Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Проблему заторів на в’їзді в Одесу буде вирішено – Президент оглянув реконструкцію мосту через Хаджибейський лиман

12 вересня 2020 року - 14:59

Проблему заторів на в’їзді в Одесу буде вирішено – Президент оглянув реконструкцію мосту через Хаджибейський лиман

Під час робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський оглянув перебіг реконструкції мостового переходу через Хаджибейський лиман на автомобільній дорозі Київ – Одеса.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков зазначив, що вже реконструйовано одну половину мосту.

«Всі пам’ятають, що тут, на в’їзді в Одесу, були затори. Це негативно відображалось на туризмі в усьому регіоні. Зараз цю найгострішу проблему зняли, працює три смуги. До наступних травневих свят ми завершимо іншу половину, буде шість смуг. Заторів (на в’їзді. – Ред.) в Одесу більше не буде», – сказав Олександр Кубраков.

Роботи з облаштування проїзної частини правого проїзду мосту розпочались у травні поточного року. Було демонтовано старе покриття та влаштовано монолітну залізобетону плиту, деформаційні шви, перехідні плити та карнизні блоки, покладено гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття.

Президент поцікавився, як буде здійснюватися ваговий контроль автомобілів на мостовому переході.

Олександр Кубраков зазначив, що на мосту через Хаджибейський лиман заплановано влаштувати систему зважування в русі (WIM).

«Радий, що цей перехід так активно реконструюють. Якщо ми говоримо, що Одеса – наша перлина, то добиратися сюди має бути комфортно», – зауважив Володимир Зеленський.

Голова Укравтодору повідомив, що в Одеській області у 2020 році буде відремонтовано 194 км доріг державного значення та 51,1 км місцевих доріг. Всі тендери на будівництво доріг державного значення завершено.

Олександр Кубраков розповів про будівництво нової дороги в Одеський порт. За його словами, тендер на спорудження нової дороги вже оголошено, тому підготовчі роботи можна буде розпочати вже цього року.

Очільник Укравтодору проінформував Президента щодо реконструкції 314 км траси М-05. Верховна Рада ратифікувала угоду з Європейським інвестиційним банком, яка передбачає фінансування реконструкції автошляху. Підписання угоди з ЄБРР очікується в жовтні 2021 року. Це дозволить розпочати капітальний ремонт у 2021-му.

ф

Робоча поїздка Президента України до Одеської області

12 вересня 2020 року - 12:09