Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Список осіб, які подали документи для участі в конкурсі з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України (оновлений)

Відповідно до пункту 7 Положення про проведення конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2021 № 63 (зі змінами, внесеними Указом Президента України від 26 жовтня 2021 року № 550), розміщуємо список осіб, які подали документи для участі в конкурсі із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України:

 1. АНЦУПОВА Тетяна Олександрівна
 2. БІЛА-КІСЕЛЬОВА Анна Анатоліївна
 3. БУЩЕНКО Аркадій Петрович
 4. ВОДЯННІКОВ Олександр Юрійович
 5. ГНАТОВСЬКИЙ Микола Миколайович
 6. ЗАЄЦЬ Сергій Анатолійович
 7. ЛУТКОВСЬКА Валерія Володимирівна
 8. ПОУХ Дмитро Анатолійович
 9. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА Оксана Володимирівна
 10. ПРОРОК Віктор Васильович
 11. ПУШКАР Павло Валентинович
 12. СУПРУН Дмитро Миколайович
 13. ТУЛЯКОВ Вячеслав Олексійович
 14. ЧЕРНІЙЧУК Вікторія Михайлівна
 15. ЯРОВИЙ Анатолій Ростиславович

Список може бути оновлено у разі надходження документів, які були подані поштою у термін, визначений конкурсною комісією для подання документів в оголошенні про проведення конкурсу.

9 грудня 2021 року до конкурсної комісії надійшли документи С.А.ЗАЙЦЯ, які були подані поштою 5 грудня 2021 року.

Окрім того, 9 грудня 2021 року І.Ю.ЛІЩИНОЮ у закритому конверті було подано документи для участі у конкурсі за адресою: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, Офіс Президента України.

Рішення щодо допуску кандидатів до участі у конкурсі буде прийнято конкурсною комісією на засіданні 13 грудня 2021 року.