Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Володимир Зеленський нагородив бійців КОРДу, які захищають українців і забезпечують правопорядок в умовах російського вторгнення

19 березня 2022 року - 16:00

Володимир Зеленський нагородив бійців КОРДу, які захищають українців і забезпечують правопорядок в умовах російського вторгнення

Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди бійцям підрозділу особливого призначення Національної поліції України КОРД, які виконують важливі завдання в межах протидії повномасштабній збройній агресії Російської Федерації проти України.

Глава держави відзначив мужність і самовідданість бійців КОРДу під час порятунку життя людей, забезпечення правопорядку в Україні в умовах воєнного стану.

Правоохоронці, яких нагородив Президент, сумлінно працюють над виявленням диверсійно-розвідувальних груп противника на території України, реагують на оперативну інформацію щодо можливих дій ворога, долучаються до охорони адміністративних будівель державного значення та за потреби дають збройну відсіч ворожим силам.

«У часи повномасштабної війни з Росією, з однією, як говорили, найпотужніших армій, ви є потужними захисниками України», – сказав Володимир Зеленський під час вручення нагород.

Глава держави зазначив, що бійці КОРДу виконують важливі завдання із захисту тих, хто перебуває в тилу, та допомагають нашим воїнам на передовій.

Президент побажав КОРДівцям та їхнім родинам здоров'я й перемоги.
 

ф

Президент нагородив бійців КОРДу, які захищають українців і забезпечують правопорядок в умовах російського вторгнення

19 березня 2022 року - 16:07