Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Розпорядження Керівника Офісу Президента України № 57 від 28 грудня 2023 року

Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Офісу Президента України

Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21, з метою розроблення та впровадження інструментів доброчесності у діяльності Офісу Президента України:

1. Розпочати проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Офісу Президента України у форматі самооцінювання.

2. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в Офісі Президента України забезпечити формування персонального складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Офісу Президента України.

3. Робочій групі після її утворення провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Офісу Президента України до 17 березня 2024 року.

4. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в Офісі Президента України підготувати в установленому порядку проєкт Антикорупційної програми Офісу Президента України до 17 квітня 2024 року.

5. Керівникам самостійних структурних підрозділів до 5 січня 2024 року надати уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в Офісі Президента України пропозиції щодо кандидатур для включення до складу робочої групи.

б. Департаменту документального забезпечення та Департаменту інформаційних технологій забезпечити доступ до електронної пошти Офісу Президента України letter@apu.gov.ua з метою забезпечення можливості представникам громадськості надати пропозиції стосовно кандидатур для включення до складу робочої групи протягом 10 днів з дня опублікування цього Розпорядження.

7. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в Офісі Президента України надати пропозиції до персонального складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Офісу Президента України.

8. Директорату з питань інформаційної політики забезпечити розміщення цього Розпорядження на вебсайті Офіційного інтернет-­представництва Офісу Президента України не пізніше 3 робочих днів з дня його видання.

9. Контроль за виконанням цього Розпорядження залишаю за собою.

Керівник Офісу Президента України А.ЄРМАК