Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

28 лютого 2018 року відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Відповідно до статті 8 Закону України «Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» 28 лютого 2018 року о 10:30 (вул. Липська 3, зал №3) відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритих слухань.

Зацікавлених в участі в заході просимо зареєструватися за номером 255-36-73 27 лютого 2018 року до 15:00.


проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів

Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Конкурсна комісія НКРЕКП)

28 лютого 2018 року, 10:30

(вул. Липська 3, зала №3)

1. Внесення доповнень до Порядку та умов проведення відкритого конкурсного відбору на зайняття посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Порядку оцінювання кандидатів на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

2. Розкриття пакетів з документами, складання списків учасників конкурсу на посаду членів НКРЕКП (Оголошення Конкурсного відбору на зайняття посад членів НКРЕКП з 10 січня – 23 лютого 2018 року).

3. Різне.