Установити в Україні професійне свято - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, яке відзначати щорічно у другу неділю жовтня.
20 червня 2026 року - 19:50
20 червня 2026 року - 15:44
19 червня 2026 року - 21:09
19 червня 2026 року - 20:55
Про День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби