Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Голова КМДА як вертикаль Президента не має допускати розкрадання бюджетних коштів – Володимир Зеленський

20 травня 2021 року - 14:55

Голова КМДА як вертикаль Президента не має допускати розкрадання бюджетних коштів – Володимир Зеленський

Міський голова Києва одночасно є головою Київської міської державної адміністрації, якого призначає Президент, а тому він не має допускати розкрадання бюджетних коштів. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції.

«Віталій Кличко мені нічого не зробив. Мене нічого не пов’язує з паном мером, окрім одного – голова КМДА є вертикаллю Президента. І хоче він чи не хоче – це так і є», – сказав Глава держави.

Він зазначив, що погодився не звільняти Віталія Кличка з посади голови КМДА за умови припинення корупції в міській владі.

«Я йому сказав: немає питань, будь ласка, працюйте, показуйте результат. Тільки у мене прохання – є ймовірні докази у правоохоронців. Мені здається, що ці часи минули, – не треба красти гроші з бюджету України», – сказав Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що з повагою ставиться до Віталія Кличка як до чемпіона та мера Києва, якого обрали кияни. А обшуки, які правоохоронці провели у деяких представників оточення міського голови, пов’язані з розкраданням бюджету.

«Мені здається, що це справедливо. Чи не про це ми з вами мріяли – про справедливість?» – додав Президент.