Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформація для осіб, допущених до участі у конкурсі з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя

11 липня 2019 року відбулося засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя, на якому прийнято рішення про відбір кандидатів на основі поданих документів для проведення співбесід.

 

СПИСОК

осіб, допущених Комісією до участі у конкурсі

 

  1. БАЗОВ Віктор Петрович
  2. БЕРЕЗОВСЬКИЙ Андрій Андрійович
  3. БЛАЖІВСЬКА Оксана Євгенівна
  4. БОЙКО Олександр Юрійович
  5. БОНДАРЄВ Едуард Миколайович
  6. БРЕГЕЙ Роман Іванович
  7. БУГЛАК Юрій Олександрович
  8. ГОЛЬНИК Лариса Владленівна
  9. ГОНЧАРУК Михайло Петрович
  10.  ГРИБ Вікторія Юріївна
  11.  ГРИБАН Інна Олександрівна
  12.  Д’ЯКОВСЬКИЙ Геннадій Леонідович
  13.  ДАНИЛОВА Мальвіна Володимирівна
  14.  ДАНКО Віктор Йосипович
  15.  ДЕНИСЮК Петро Дмитрович
  16.  ДРОЗДОВ Олександр Михайлович
  17.  ЗАГОРОДНІЙ Анатолій Федорович
  18.  КАРАЧЕНЦЕВ Ігор Володимирович
  19.  КАРПИНЕЦЬ  Василь Іванович
  20.  КЛЮБА Василь Васильович
  21.  КОБАЛЬ Михайло Іванович
  22.  КОРОТКЕВИЧ Олександр Євгенович
  23.  КОСТЮК Сергій Вікторович
  24.  КРИЖНИЙ Олександр Миколайович
  25.  КРУСЯН Анжеліка Романівна
  26.  ЛОЖКІНА Олена Ігорівна
  27.  МАРУСЕНКО Вадим Олександрович
  28.  МАСЕЛКО Роман Анатолійович
  29.  МАТВІЄВСЬКА Ганна Вячеславівна
  30.  МЕЛЬНИК Руслан Іванович
  31.  МЕЛЬНИЧУК Олександр Васильович
  32.  МІНЧЕНКО Раїса Миколаївна
  33.  ОВЕРЧУК Сергій Володимирович
  34.  ОМЕЛЬЧУК Олег Миколайович
  35.  ПАРХОМЕНКО Павло Іванович
  36.  РАБОВСЬКА Світлана Янівна
  37.  РИБЧЕНКО Олександр Георгійович
  38.  СІРЕНКО Юлія Юріївна
  39.  СМАЧИЛО Іванна Василівна
  40.  СОЛОВЙОВ Володимир Миколайович
  41.  СТАШУК Марина Олександрівна
  42.  СУШКО Людмила Петрівна
  43.  ТКАЧЕНКО Олександр Васильович
  44.  ТУРЧЕНКО  Олексій Валерійович
  45.  ФОМІН Віктор Анатолійович
  46.  ХРІМЛІ Олександр Геннадійович
  47.  ХУТОРНЕНКО Ігор Миколайович
  48.  ЧЕРНЕЦЬКИЙ Руслан Володимирович
  49.  ШЕРЕМЕТ Анжеліка Миколаївна

Конкурсна комісія звертає увагу осіб, допущених до участі у конкурсі, на  можливість подати до 25 липня 2019 року декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларацію родинних зв’язків та декларацію доброчесності судді у визначеному законом порядку. Зокрема, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, як кандидата на посаду; декларацію родинних зв’язків та декларацію доброчесності судді шляхом заповнення їх на офіційному веб-сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Співбесіди з кандидатами відбудуться 31 липня – 2 серпня 2019 року, в приміщенні Офісу Президента України за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11, 3 під’їзд.

 

ГРАФІК

проведення співбесід

 

Список кандидатів

Час співбесіди

 

31 липня 2019 року

БАЗОВ Віктор Петрович

з 10.00 до 13.00

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Андрій Андрійович

з 10.00 до 13.00

БЛАЖІВСЬКА Оксана Євгенівна

з 10.00 до 13.00

БОЙКО Олександр Юрійович

з 10.00 до 13.00

БОНДАРЄВ Едуард Миколайович

з 10.00 до 13.00

БРЕГЕЙ Роман Іванович

з 10.00 до 13.00

БУГЛАК Юрій Олександрович

з 10.00 до 13.00

ГОЛЬНИК Лариса Владленівна

з 10.00 до 13.00

ГОНЧАРУК Михайло Петрович

з 14.00 до 18.00

ГРИБ Вікторія Юріївна

з 14.00 до 18.00

ГРИБАН Інна Олександрівна

з 14.00 до 18.00

Д’ЯКОВСЬКИЙ Геннадій Леонідович

з 14.00 до 18.00

ДАНИЛОВА Мальвіна Володимирівна

з 14.00 до 18.00

ДАНКО Віктор Йосипович

з 14.00 до 18.00

ДЕНИСЮК Петро Дмитрович

з 14.00 до 18.00

ДРОЗДОВ Олександр Михайлович

з 14.00 до 18.00

ЗАГОРОДНІЙ Анатолій Федорович

з 14.00 до 18.00

 

 

1 серпня 2019 року

КАРАЧЕНЦЕВ Ігор Володимирович

з 10.00 до 13.00

КАРПИНЕЦЬ  Василь Іванович

з 10.00 до 13.00

КЛЮБА Василь Васильович

з 10.00 до 13.00

КОБАЛЬ Михайло Іванович

з 10.00 до 13.00

КОРОТКЕВИЧ Олександр Євгенович

з 10.00 до 13.00

КОСТЮК Сергій Вікторович

з 10.00 до 13.00

КРИЖНИЙ Олександр Миколайович

з 10.00 до 13.00

КРУСЯН Анжеліка Романівна

з 10.00 до 13.00

ЛОЖКІНА Олена Ігорівна

з 14.00 до 18.00

МАРУСЕНКО Вадим Олександрович

з 14.00 до 18.00

МАСЕЛКО Роман Анатолійович

з 14.00 до 18.00

МАТВІЄВСЬКА Ганна Вячеславівна

з 14.00 до 18.00

МЕЛЬНИК Руслан Іванович

з 14.00 до 18.00

МЕЛЬНИЧУК Олександр Васильович

з 14.00 до 18.00

МІНЧЕНКО Раїса Миколаївна

з 14.00 до 18.00

ОВЕРЧУК Сергій Володимирович

з 14.00 до 18.00

ОМЕЛЬЧУК Олег Миколайович

з 14.00 до 18.00

 

 

2 серпня 2019 року

ПАРХОМЕНКО Павло Іванович

з 10.00 до 13.00

РАБОВСЬКА Світлана Янівна

з 10.00 до 13.00

РИБЧЕНКО Олександр Георгійович

з 10.00 до 13.00

СІРЕНКО Юлія Юріївна

з 10.00 до 13.00

СМАЧИЛО Іванна Василівна

з 10.00 до 13.00

СОЛОВЙОВ Володимир Миколайович

з 10.00 до 13.00

СТАШУК Марина Олександрівна

з 10.00 до 13.00

СУШКО Людмила Петрівна

з 10.00 до 13.00

ТКАЧЕНКО Олександр Васильович

з 14.00 до 18.00

ТУРЧЕНКО  Олексій Валерійович

з 14.00 до 18.00

ФОМІН Віктор Анатолійович

з 14.00 до 18.00

ХРІМЛІ Олександр Геннадійович

з 14.00 до 18.00

ХУТОРНЕНКО Ігор Миколайович

з 14.00 до 18.00

ЧЕРНЕЦЬКИЙ Руслан Володимирович

з 14.00 до 18.00

ШЕРЕМЕТ Анжеліка Миколаївна

з 14.00 до 18.00