Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Влада працює над підтримкою регіонів, які опинилися у важкій ситуації через російське вторгнення – Андрій Єрмак

27 квітня 2022 року - 21:53

Влада працює над підтримкою регіонів, які опинилися у важкій ситуації через російське вторгнення – Андрій Єрмак

Президент України, його Офіс і всі гілки влади й органи місцевого самоврядування постійно працюють над тим, щоб підтримати регіони, які опинились у важкій ситуації через російське вторгнення. Про це заявив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося у форматі відеоконференції.

«Хотів би сказати слова підтримки тим регіонам, які сьогодні перебувають у найважчій ситуації. Це Донецька, Луганська, Миколаївська, Дніпропетровська, Харківська, Херсонська, Запорізька області, а також, безумовно, місто Маріуполь – його мешканці, його захисники. Знайте, що ми з вами», – зазначив він.

Андрій Єрмак подякував представникам країн-партнерів, які взяли участь у засіданні Конгресу як наживо, так і у форматі відеоконференції.

«Сьогодні ми маємо безпрецедентну підтримку наших партнерів. Такого ще не було в історії, щоб одну країну, яка бореться, так підтримував світ», – сказав керівник Офісу Глави держави.

Він наголосив, що через тиждень має відбутися засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові.

«Конгрес працює, країна живе, країна бореться. І ми обов’язково переможемо», – переконаний Андрій Єрмак.

ф

Участь Президента України у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

27 квітня 2022 року - 19:17