Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1163/2007

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня інвалідів

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації інвалідів, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

СУХАНА Олександра Васильовича – президента Закарпатського обласного благодійного фонду допомоги та реабілітації інвалідів «Суспільство для всіх»

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

АРТЕМЕНКА Федора Федоровича – директора Гадяцького геріатричного будинку-інтернату, Полтавська область

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БАБЮКА Федора Костянтиновича – директора Вінницького казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства
БРОВКА Олександра Степановича – майстра Харківського учбово-виробничого підприємства № 1 Українського товариства глухих
ГАЛІНУ Ірину Віталіївну – заступника голови ради Всеукраїнської громадської організації «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю», м.Одеса
ЕККЕЛЯ Гейо Йоганнеса Фрідріха – голову благодійного Фонду «Діти Чорнобиля» федеральної землі Нижня Саксонія, громадянина Федеративної Республіки Німеччина
ЗАСЛАВСЬКОГО Аркадія Йосиповича – члена всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська організація інвалідів війни та Збройних Сил», м.Київ
ЗЕЙФМАНА Михайла Михайловича – члена Ради Київської організації колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів
КАЗАКОВА Олега Дмитровича – члена громадської організації «Пожежні Чорнобиля», Київська область
КИРИЛЕНКА Олега Павловича – директора Закарпатського обласного центру професійної, медичної, соціальної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями
КУЦЕКОНЯ Петра Федоровича – голову Закарпатського обласного товариства інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
МИРОНЮКА Андрія Яковича – члена правління громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області
МОНУКАЛА Євгена Вікторовича (посмертно) – програміста Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Академії правових наук України, президента Спілки громадських організацій інвалідів міста Києва
ПОЛІЩУКА Феодосія Борисовича – голову Львівського міського товариства інвалідів
РОДИЧЕВА Євгена Михайловича – інженера-конструктора Київського дослідно-виробничого підприємства «Контакт» Українського товариства глухих
СКАЛІВСЬКОГО Олександра Ілліча – заступника голови Долинської районної громадської організації інвалідів «Товариш», Кіровоградська область

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ПРОГНІМАКА Олександра Володимировича – радника президента Київської міської спілки інвалідів, постраждалих від мін

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ДОБРЯНСЬКОГО Євгена Васильовича – голову комітету «Інваліди Чорнобиля» міста Кривого Рогу, Дніпропетровська область
КАЛАЧОВА Миколу Олександровича – члена Охтирської організації ветеранів військової служби «Маю честь», Сумська область
МОРОЗОВА Віктора Володимировича – члена координаційної ради громадського об'єднання «Союз Чорнобиль» міста Луганська

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ЄРМАКОВУ Людмилу Захарівну – віце-президента громадської організації «Центр творчої реабілітації інвалідів», м.Київ
ТРИФОНОВУ Лідію Федорівну – голову Харківської обласної ради Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ДАНИЛЮК Олену Василівну – директора Нижнє-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату, Чернівецька область
РАЙОШ Ольгу Олексіївну – директора Центру трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів міста Києва з відділенням соціальної адаптації
СМЕЛІК Марію Іванівну – голову ради Косівської районної асоціації інвалідів Івано-Франківської області
ФРОЛ Валентину Андріївну – голову Чернігівської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
ХОМУТОВУ Ганну Корніївну – голову правління громадської організації «Центр жінок-інвалідів «Берегиня», Автономна Республіка Крим
ЧИКАЛО Ганну Василівну – медичну сестру Черкаського пансіонату ветеранів війни і праці

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛІЛЯКА Олександра Пилиповича – голову організації інвалідів Центрального району міста Миколаєва Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
ЦЕМУ Івана Ілліча – директора Каїрського психоневрологічного будинку-інтернату, Херсонська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

БОРОВЕНКУ Валерію Федоровичу – директорові Панютинського психоневрологічного інтернату, Харківська область
ГАВРИЛЮК Валентині Людвигівні – начальникові цеху Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства
ЗАБОЛОТНІЙ Аллі Алімівні – голові громадської організації реабілітації інвалідів з дитинства «РІД», м.Київ
ПІКОВСЬКІЙ Анжелі Петрівні – директорові Будищенського психоневрологічного інтернату, Черкаська область
УСОВУ Євгену Васильовичу – директорові Комарівського дитячого будинку-інтернату, Харківська область
ФЕСТРИЗІ Івану Степановичу – голові правління Чернівецької обласної організації Українського товариства сліпих

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КЛИМЕНКУ Миколі Павловичу – генеральному директорові Донецького учбово-виробничого об'єднання «Електроапарат» Українського товариства сліпих

За вагомий особистий внесок у популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів на XVI зимових Дефлімпійських іграх у Солт-Лейк-Сіті (Сполучені Штати Америки), піднесення міжнародного престижу України:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АНДРІЇШИНА Андрія Петровича – дворазового срібного і бронзового призера з лижних перегонів, Тернопільська область
ХУСКІВАДЗЕ Михайла Кронідовича – тренера зі стрільби з лука збірної команди України серед інвалідів, м.Львів

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ПИШНЯКА Івана Архиповича – срібного призера з лижних перегонів, Київська область
ПИШНЯКА Володимира Степановича – дворазового срібного призера з лижних перегонів, м.Київ
КУРИЛЯКА Степана Ярославовича – срібного призера з лижних перегонів, Тернопільська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

КУЛЕШ Марину Петрівну – срібну та дворазову бронзову призерку з лижних перегонів, м.Київ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АЗІНА Володимира Олександровича – інструктора Київського обласного центру «Інваспорт»
ІВАНОВУ Катерину Вікторівну – начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України, м.Київ
КОЛЕСНИКА Миколу Івановича – головного інженера підприємства «Сервісцентр Олімп» Національного комітету спорту інвалідів України, Автономна Республіка Крим
КУРГАНОВА Геннадія Васильовича – генерального директора Національного центру паралімпійської та дефлімпійської підготовки і реабілітації інвалідів, Автономна Республіка Крим
ПИШНЯК Алісу Григорівну – срібну призерку з лижних перегонів, м.Київ
ПОДВІГІНУ Світлану Олександрівну – старшу медичну сестру підприємства «Сервісцентр Олімп» Національного комітету спорту інвалідів України, Автономна Республіка Крим
ЛАВРИК Анастасію Віталіївну – спортсмена-інструктора збірної команди України з лижних перегонів серед інвалідів, м.Київ
ГЛУХИХ Ганну Юріївну – тренера збірної команди України з лижних перегонів серед інвалідів, м.Київ

Присвоїти почесне звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ГЛАЗКО Галині Олексіївні – старшому тренерові збірної команди України з лижних перегонів серед інвалідів, м.Київ
МІЩЕНКУ Івану Івановичу – начальникові Херсонського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

БУРЦЕВУ Миколі Петровичу – директорові товариства «Будівельна компанія «Бумеранг», Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КАГАНЕЦЬ Тетяні Григорівні – заступникові начальника – головному бухгалтеру Миколаївського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
МАЛОВИК Світлані Яківні – головному бухгалтерові Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДОРОШЕНКУ Євгену Робертовичу – тренерові-оператору штатної збірної команди України серед інвалідів, м.Київ.

Президент України Віктор Ющенко

28 листопада 2007 року