Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Список осіб, допущених до участі у конкурсі для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України (оновлений)

28 вересня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України.

Конкурсна комісія розглянула документи 22 осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, що  надійшли на момент початку засідання.

Вивчивши подані документи, конкурсна комісія ухвалила визнати такими, що відповідають вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України «Про Конституційний Суд України», та допустити до участі у конкурсі таких осіб:

1. ВОДЯННІКОВ Олександр Юрійович

2. ГРИЩУК Оксана Вікторівна

3. ДУЛЬСЬКА Наталія Василівна

4. ЄВГРАФОВА Єлизавета Павлівна

5. КАРМАЗА Олександра Олександрівна

6. КОСОВИЧ Віталій Мирославович

7.МАРЦЕЛЯК Олег Володимирович

8. ОСТРОВИЧ Сергій Ернестович

9. ПЕТРИШИН Олександр Віталійович

10. ПІДДУБНИЙ Олексій Юрійович

11. ПОГОРЕЦЬКИЙ Микола Анатолійович

12. РАХАЛЬСЬКА Ганна Володимирівна

13. САВЧИН Михайло Васильович

14. СИБІГА Олександр Миколайович

15. ЧЕХОВИЧ Сергій Болеславович

16. ЩЕРБАНЮК Оксана Володимирівна

17. ЯКИМЧУК Микола Костянтинович

6 жовтня 2021 року конкурсна комісія за результатами повторного розгляду документів МІНЕНКОВА Ігоря Володимировича прийняла рішення визнати його таким, що відповідає вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України «Про Конституційний Суд України», та допустити до участі у конкурсі.

Інформація про місце, час та дату проведення співбесід з кандидатами, а також графік співбесід буде оприлюднено додатково.