Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Андрій Сибіга обговорив з керівництвом Кримської платформи ситуацію на тимчасово окупованих територіях України

23 квітня 2022 року - 12:41

Андрій Сибіга обговорив з керівництвом Кримської платформи ситуацію на тимчасово окупованих територіях України

Заступник керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга провів зустріч з керівником офісу Кримської платформи, постійним представником Президента в АР Крим Антоном Кориневичем, його заступницями Тамілою Ташевою, Дар’єю Свиридовою та керівником Служби забезпечення діяльності Кримської платформи у Представництві Президента в АР Крим Марією Томак.

Cпіврозмовники обговорили активний спротив громадян України незаконним діям загарбників на тимчасово окупованих територіях.

«Без сумніву, посилення санкційного тиску на Росію вкрай важливе для зупинення злочинної машини країни-агресора. Тому продовжуємо працювати в цьому напрямі», – зазначив Андрій Сибіга.

Також було розглянуто алгоритм підтримки громадян, які проживають у тимчасово окупованому Криму та на окупованих територіях Херсонської й Запорізької областей.

«Сьогодні наші громадяни, які не бажають виконувати злочинних наказів зі знищення Української держави та на яких чиниться тотальний тиск з боку окупантів та їхніх колаборантів, як ніколи потребують нашого захисту! Працюватимемо над цим», – сказав заступник керівника Офісу Президента.