Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1003/2009

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

РУДЕНКА Василя Миколайовича - народного депутата України І скликання, члена Координаційної ради Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України, м. Київ

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЛІСОВОГО Володимира Миколайовича - голову постійної комісії з соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КАЧУКА Володимира Вікторовича - депутата Харківської обласної ради

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БЕЗПЕЧНОГО Миколу Григоровича - Хотівського сільського голову, Київська область
ВОРОХАЄВА Анатолія Івановича - першого заступника Одеського міського голови
КАРАБАДЖАКА Семена Петровича - Малокатеринівського селищного голову, Запорізька область
МАКІЯ Володимира Миколайовича - Селидівського міського голову, Донецька область
МЕЛЬНИКА Сергія Івановича - Хмельницького міського голову
НОГУ Миколу Петровича - Шосткинського міського голову, Сумська область
ПАЛАДІЯ Лазаря Івановича - голову Сторожинецької районної ради, Чернівецька область
ПЕЧЕРСЬКОГО Леоніда Мойсейовича - Теплодарського міського голову, Одеська область
ШЕВЧУКА Володимира Сергійовича - заступника Львівського міського голови
ЯКУБОВСЬКОГО Сергія Олександровича - Комарівського сільського голову, Вінницька область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

КАМІНСЬКУ Ольгу Василівну - Вовчанського міського голову, Харківська область
КОВАЛЕНКО Наталію Іванівну - голову Петриківської районної ради, Дніпропетровська область
КОМАЩЕНКО Марію Іванівну - Вишеньківського сільського голову, Київська область
ЛЕПЕЙКО Лідію Іванівну - Терешківського сільського голову, Полтавська область
МИРОНЕЦЬ Галину Михайлівну - Вітковицького сільського голову, Рівненська область
ПРИЙМАЧЕНКО Валентину Василівну - Новоолександрівського сільського голову, Дніпропетровська область
СИЧОВУ Ірину Євгенівну - депутата Миколаївської обласної ради ІІ скликання

Нагородити орденом Данила Галицького

БОБЕРСЬКОГО Олега Володимировича - заступника голови Тернопільської обласної ради
КОВАЧА Івана Івановича - Тячівського міського голову, Закарпатська область
КОТОВА Володимира Сергійовича - Донцівського сільського голову, Луганська область
ЛЯШЕНКА Андрія Геннадійовича - Красноармійського міського голову, Донецька область ;
МИНДАРЯ Степана Івановича - Комсомольського селищного голову, Харківська область
МОВЧАНА Василя Олексійовича - керівника секретаріату Черкаської обласної ради
СІЛЬВАШІ Золтана Золтановича - Великодобронського сільського голову, Закарпатська область
ТОЛСТАНОВА Олександра Костянтиновича - депутата Житомирської обласної ради
ШЕРСТЮКА Миколу Омеляновича - Сватівського міського голову, Луганська область
ШКРУМА Андрія Петровича - Калинівського сільського голову, Запорізька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛАТКОВСЬКОГО Володимира Володимировича - депутата Волинської обласної ради
МАЙОВСЬКОГО Петра Степановича - голову Теребовлянської районної ради, Тернопільська область
СУГОНЯКО Тетяну Миколаївну - Марковецького сільського голову, Чернігівська область
ТИШКУНА Віктора Степановича - Вельбівненського сільського голову, Рівненська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КРУТОУЗУ Миколі Тодосовичу - голові Летичівської районної ради, Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КОНЯЄВУ Олександру Васильовичу - заступникові голови Херсонської обласної ради
ЛИПОВІЙ Світлані Андріївні - начальникові управління Сумської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ДРОБОТУ Ярославу Михайловичу - голові Пустомитівської районної ради, Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

РЕЦІ Андрію Олександровичу - Новосанжарському селищному голові, Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ДУБЕНКО Світлані Дмитрівні - завідувачеві кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, м.Київ
КРУГЛАШОВУ Анатолію Миколайовичу - завідувачеві кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
НЕМИКІНІЙ Анастасії Петрівні - депутатові Джанкойської районної ради, Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ІЩУК Тетяні Павлівні - заступникові начальника з правових питань управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області
ТКАЧУКУ Анатолію Федоровичу - заступникові Міністра регіонального розвитку та будівництва України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГОЦАНЮКУ Юрію Михайловичу - голові Первомайської районної ради, Автономна Республіка Крим
СОКОЛАНУ Івану Миколайовичу - голові Золотоніської районної ради, Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ГЕРШКОВИЧУ Сергію Вікторовичу - депутатові Полтавської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МАЛИШ Ганні Павлівні - начальникові управління Прилуцької міської ради, Чернігівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ФЕСИКУ Любомиру Івановичу - Залозецькому селищному голові, Тернопільська область
ЧАПЛІНУ Сергію Серафимовичу - голові Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради
ШУМЄЄВІЙ Наталії Георгіївні - Гресівському селищному голові, м.Сімферополь.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

3 грудня 2009 року