Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Кожен має напрацювати свій рецепт щастя. Для мене це – мріяти та втілювати свої мрії – Олена Зеленська на зустрічі з молодими лідерами

13 вересня 2019 року - 20:11

Кожен має напрацювати свій рецепт щастя. Для мене це – мріяти та втілювати свої мрії – Олена Зеленська на зустрічі з молодими лідерами

У п’ятницю, 13 вересня, дружина Президента України Олена Зеленська взяла участь у заходах у рамках 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), що проходить у Києві.

Зранку перша леді відвідала панельну дискусію, на якій виступили звільнений з РФ український режисер Олег Сенцов, Президент України Володимир Зеленський, Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд та Президент Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо.

Після цього Олена Зеленська зустрілася з молодими лідерами, котрі були запрошені на форум у рамках YES. Слоган цьогорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії – «Щастя зараз».

«Я Олена Зеленська. Мені 41 рік, у мене двоє дітей, улюблена робота, а також чоловік, який дуже любить сюрпризи... Мушу одразу зізнатися, що дуже хвилююся. Бо сьогодні моя прем’єра – це мій перший публічній виступ у ролі дружини Президента», – представилася перша леді молоді.

Дружина президента поділилася своїм рецептом щастя. За її словами, до обрання її чоловіка Президентом України у неї було два «життя» – родина та улюблена робота. Зараз з’явилося третє – «життя» дружини Президента.

«Щастя зараз!» – це тема цьогорічної зустрічі YES. І це якнайкраще збігається з моїми відчуттями та ставленням до життя. Що для мене особисто щастя? Це мати можливість мріяти й одразу втілювати свої мрії», – розповіла перша леді. Олена Зеленська нагадала слова британського письменника й політика Бенджаміна Дізраелі про те, що дії не завжди приносять щастя, але не буває щастя без дії.

На думку дружини Президента, щастя країни складається з маленьких особистих «щасть» кожної людини. Саме тому необхідно напрацювати свій рецепт щасливого життя та втілити його.

Молоді лідери мали можливість поставити запитання. Зокрема, молодь цікавилася планами Олени Зеленської у статусі дружини Президента. Перша леді розповіла, що нині розробляється стратегія дій та ініціатив. За її словами, вже виокремлено низку напрямів роботи, зокрема, це – здоров’я майбутніх поколінь, що включає пренатальну сферу, шкільне харчування, фізичне виховання та активність дітей. Олена Зеленська зазначила, що планує спиратися на експертів, профільні міністерства та організації.

Крім того, першу леді цікавить підтримка спорту – олімпійського та паралімпійського, а також проекти культурної дипломатії.

«Настав час діяти. Вже декілька місяців я виконую низку представницьких функцій, а зараз маю на меті обрати для себе гуманітарні місії, які мені близькі», – розповіла перша леді.

Молодь цікавилася, чи радиться Володимир Зеленський з дружиною щодо робочих питань і рішень, а також чи погоджується перша леді з твердженням, що за кожним сильним чоловіком стоїть не менш сильна жінка.

Олена Зеленська зазначила, що намагається підтримувати й допомагати чоловікові, який для неї не лише кохана людина, а й найкращий друг.

Довідка. Форум молодих лідерів у рамках YES проводиться з 2012 року. Це дискусійний майданчик, на якому молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності. Основні критерії відбору молодих лідерів: громадська активність, лідерський потенціал та висока мотивація змінювати країну на краще.