Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Андрій Єрмак під час онлайн-зустрічі закликав провідні інвестиційні компанії світу до участі у відновленні України після війни

17 березня 2022 року - 19:13

Андрій Єрмак під час онлайн-зустрічі закликав провідні інвестиційні компанії світу до участі у відновленні України після війни

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч у режимі онлайн-конференції з представниками провідних інвестиційних компаній світу.

Він розповів, що російська армія продовжує бомбардувати українські міста, унаслідок чого гинуть цивільні громадяни, діти.

«Про жахливу ситуацію в Маріуполі сьогодні говорить увесь світ. Не набагато краща ситуація в Харкові, у населених пунктах навколо Києва. Та Україна ніколи не здасться, ніколи не поступиться своєю незалежністю. А армія країни, яка не є членом НАТО, зупинила й продовжує боротися з однією з найбільших армій світу», – наголосив Андрій Єрмак.

За його словами, переговори з Російською Федерацією щодо припинення війни відбуваються непросто, і дуже складно передбачити все, про що врешті-решт сторони, можливо, домовляться. Але для України точно немає компромісів щодо її незалежності, суверенітету й територіальної цілісності.

Керівник Офісу Президента переконаний, що війна Росії проти України зруйнувала структуру не лише європейської, а й світової безпеки, і потрібно будувати нову, де нашій державі належатиме одна з ключових позицій.

Андрій Єрмак також зазначив, що після завершення війни українці дуже швидко відновлюватимуть свою прекрасну країну. Для цього Україна планує залучити кошти міжнародних партнерів, а також репарації, які має сплатити Російська Федерація.

Він закликав бізнес інвестувати в купівлю військових облігацій українського уряду, а відповідальні компанії, які вже пішли чи йдуть із Росії, – переорієнтовуватися в майбутньому на Україну. Також, на думку керівника Офісу Президента, було б слушно розглянути питання створення спеціальних фондів чи індивідуальних програм для відновлення й відбудови України.

«Найкращою відповіддю на ті нелюдські вчинки, які ми бачимо зараз на території нашої країни, буде поява на місці зруйнованих будівель найсучасніших будинків, підприємств, де зможуть працювати українці. І ми дуже сподіваємося, що завдяки цьому люди, які зараз змушені виїжджати з України, швидко повернуться на свою батьківщину», – резюмував Андрій Єрмак.