Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Україна розвиватиметься у сферах безпеки та оборони за прикладом Ізраїлю – Глава держави

19 серпня 2019 року - 14:13

Україна братиме до уваги досвід Ізраїлю у безпековій та оборонній сферах. Про це заявив Президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу.

«Нам як державі є чого вчитися в Ізраїлю, особливо у питаннях безпеки та оборони. І ми обов’язково це робитимемо», – наголосив Володимир Зеленський.

За словами Президента, питання війни та безпеки, на яких Ізраїль знається краще за інших, стали першими у порядку денному його переговорів з Біньяміном Нетаньягу.

Також Володимир Зеленський подякував ізраїльським партнерам за незмінну підтримку територіальної цілісності України та стійку позицію щодо війни на сході нашої держави й анексії Криму.

Крім того Глава держави зазначив, що радий особистому знайомству та приїзду в Україну Біньяміна Нетаньягу, який є одним з найвідоміших ізраїльських політиків сучасності.

«Ви не були у нашій країні 20 років. Я щиро вірю, що Ваш наступний візит до України відбудеться швидше, і ми бачитимемося часто, бо Україна та Ізраїль є надійними партнерами та щирими друзями», – зазначив Президент.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Ізраїлю запросив Володимира Зеленського відвідати Єрусалим. За словами Біньяміна Нетаньягу, згідно з попередніми домовленостями, візит Президента України до Ізраїлю може відбутися найближчим часом.

ф

Заходи за участю Президента України та Прем’єр-міністра Держави Ізраїль

19 серпня 2019 року - 11:26