 

ЗОЛОТАРЬОВУ
Володимиру Петровичу

-

політичному оглядачу газети “Подільські вісті”, м.Хмельницький

 

ПРИЙМАКУ
Володимиру Івановичу

-

головному редакторові Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії

 

ФЕДЬКІВУ
Богдану Михайловичу

-

начальникові головного управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

ХІВРЕНКУ
Костянтину Олександровичу

-

головному консультантові відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

 

БУХТІЯРОВІЙ
Ніні Омелянівні

-

заступникові головного лікаря Центральної міської клінічної лікарні № 16 міста Донецька

 

БІЛЯНСЬКОМУ
Леоніду Семеновичу

-

головному науковому співробітнику відділу державної установи “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова Академії медичних наук України”, м.Київ

 

ВІДЯПІНУ
Віктору Олександровичу

-

головному лікареві Миколаївської обласної лікарні

 

ГАВРИЛЮКУ
Олександру Васильовичу

-

доцентові кафедри Національної

медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

ГЛІНКІНІЙ
Наталії Миколаївні

-

лікареві дитячого лікувально-консультативного відділення педіатричної служби Комсомольської міської лікарні, Полтавська область

 

ГРИЦАЮ
Миколі Павловичу

-

завідувачеві відділення державної установи “Інститут травматології та ортопедії Академії медичних наук України”, м.Київ

 

ДАЦЕНКУ
Василю Григоровичу

-

головному лікареві Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

 

КАРПЕНКУ
Володимиру Геннадійовичу

-

проректорові Харківської медичної академії післядипломної освіти

 

КИСІЛЮ
Володимиру Миколайовичу

-

завідувачеві відділення Рівненської обласної клінічної лікарні

 

 

КОВАЛЬОВУ
Віктору Андрійовичу

-

головному лікареві Млинівської центральної районної лікарні, Рівненська область

 

ЛЕВИЦЬКОМУ
Василю Михайловичу

-

завідувачеві відділення Хмельницької обласної лікарні

 

 

МОСІЙЧУКУ
Петру Никифоровичу

-

завідувачеві відділення Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського

 

ОМЕЛЬЧУКУ
Василю Павловичу

-

фельдшерові, старшому підстанції швидкої медичної допомоги державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами

 

ПОЗДНЯКОВУ
Миколі Михайловичу

-

лікареві клінічної лікарні “Феофанія” Державного управління справами

 

 

ПОПЕНКУ
Олегу Івановичу

-

головному лікареві комунального підприємства “Цюрупинська центральна районна лікарня”, Херсонська область

 

 

ПРОЩИНУ

Михайлу Івановичу

-

головному лікареві стоматологічного центру, м.Тернопіль

 

 

СЕМЕНЮКУ
Василю Андрійовичу

-

начальникові спеціалізованої медико-санітарної частини № 10 Міністерства охорони здоров’я України

 

ТКАЧЕНКУ
Віталію Павловичу

-

завідувачеві відділення комунального підприємства “Перша Черкаська міська лікарня”

 

ТКАЧЕНКУ
Олександру Анатолійовичу

-

головному лікареві Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги

 

ХОЛОДОВУ
Олександру Фомичу

-

завідувачеві відділення міського комунального лікувально-профілактичного закладу – міської лікарні № 1 міста Олександрії, Кіровоградська область

 

 

ЦВИХУ
Андрію Андрійовичу

-

завідувачеві відділення комунальної 8 міської клінічної лікарні міста Львова

 

 

ШЕВЦОВУ
Володимиру Івановичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу “Шосткинська центральна районна лікарня”, Сумська область

 

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

 

ВРОНСЬКІЙ
Руслані Іванівні

-

майстрові лозоплетіння, м.Луцьк

 

 

КОЗДРОВСЬКІЙ
Валентині Миколаївні

-

майстрові художньої витинанки, м.Суми

 

 

КОРПАНЮКУ
Петру Васильовичу

-

майстрові художньої обробки деревини, Івано-Франківська область

 

МОЖАРОВСЬКОМУ
Францу Павловичу

-

майстрові художньої обробки деревини, Київська область

 

СПЕЦІАЛЬНІЙ
Олені Павлівні

-

майстрові художньої вишивки, Луганська область

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

 

ЯСІНСЬКОМУ
Юрію Миколайовичу

-

лісничому Вільшанського лісництва державного підприємства “Голованівське лісове господарство”, Кіровоградська область

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

 

РОМАНЄНКОВУ

Анатолію Михайловичу

-

начальникові цеху державного науково-виробничого підприємства “Об’єднання Комунар”, м.Харків

 

ТІТОВУ
Юрію Олександровичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства “Гідросила Груп”, м.Кіровоград

 

 “ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ”

 

ГОЛОВКУ
Віктору Павловичу

-

вальцювальникові цеху акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”

 

ЗУЄВУ
Ігорю Олександровичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства “Запорізький завод феросплавів”

 

КІБІРЄВУ
Володимиру Олександровичу

-

плавильникові цеху акціонерного товариства “Нікопольський завод феросплавів”, Дніпропетровська область

 

НЕВ’ЯНЦЕВУ
Андрію Ігоровичу

-

прожарювачу товариства “Миколаївський глиноземний завод”

 

СОШЕНКУ
Івану Васильовичу

-

горновому доменного цеху акціонерного товариства “Алчевський металургійний комбінат”, Луганська область

 

ЧЕРНЕНКОВУ
Сергію Павловичу

-

директорові з виробництва акціонерного товариства “Єнакієвський металургійний завод”, Донецька область

 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

 

БАСТЮКУ
Богдану Івановичу

-

письменникові, м.Тернопіль

 

 

 

БОЛОТОВУ
Валерію Юрійовичу

-

головному звукорежисерові Національного палацу мистецтв “Україна”, м.Київ

 

 

ВАТУЛЯКУ
Михайлу Васильовичу

-

директорові товариства “Книжкові джерела”, м.Львів

 

 

ГАВРИЩУК
Євдокії Іванівні

-

завідувачеві відділу Чернівецького краєзнавчого музею

 

 

ЄРЕМЕНКО
Ользі Вячеславівні

-

головному адміністраторові, заступнику директора казенного підприємства “Державний гастрольно-концертний центр України”, м.Київ

 

 

ІВАНОВУ
Віктору Павловичу

-

завідувачеві художньо-постановочної частини Національного палацу мистецтв “Україна”, м.Київ

 

 

КАПУСТІНУ
Василю Васильовичу

-

начальникові відділу культури і туризму Черняхівської районної державної адміністрації, Житомирська область

 

 

КРАВЧЕНКУ
Миколі Івановичу

-

балетмейстерові самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю “Чорнобривець” Миронівського районного Будинку культури, Київська область

 

 

КРИСІ
Леоніду Олександровичу

-

директорові Палацу культури

імені І.Ф.Котлова акціонерного товариства “Крюківський вагонобудівний завод”, Полтавська область

 

МАЛЬКОВУ
Андрію Андрійовичу

-

звукорежисерові Національного академічного оркестру народних інструментів України, м.Київ

 

НОЗДРІНІЙ
Людмилі Федорівні

-

директорові Бердянського краєзнавчого музею, Запорізька область

 

РОЗЕНБОЙМ
Ганні Рафаїлівні

-

директорові культурного центру благодійної фундації “Хесед Шаарей Ціон”, м.Одеса

 

РОМАНЕНКО
Олені Михайлівні

-

викладачеві Київської дитячої музичної школи № 33

 

СІТОВСЬКОМУ
Леоніду Петровичу

-

художньому керівникові народного аматорського хору “Чорнобривці” Гощанського районного об’єднання культури і дозвілля, Рівненська область

 

СУПРУН
Тетяні Юріївні

-

ученому секретареві Полтавського краєзнавчого музею

 

ФЕДОРАКУ
Степану Онуфрійовичу

-

старшому викладачеві Кіровоградського музичного училища

 

ХОЛОДНІЙ
Оксані Михайлівні

-

директорові комунального закладу “Валківський районний народний дім “Іскра”, Харківська область

 

ЧУМАК
Галині Володимирівні

-

директорові Донецького обласного художнього музею

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

 

БИКОВУ
Ігорю Юхимовичу

-

першому проректорові Південної академії підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики України, м.Миколаїв

 

БОРОВСЬКІЙ
Світлані Василівні

-

директорові Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості

 

ЛУГОВІЙ
Олександрі Парамонівні

-

заступникові директора комунального закладу “Балтське педагогічне училище”, Одеська область

 

МУРЗІ
Любові Іванівні

-

директорові Івано-Франківської спеціалізованої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови

 

НІКОНОВІЙ
Зої Андріївні

-

проректорові, професору кафедри Запорізької державної інженерної академії

 

ОДІНЦОВУ
Валентину Володимировичу

-

професорові кафедри Херсонського державного університету

 

ПАВЛЮКУ
Василю Миколайовичу

-

учителеві, заступнику директора Зруб-Комарівської загальноосвітньої школи

I–II ступенів Сторожинецького району, Чернівецька область

 

ТОМЕНКО
Любові Миколаївні

-

завідувачеві дошкільного закладу № 10 “Любавонька” міста Переяслав-Хмельницький, Київська область

 

УЗБЕКУ
Костянтину Миновичу

-

завідувачеві кафедри Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

 

ШЕВЧЕНКО
Марії Трохимівні

-

директорові Березнянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

I–II ступенів, Чернігівська область

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

 

БОБУЙОК
Олені Михайлівні

-

акушерці жіночої консультації Біляївської центральної районної лікарні, Одеська область

 

КУЗНЄЦОВІЙ
Єлизаветі Семенівні

-

головній медичній сестрі Херсонської обласної клінічної лікарні

 

ЯКОВ’ЮК
Аллі Олександрівні

-

головній медичній сестрі Луцької центральної районної лікарні, Волинська область

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

 

АССАУЛУ

Юрію Федоровичу

-

командирові повітряного судна Іл-62 державного авіаційного підприємства “Україна”

 

БИКОВУ
Володимиру Івановичу

-

першому заступникові начальника порту –головному інженерові державного підприємства “Маріупольський морський торговельний порт”, Донецька область

 

БУРКУНУ
Валерію Васильовичу

-

голові правління акціонерного товариства “Оріон-Авто”, м.Миколаїв

 

КІСЕЛЬОВУ
Миколі Миколайовичу

-

капітанові–змінному механіку теплохода “ПС-38” служби флоту державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”

 

КРЮЧКОВУ
Віталію Олеговичу

-

начальникові Луганської дирекції залізничних перевезень

 

НОВИЦЬКІЙ
Любові Іванівні

-

головному фахівцю відділу акціонерного товариства “Авіакомпанія Авіалінії України”, Київська область

 

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

 

АДАМСЬКОМУ
Анатолію Павловичу

-

першому заступникові голови Дніпропетровської обласної ради

 

 

ЗАХАРКІНУ
Ігорю Володимировичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства “Одеський припортовий завод”

 

 

ІВІНСЬКОМУ
Віталію Антоновичу

-

начальникові управління Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії, м.Київ

 

 

КОЛЄСНІКОВУ
Дмитру Валерійовичу

-

Міністрові промислової політики України

 

 

 

КУРЗАНОВІЙ
Надії Петрівні

-

голові правління акціонерного товариства “Пантелеймонівський вогнетривкий  завод”, Донецька область

 

 

МАЛОМУ
Василю Івановичу

-

вальцювальникові цеху акціонерного товариства “Дніпропетровський трубний завод”

 

МЕЛЬНИКУ
Олександру Олексійовичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства “Фармак”, м.Київ

 

ПАНЧУКУ
Роману Теодоровичу

-

підприємцю, Івано-Франківська область

 

 

РЕВЕНКУ
Леоніду Федоровичу

-

заступникові технічного директора акціонерного товариства “Український графіт”, м.Запоріжжя

 

ШПАКІВСЬКОМУ
Володимиру Олександровичу

-

директорові акціонерного товариства “Артемівський завод по обробці кольорових металів”, Донецька область

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

 

БАРВІНЕНКУ
Дмитру Луковичу

-

голові селянського (фермерського) господарства “Лука”, Одеська область

 

ВРУЧИНСЬКОМУ
Володимиру Івановичу

-

голові фермерського господарства “Василівське–2005”, Житомирська область

 

ГНИДЮКУ
Михайлу Федосійовичу

-

директорові товариства “Буша”, Вінницька область

 

КОВАЛЕНКО
Тетяні Григорівні

-

операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства  “Богодухівське”, Черкаська область

 

 

ЛАГОДІЄНКУ
Віктору Володимировичу

-

голові Новобузької районної державної адміністрації, Миколаївська область

 

МЕЗНИКУ
Олександру Миколайовичу

-

голові правління акціонерного товариства “Добробут”, Миколаївська область

 

МОРСЬКОМУ
Василю Івановичу

-

головному інженерові Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, Закарпатська область

 

ПАШУКУ
Олегу Петровичу

-

трактористові товариства “Україна”, Тернопільська область

 

ТУФАНОВУ
Миколі Григоровичу

-

директорові товариства “Укрлитнасіння”, Житомирська область

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ  УКРАЇНИ”

 

ПЕРЕПЕЧКО
Наталії Миколаївні

-

пенсіонерці, м.Івано-Франківськ

 

 

НИКОЛАЄВУ
Мирославу Степановичу

-

директорові Львівського міського центру реабілітації

 

ХАРА
Василю Георгійовичу

-

народному депутатові України

 

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ  ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

 

БАЙДАН
Вірі Миколаївні

-

генеральному директорові акціонерного товариства “Готель “Ореанда”, Автономна Республіка Крим

 

ДУТЦІ
Ігорю Петровичу

-

генеральному директорові товариства “Торговий сервіс”, м.Івано-Франківськ

 

ЖОЛОБАНУ
Ігорю Михайловичу

-

електрику товариства “Фірма “Надія”, м.Івано-Франківськ

 

КОРЖЕНКУ
Павлу Петровичу

-

начальникові міського комунального виробничого підприємства “Дніпроводоканал”, м.Дніпропетровськ

 

МИХАЙЛЕНКУ
Геннадію Володимировичу

-

заступникові голови постійної комісії Сумської обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

 

 

САВИЧУ
Георгію Ігоровичу

-

завідувачеві відділу Управління справами Апарату Верховної Ради України

 

 

СТРИГУНУ

Юрію Леонідовичу

-

генеральному директорові державного підприємства – Готельний комплекс “Національний”, м.Київ

 

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

 

БИКОВУ
Леоніду Федоровичу

-

першому заступникові начальника Управління політики у правоохоронній сфері та забезпечення правосуддя Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

БІРЮК
Ларисі Іванівні

-

заступникові Керівника Управління правової експертизи Секретаріату Конституційного Суду України

 

БОРДЕНЮКУ
Василю Івановичу

-

Керівникові Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України

 

КОЛЕСНІЧЕНКУ
Вадиму Васильовичу

-

народному депутатові України

 

 

НОВІКОВУ
Олегу Володимировичу

-

народному депутатові України

 

 

ПУШЕНКУ
Олександру Григоровичу

-

начальникові управління Міністерства юстиції України

 

СЕВРЮКОВУ
Денису Георгійовичу

-

завідувачеві кафедри, директору гуманітарного інституту вищого навчального закладу “Відкритий  міжнародний університет розвитку людини “Україна”, м.Київ

 

СЬОМКІНУ
Сергію Вікторовичу

-

заступникові Голови Державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму України

 

ШЕМЧУКУ
Віктору Вікторовичу

-

народному депутатові України

 

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

 

БААДЖИ
Петру Миколайовичу

-

директорові Болградської дитячо-юнацької спортивної школи, Одеська область

 

КИСЕЛЬОВУ
Володимиру Вікторовичу

-

завідувачеві кафедри Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки і права, Полтавська область

 

ЛОМАКІНУ
Сергію Аркадійовичу

-

директорові Обласного центру олімпійської підготовки спортсменів “Олімп-Спорт”, м.Луганськ

 

МИХАЛЬЧИШИНУ
Адріану Богдановичу

-

тренерові-викладачу Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з шахів “Дебют”

 

ЯРЕМЧЕНКУ
Валерію Івановичу

-

головному тренерові команди “Шахтар” (Дубль) акціонерного товариства “Футбольний клуб “Шахтар” Донецьк”

 

ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

 

ЗАБОРОВСЬКОМУ
Леоніду Олександровичу

-

художникові-живописцю, м.Чернігів

 

 

 

КУШНІРЮКУ
Віталію Васильовичу

-

художникові, м.Чернівці.

 

 

 

Президент України  Віктор ЯНУКОВИЧ

20 серпня 2010 року