Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1025/2008

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу України, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЯРОШОВЦЯ Василя Степановича - першого заступника голови Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ВОРОНУ Анатолія Петровича - директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Дніпро» Кагарлицького району, Київська область
ГЕТМАНСЬКОГО Віктора Тимофійовича - директора сільськогосподарського товариства «Степове» Слов'яносербського району, Луганська область
ГУР'ЄВА Федора Івановича - директора товариства «Золочівське хлібоприймальне підприємство», Харківська область
МЕДВІДЯ Миколу Михайловича - голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Борозенське» Великоолександрівського району, Херсонська область
СЛАВОВА Володимира Петровича - головного наукового співробітника Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу, м.Київ
СУХАНЯ Олександра Яковича - голову наглядової ради товариства «Гадяцьке бурякогосподарство», Полтавська область
ТРУША Віктора Владиславовича - голову селянського фермерського господарства «Колос» Куликівського району, Чернігівська область
ЧУБА Олександра Григоровича - директора приватного сільськогосподарського підприємства «Мир» Гуляйпільського району, Запорізька область
ШЕВЧЕНКА Івана Олександровича - генерального директора товариства «Агрофірма «Росток» Нікопольського району, Дніпропетровська область

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АНДРІЄНКА Володимира Васильовича - заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації
БОДНАРА Сергія Борисовича - голову фермерського господарства «Подільська марка» Дунаєвецького району, Хмельницька область
ГОЛОВКА Віталія Миколайовича - генерального директора товариства «Агрофірма «Обрій» Покровського району, Дніпропетровська область
ДЕМИДОВА Олександра Анатолійовича - директора Департаменту ринків рослинництва Міністерства аграрної політики України
ДЕНИСОВА Миколу Борисовича - голову фермерського господарства «Колос» Ізюмського району, Харківська область
ЗАДОРОЖНОГО В'ячеслава Казимировича - першого заступника голови Дніпропетровської обласної ради
ЗЕМЛЯНОГО Євгенія Максимовича - голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Іскра» Ананьївського району, Одеська область
ЗІНЧЕНКА Григорія Федоровича - директора сільськогосподарського товариства «Перемога» Золотоніського району, Черкаська область
ІВАНОВА Віктора Миколайовича - головного агронома сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Оршівська» Кіцманського району, Чернівецька область
ІВАЩУКА Сергія Петровича - генерального директора товариства інвестиційно-виробничої компанії «Рідний край» Ізяславського району, Хмельницька область
КАПЛЕНКА Валерія Ілліча - генерального директора сільськогосподарського товариства «Воскобійники» Шишацького району, Полтавська область
КОВАЛЯ Леоніда Івановича - першого заступника голови Васильківської районної державної адміністрації, Київська область
КОЗИРЯ Володимира Семеновича - директора Інституту тваринництва центральних районів УААН, м.Дніпропетровськ
КОНДРАТЮКА Миколу Васильовича - директора сільськогосподарського товариства «Печанівське» Романівського району, Житомирська область
КОНОВАЛЕНКА Миколу Миколайовича - директора дочірнього підприємства «Великолепетиський елеватор» ДАК «Хліб України», Херсонська область
КОРОСТИЛЕНКА Олексія Яковича - директора товариства «Агро-Маяк» Зіньківського району, Полтавська область
КОСЮКА Сергія Олексійовича - голову ради сільськогосподарського товариства «Перше травня» Великоолександрівського району, Херсонська область
КОШЕЛЕВА Віталія Олександровича - директора товариства «Качинський+», м.Севастополь
ЛИТВИНА Петра Микитовича - голову Чигиринської районної державної адміністрації, Черкаська область
МАКОГОНА Андрія Івановича - механізатора Ставківської філії приватного підприємства «Агроекологія» Зіньківського району, Полтавська область
МАКОДЗЕБУ Миколу Гавриловича - заступника директора товариства «Рассвет» Новоукраїнського району, Кіровоградська область
МАТВІЙЧУКА Миколу Михайловича - механізатора селянського фермерського господарства «Татьяна» Хмельницького району, Хмельницька область
МАТУЛЯКА Дмитра Анатолійовича - директора сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Петродолинське» Овідіопольського району, Одеська область
МЕДВЕДЄВА Вадима Євгеновича - генерального директора товариства «Завадське» Добровеличківського району, Кіровоградська область
МЕЛЕША Василя Васильовича - голову фермерського господарства «Коник» Ужгородського району, Закарпатська область
МЕЛЬНИКА Олександра Сергійовича - голову селянського фермерського господарства імені Т.Г.Шевченка Криворізького району, Дніпропетровська область
МЕЛЬНИКА Юрія Федоровича - Міністра аграрної політики України
МОВЧАНА Івана Михайловича - директора приватного підприємства «Кряж» Крижопільського району, Вінницька область
МУНТЯНА Володимира Єремійовича - тракториста селянського фермерського господарства «Лука» Білгород-Дністровського району, Одеська область
ПАЛІЄНКА Вячеслава Леонідовича - заступника директора товариства «Іванівка» Криничанського району, Дніпропетровська область
ПАРАЩЕНКА Сергія Володимировича - голову фермерського господарства «Агрофірма «Бургуджі» Арцизького району, Одеська область
ПОДОЛЯНКА Павла Ілліча - директора сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Зоря» Оржицького району, Полтавська область
РОБЕЙКА Миколу Івановича - голову сільськогосподарського виробничого кооперативу імені Т.Г.Шевченка Голопристанського району, Херсонська область
РУДАКОВА Михайла Васильовича - тракториста-машиніста товариства «Агросет» Балаклійського району, Харківська область
РУДЕНКА Володимира Васильовича - голову Красноармійської районної державної адміністрації, Донецька область
ТРІШИНА Олексія Костянтиновича - генерального директора державного підприємства дослідного господарства «Кутузівка» Інституту тваринництва УААН, Харківська область
ТУМАСЯНА Агасі Овсеповича - генерального директора приватного підприємства «Агротехсервіс» Шевченківського району, Харківська область
ХАРЧЕНКА Миколу Олексійовича - директора товариства «Елеватор «Чиста криниця» Новосанжарського району, Полтавська область
ШЕВЧЕНКА Юрія Віталійовича - директора приватного підприємства «Восток» Ленінського району, Автономна Республіка Крим
ШУЛЬГУ Валентину Кузьмівну - генерального директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Прогрес» Лозівського району, Харківська область
ШУМСЬКОГО Віктора Анатолійовича - директора сільськогосподарського приватного підприємства «Рать» Луцького району, Волинська область
ЯГОДКУ Петра Івановича - керівника сільськогосподарського приватного підприємства «Розвазьке» Острозького району, Рівненська область

Нагородити орденом Данила Галицького

ЛЮБОВИЧА Олександра Андроновича - начальника Головного управління агропромислового розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації
НОВАКОВСЬКОГО Анатолія Григоровича - начальника Головного управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ПЕЛЕШКЕЙ Юлію Іванівну - голову фермерського господарства «Горизонт» Виноградівського району, Закарпатська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БАУЕР Альону Андріївну - свинарку структурного підрозділу «Слов'янське підсобне сільськогосподарське виробництво» підприємства «Шахта імені О.Ф.Засядька», Донецька область
БЕСЕДІНУ Світлану Леонідівну - голову правління товариства «Правда» Тарутинського району, Одеська область
БИКОВУ Ірину Григоріївну - голову правління товариства «Сад» Харківського району, Харківська область
ДЖУСЬ Валентину Миколаївну - оператора машинного доїння приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Івана Франка Горохівськогс району, Волинська область
ЄВЧУН Надію Яківну - голову селянського фермерського господарства «Обрій» Дергачівського району, Харківська область
ЄРОШЕНКО Наталію Анатоліївну - доярку товариства «Племзавод «Степной» Кам'янсько-Дніпровського району, Запорізька область
ЗАДВОРНУ Марію Борисівну - голову правління товариства «Молоко» Кременецького району, Тернопільська область
ІВАНОВУ Надію Валеріївну - директора товариства «Золотий колос», м.Миколаїв
КУЗЬМЕНКО Галину Володимирівну - доярку сільськогосподарського кооперативу «Лабунський» Полонського району, Хмельницька область
МАТРОС Олександру Пилипівну - головного наукового співробітника Носівської селекційно-дослідної станції Чернігівського інституту агропромислового виробництва УААН
МЯТИГУ Раїсу Андріївну - першого заступника голови Фрунзівської районної державної адміністрації, Одеська область
ОРОС Марію Василівну - голову фермерського господарства «Орос» Хустського району, Закарпатська область
ПИСАРЕНКО Тамару Михайлівну - директора Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи, Полтавська область
РІВЧАЧЕНКО Олену Петрівну - доярку філії «Богоявленська» товариства «Агрофірма «Агротіс» Мар'їнського району, Донецька область
РУСНАК Одарку Миколаївну - доярку товариства «Валявське» Кіцманського району, Чернівецька область
ТАРАНЕНКО Любов Калинівну - завідувача відділу Національного наукового центру «Інститут землеробства Української академії аграрних наук», Київська область
ШАНОВСЬКУ Любов Миколаївну - оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Нива» Мар'їнського району, Донецька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БАГЛИКА Василя Сергійовича - тракториста приватного підприємства «Таврія» Нікопольського району, Дніпропетровська область
БИЧЕНКО Олександру Іванівну - оператора свиновідгодівельного комплексу товариства «Ряснянське» Краснопільського району, Сумська область
ВЕНГЕРА Олександра Григоровича - механізатора державного підприємства «Дослідне господарство «Іванівка» Чернігівського інституту агропромислового виробництва УААН
ВОЙТЕНКА Дмитра Сергійовича - комбайнера селянського фермерського господарства «Колос» Білгород-Дністровського району, Одеська область
ГОНЧАРУКА Василя Андрійовича - механізатора товариства агропромислового комплексу «Саврань», Одеська область
ДМИТРІВА Дмитра Олексійовича - оператора машинного доїння товариства «Бахчовик» Тельманівського району, Донецька область
ДУДІНА Віктора Михайловича - інженера-механіка винзаводу державного підприємства «Радгосп-завод імені П.Осипенко», м.Севастополь
ЗАХАРЕНКА Віталія Олександровича - директора товариства «Промагро» Лозівського району, Харківська область
ЗОЛОТАРЬОВА Михайла Ілліча - голову сільськогосподарського кооперативу «Вітязь» Чугуївського району, Харківська область
КОМАРОВА Григорія Миколайовича - тракториста-машиніста товариства «Бета-Агро-інвест» Ясинуватського району, Донецька область
СУХОВЄЄВА Володимира Валентиновича - механізатора товариства «Науково-виробнича агрофірма «Степова» Синельниківського району, Дніпропетровська область
ТІУНОВА Олексія Віталійовича - механізатора товариства «Південьагропереробка» Біляївського району, Одеська область
ТОВСТУНА Олександра Васильовича - механізатора товариства «Колодязнянське & К°» Дворічанського району, Харківська область
ХАЙМАХА Івана Володимировича - тракториста-машиніста дочірнього підприємства «Ілліч-Агро-Донбас» акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», Донецька область
ЧАЙКІВСЬКОГО Івана Адамовича - генерального директора приватного агропромислового підприємства «Агропродсервіс», Тернопільська область
ЧЕХОВА Миколу Ілліча - головного агронома товариства «Агропрайм», м.Ізмаїл, Одеська область
ШВЕЦЯ Петра Степановича - головного агронома товариства «Агрофірма імені Гагаріна» Зміївського району, Харківська область
ШМЕЛЬОВА Михайла Андрійовича - тракториста-машиніста товариства «Бета-Агро-інвест» Ясинуватського району, Донецька область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АГАФОНОВУ Михайлу Федоровичу - начальникові відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики України
АКІМОВУ Павлу Івановичу - міністрові аграрної політики Автономної Республіки Крим
АКНЄВСЬКОМУ Юрію Петровичу - генеральному директорові товариства «Бахмутский Аграрний Союз», Донецька область
АРСІРІЮ Володимиру Вікторовичу - директорові сільськогосподарського товариства «Степ-Агро» Новоукраїнського району, Кіровоградська область
АРШУЛІКУ Анатолію Аполлоновичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації
БАБКУ Віктору Петровичу - механізаторові товариства «Вітчизна» Конотопського району, Сумська область
БАРАНОВУ Олександру Леонтійовичу - директорові державного підприємства «Дослідне господарство «Покровське» Біляївського району, Одеська область
БОЛЮКУ Анатолію Васильовичу - голові виробничого сільськогосподарського кооперативу «Колос» Компаніївського району, Кіровоградська область
БУЛАХУ Миколі Миколайовичу - голові Бахмацької районної державної адміністрації, Чернігівська область
ВАСИЛЮКУ Михайлу Івановичу - головному агрономові сільськогосподарського товариства «Корнич» Коломийського району, Івано-Франківська область
ВОЗНЕНКУ Степану Миколайовичу - заступникові начальника Головного управління агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації, начальнику управління
ГОДІ Михайлу Івановичу - начальникові Закарпатської обласної державної насіннєвої інспекції
ГОЛОВКУ Віктору Григоровичу - головному агрономові агрофірми радгоспу «Білозерський», Херсонська область
ГРУШОВЕНКУ Григорію Петровичу - генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Верхнячка-Агро» Христинівського району, Черкаська область
ГУМЕНЮКУ Володимиру Сергійовичу - директорові філії імені Мічуріна товариства «Зернопродукт МХП» Хмільницького району, Вінницька область
ДМИТРИШИНУ Василю Федоровичу - директорові Стрийського коледжу Львівського державного аграрного університету
ДУДЦІ Віктору Івановичу - директорові товариства «Агрофірма імені Мічуріна» Михайлівського району, Запорізька область
ЖОРНИКУ Михайлу Івановичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації
ЗАГАЄВСЬКОМУ Євгенію Юлійовичу - голові правління сільськогосподарського товариства «Антонінське» Красилівського району, Хмельницька область
ЗАКІРОВІЙ Любові Пантеліївні - директорові товариства «Агрофірма «Колос», Слов'яносербського району, Луганська область
ЗАЛУЖНОМУ Володимиру Івановичу - директорові Львівської філії Українського НДІ прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого
ЗУБРИЦЬКОМУ Василю Богдановичу - голові фермерського господарства «Сяйво-Стрий», Львівська область
ЗУБЧУКУ Олександру Миколайовичу - директорові сільськогосподарського товариства «Старинська птахофабрика» Бориспільського району, Київська область
ЗЯБЧЕНКУ Валерію Стаховичу - директорові приватного підприємства «Дари садів» Могилів-Подільського району, Вінницька область
ІВАНЕНКУ Володимиру Адамовичу - механізаторові приватного сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Зеленогірськ» Білогірського району, Автономна Республіка Крим
ІВЧЕНКУ Володимиру Миколайовичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації
КАЦИ Олександру Федоровичу - начальникові агроцеху дочірнього підприємства «Ілліч-Агро Донбас» акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», Донецька область
КІСЕЛАРЮ Родіону Миколайовичу - голові правління товариства «Дружба» Тарутинського району, Одеська область
КЛИМЕНКУ Івану Семеновичу - начальникові інспекції державного технічного нагляду Миколаївської обласної державної адміністрації
КОВАЛЕНКУ Олегу Андрійовичу - головному інженерові товариства «Агрофірма «Дружба» Новомосковського району, Дніпропетровська область
КОЖУШКУ Михайлу Миколайовичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації
КОЛОТІЮ Віктору Івановичу - директорові товариства «Агротехсервіс» Решетилівського району, Полтавська область
КОНЬШИНУ Віктору Дмитровичу - голові фермерського господарства, Куп'янський район, Харківська область
КОРИСТЯТИНЦЮ Анатолію Івановичу - підприємцеві, с.Головниця Корецького району, Рівненська область
КУРЛІКОВСЬКОМУ Василю Васильовичу - трактористові фермерського господарства «Прометей» Коломийського району, Івано-Франківська область
КУЦУ Олександру Андрійовичу - трактористові-комбайнеру товариства «Олександрівка»« Приазовського району, Запорізька область
КУЧЕРУ Миколі Івановичу - директорові товариства «Зернопродукт МХП», Вінницька область
ЛЕМІШКУ Миколі Васильовичу - начальникові інспекції державного технічного нагляду Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ЛІСОВЕНКУ Василю Трохимовичу - генеральному директорові корпорації «Укрзооветпромпостач», м.Київ
ЛИСУНУ Григорію Миколайовичу - директорові державного підприємства дослідного господарства «Елітне» Інституту рослинництва імені В.Я.Юр'єва УААН, Харківська область
ЛОЗЕНКУ Євгенію Миколайовичу - директорові приватного сільськогосподарського підприємства «Сокільча» Попільнянського району, Житомирська область
ЛУЦЕНКО Марії Михайлівні - завідувачеві відділу Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого, Київська область
МАКОВЦІ Івану Михайловичу - головному керуючому Апостолівським сільськогосподарським відділенням приватної виробничої фірми «Агроцентр», Дніпропетровська область
МЕДОЛИЗУ Михайлу Михайловичу - генеральному директорові товариства «Фрідом Фарм інтернешнл», м.Херсон
МЕЛЬНИКУ Миколі Овксентійовичу - фахівцеві державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», м.Київ
МИРОНЕНКУ Миколі Федоровичу - директорові товариства «Агрофірма «Троїцька» Глобинського району, Полтавська область
МИРОНЕНКУ Миколі Павловичу - бригадирові тракторної бригади товариства «Рассвет» Володарського району, Донецька область
МИСАКУ Івану Тимофійовичу - голові сільськогосподарського виробничого кооперативу імені В.Стефаника Бродівського району, Львівська область
МИСИКУ Богдану Петровичу - директорові приватної агрофірми «Нове життя» Сокальського району, Львівська область
МОСКАЛЕНКУ Семену Лукичу - заступникові начальника Головного управління агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації
НАУМЕНКУ Михайлу Олександровичу - керуючому відділенням товариства «Агрофірма «Золота Балка», м.Севастополь
НЕПИЙПІ Леоніду Антоновичу - генеральному директорові приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Відродження» Козельщинського району, Полтавська область
ОЛЬШАНСЬКОМУ Олександру Петровичу - заступникові голови Луганської обласної державної адміністрації
ОСІННЬОМУ Анатолію Олексійовичу - заступникові голови Херсонської обласної державної адміністрації
ПАЛАЛУ Михайлу Івановичу - першому заступникові начальника Головного управління агропромислового розвитку Донецької обласної державної адміністрації
ПАНКЄЄВУ Володимиру Вікторовичу - директорові приватного підприємства «Агропромислова фірма «Алекс» Кам'янсько-Дніпровського району, Запорізька область
ПАРХОМЧУКУ Володимиру Миколайовичу - керівникові сільськогосподарського товариства «Старосолотвинська птахофабрика», Житомирська область
ПАСЮТІ Анатолію Григоровичу - голові правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Перемога» Хорольського району, Полтавська область
ПАЦУРИНІ Григорію Петровичу - голові правління товариства «Обухівське», Київська область
ПОДОЛЯЦІ Олександру Федоровичу - генеральному директорові приватної агрофірми «Подоляка» Деканського району, Полтавська область
ПОКОТИЛУ Олександру Володимировичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації
ПОЛІЩУКУ Василю Ісаковичу - заступникові директора сільськогосподарського товариства «ЛНЗ-Агро» Шполянського району, Черкаська область
РІПАМЕЛЬНИКУ Віталію Петровичу - директорові дослідного господарства Подільської дослідної станції садівництва Інституту садівництва УААН, Вінницька область
РУДЕНЬКОМУ Василю Івановичу - директорові товариства «Агрофірма «Мир» Мелітопольського району, Запорізька область
САВІЦЬКОМУ Василю Йосафатовичу - начальникові управління агропромислового розвитку Городенківської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область
СЕЛЕЗНЬОВУ Миколі Миколайовичу - директорові товариства «Агрофірма імені Горького» Новомосковського району, Дніпропетровська область
СЕРБІНІЙ Тамарі Олександрівні - провідному фахівцеві Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу, м.Київ
СИНЕЛЬНИКУ Василю Івановичу - трактористові-машиністу сільськогосподарського товариства «Надія» Куп'янського району, Харківська область
СКОРЕЙКУ Василю Петровичу - голові сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря» Кіцманського району, Чернівецька область
СКРИПНИКУ Юрію Михайловичу - головному агрономові приватного підприємства «Агро» Біловодського району, Луганська область
СЛОБОДЯНЮКУ Олександру Івановичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації
СОБОЛЕВСЬКОМУ Віктору Юрійовичу - заступникові голови правління Державної акціонерної компанії «Хліб України», м.Київ
СТЕЛЬМАХУ Юрію Миколайовичу - директорові приватно-орендного підприємства імені Герасименка Чернігівського району, Чернігівська область
СУПРУНУ Григорію Івановичу - голові правління товариства «Агрофірма «Нива» Носівського району, Чернігівська область
ТАРАСОВУ Сергію Дмитровичу - голові ради директорів агропромислового об'єднання підприємств, Новомиргородський район, Кіровоградська область
ТВАРКОВСЬКОМУ Володимиру Дмитровичу - головному агрономові приватного підприємства «Промінь» Біляївського району, Одеська область
ТКАЧЕНКУ Володимиру Володимировичу - голові правління сільськогосподарського товариства імені Ольшанців Очаківського району, Миколаївська область
ТОКАРЮ Леоніду Михайловичу - начальникові Сумської обласної державної хлібної інспекції
ТЮХТІЮ Олександру Степановичу - директорові товариства «Зоря-Агро» Доманівського району, Миколаївська область
УКРАЇНЦЮ Дмитру Павловичу - голові Рівненської обласної асоціації фермерів
УХАНЬОВУ Олександру Васильовичу - директорові дочірнього підприємства «Білоколодязький елеватор» державної акціонерної компанії «Хліб України», Харківська область
ХАДЖИМАТОВУ Валерію Атабековичу - голові Державної служби з охорони прав на сорти рослин, м.Київ
ХАЛАМАЮ Станіславу Олександровичу - директорові приватного підприємства «Агрофірма «Борисфен» Томаківського району, Дніпропетровська область
ХАСІТОШВІЛІ Валерію Івановичу - голові сільськогосподарського виробничого кооперативу «Грузія» Первомайського району, Автономна Республіка Крим
ХАХУЛІ Валерію Семеновичу - заступникові голови Білоцерківської районної державної адміністрації, Київська область
ХІМАНІЧУ Сергію Михайловичу - головному керуючому П'ятихатським сільськогосподарським відділенням товариства «Агроцентр К», Дніпропетровська область
ХОМІ Андрію Івановичу - начальникові Головного управління агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації
ЦАРУКУ Григорію Петровичу - директорові товариства імені Кірова Савранського району, Одеська область
ЦИМІДАНУ Петру Федоровичу - генеральному директорові товариства «Агротехніка-Україна», м.Донецьк
ЧЕКРІЗОВУ Івану Олексійовичу - директорові Полтавського інституту агропромислового виробництва імені М.І.Вавілова УААН
ЧУБОВСЬКОМУ Сергію Миколайовичу - директорові товариства «Козацьке» Бобровицького району, Чернігівська область
ШАПОВАЛЕНКУ Михайлу Івановичу - завідувачеві ферми сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Перше травня» Сумського району, Сумська область
ШЕСТАКУ Андрію Володимировичу - генеральному директорові товариства «Вест» Совєтського району, Автономна Республіка Крим
ЯНОВИЧУ Володимиру Миколайовичу - начальникові Головного управління ветеринарної медицини в Житомирській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

АНДРІЙЧУКУ Василю Гавриловичу - професорові кафедри економіки агропромислових формувань Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктору економічних наук, академіку УААН
ВЛАСОВУ Володимиру Івановичу - заступникові завідувача відділу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» УААН, докторові економічних, доктору сільськогосподарських наук, професору, м.Київ
ЗАВІРЮСІ Анатолію Івановичу - завідувачеві лабораторії бактеріології Інституту ветеринарної медицини УААН, доктору ветеринарних наук, академіку УААН, м.Київ
КРАСНІЧЕНКУ Олександру Леонідовичу - директорові науково-виробничого об'єднання «Селта» Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» УААН, доктору технічних наук, члену-кореспонденту УААН, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим
ЧЕРЕВКУ Георгію Владиславовичу - проректорові з наукової роботи Львівського державного аграрного університету, доктору економічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БІЛОКОНЮ Юрію Миколайовичу - директорові Департаменту зберігання державного резерву Держкомрезерву України, м.Київ
ФЕДІРКУ Петру Леонідовичу - директорові державного підприємства «Лужанський експериментальний завод», Чернівецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ГРОХОЛЬСЬКОМУ Анатолію Станіславовичу - директорові товариства «Українська агротехнічна компанія сільськогосподарського машинобудування», м.Київ
ОСТАПЕНКУ Анатолію Федоровичу - начальникові планово-фінансової служби товариства «Агрофірма «Маяк» Котелевського району, Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

СИДОРУКУ Григорію Павловичу - начальникові головного управління ветеринарної медицини у Вінницькій області
ТИТАРЕНКО Валентині Федорівні - начальникові відділу Державного центру ветеринарної медицини птахівництва, м.Київ

ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

МУРАДОВУ Фемістоклу Герасимовичу - президентові товариства «Агросервіс» Овідіопольського району, Одеська область.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

10 листопада 2008 року