Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Візит делегації угорських посадовців на Закарпаття напередодні парламентських виборів в Україні є неприпустимим – Вадим Пристайко

16 липня 2019 року - 17:12

Візит делегації угорських посадовців на Закарпаття напередодні парламентських виборів в Україні є неприпустимим – Вадим Пристайко

Візит делегації офіційних осіб Угорщини до Закарпатської області напередодні проведення парламентських виборів в Україні є неприпустимим. Про це під час брифінгу 16 липня заявив заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко.

Він нагадав, що МЗС України зверталося до угорських колег з проханням до закінчення парламентських виборів уникати кроків, які можуть розглядатися як завуальована підтримка певних політичних сил. Зокрема, це стосується зустрічі одного з народних депутатів України з Прем’єр-міністром Угорщини.

«Мені здається, що у той момент, коли відбувається підготовка до виборів, можна було б, як сусідній і дружній державі, утриматися від таких поїздок. Саме така рекомендація була. На жаль, угорські колеги не почули нас і почали діяти волюнтаристськи. Ми – цивілізована країна і не забороняємо в’їзд, наприклад, міністру Сіярто, який сьогодні прибув до України», – зазначив Вадим Пристайко.

За словами заступника керівника Офісу Президента, Міністру закордонних справ Угорщини Петеру Сіярто пропонувалося відвідати спочатку Київ, а потім з представниками України – Закарпатську область і провести там низку зустрічей.

«На жаль, угорська сторона нас не почула. Вона вирішила робити так, як вона робить уже певний час. Я вважаю, що ця практика є неприпустимою. І Міністерство закордонних справ з новим керівником, і Офіс Президента вживатимуть певних заходів, щоб це не повторювалося», – наголосив Вадим Пристайко.