Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Володимир Зеленський: Ми цінуємо стійку позицію Естонії щодо категоричного несприйняття дій Росії в Криму й на Донбасі

13 вересня 2019 року - 19:27

Володимир Зеленський: Ми цінуємо стійку позицію Естонії щодо категоричного несприйняття дій Росії в Криму й на Донбасі

Україна високо цінує стійку позицію Естонії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, а також щодо засудження російської агресії проти Української держави, заявив Президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі з Президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд у Києві.

«Ми дуже цінуємо вашу активну та стійку позицію – як особисту, так і державну – щодо підтримки нашого суверенітету, засудження російської агресії проти України та категоричного несприйняття дій Російської Федерації в Криму та на Донбасі», – сказав Глава держави на спільній прес-конференції з Президентом Естонської Республіки.

Володимир Зеленський зазначив, що візит Керсті Кальюлайд до Києва – це черговий прояв її міцної підтримки України.

«Окремо відзначу ухвалене Естонією рішення про невизнання російських паспортів, які незаконно видають на тимчасово окупованих територіях українського Донбасу», – наголосив Президент України.

Також він подякував Естонії за допомогу у різних сферах, а особливо – за лікування та реабілітацію українських військових.

Зі свого боку Керсті Кальюлайд підкреслила, що війна на сході України та окупація Криму – це ті речі, які неможливо прийняти. «І ми нагадуватимемо про це знову й знову на міжнародному рівні», – зауважила вона.

Водночас Президент Естонської Республіки зазначила, що Україна та міжнародна спільнота мають шукати рішення, як завершити війну на Донбасі, і нещодавнє взаємне звільнення утримуваних осіб може бути «помітним кроком на цьому шляху».

«Але це не може статися ціною суверенітету України», – резюмувала Президент Естонії.