Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вітання Президента України співробітникам та ветеранам Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України

23 червня 2020 року - 09:00

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з 26-ю річницею створення у Службі безпеки України Центру спеціальних операцій «А».

Почавши свій шлях від захисту учасників кримінального судочинства на початку 90-х років, у часи небувалого розгулу організованої злочинності та бандитизму в Україні, ви заявили про себе та визначили своє призначення — забезпечення правоохоронної функції держави.

Ви першими дали зрозуміти тим, хто зневажає закон і правопорядок, що за законом стоїть сила. І це — сила Держави, сила спецслужби, сила «Альфи»!

Протидія міжнародному тероризму на шляху України до європейського майбутнього є невід’ємною від захисту територіальної цілісності, забезпечення безпеки національних інтересів. І на цьому шляху, на жаль, є жертви. Шануємо загиблих — пам’ятаємо про живих!

Нехай ваші чесність та порядність, дружба, єдність і колективізм, помножені на знання й досвід, будуть спрямовані на успішне виконання важливих та відповідальних завдань, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення задля процвітання нашої Вітчизни.

Бажаю усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру та добра.

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ