Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №128/2010

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ДЕМИДЕНКА Андрія Петровича - поета-пісняра, народного артиста України, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БОНДАРЕНКА Василя Маркевича - голову правління Національної асоціації молочників України «Укрмолпром», м.Київ
КЛІМЧУКА Бориса Петровича - Надзвичайного і Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці
КРИВОПІШИНА Олексія Мефодійовича - начальника Державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця», м.Київ
МАЗУРА Валерія Леонідовича - головного наукового співробітника Фізико-технологічного інституту металів та сплавів НАН України, м.Київ
ШЕВЧЕНКА Ігоря Івановича (посмертно) - історика, громадянина США

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

БУРЯКА Сергія Васильовича - Голову Державної податкової адміністрації України
ГАЗЕНБРУКСА Альберта Гюстава (посмертно) - учасника національно-визвольної боротьби, громадянина Королівства Бельгія
ГОЛУБЧЕНКА Анатолія Костянтиновича - першого заступника голови Київської міської державної адміністрації
ЗЕЛІНСЬКОГО Костянтина Івановича - генерального директора товариства «Голубий залів», м.Феодосія, Автономна Республіка Крим
КОВАЛЕНКА Олександра Володимировича - першого заступника генерального директора державної компанії «Укрспецекспорт», м.Київ
РУДКА Василя Петровича - директора управління магістральних газопроводів «Прикарпаттятрансгаз», Івано-Франківська область
СКОРИКА Мирослава Михайловича - композитора, м.Львів
ФЕДОРЯЧЕНКА Данила Даниловича - директора-розпорядника Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БОНДАРЕНКА Михайла Федоровича - ректора Харківського національного університету радіоелектроніки
ДОБЖАНСЬКОГО Віталія Броніславовича - генерального директора державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, м.Київ
КЛЮЧНИКОВА Олександра Олександровича - директора Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, м.Київ
ОЛІЙНИКА Анатолія Тимофійовича - директора департаменту Міністерства закордонних справ України

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БОИЧУКА Василя Івановича - єпископа Коломийського і Косівського Іоана, Івано-Франківська область
ДЕМЧАКА Івана Микитовича - заступника Міністра аграрної політики України
КАИЗЕРМАНА Вадима Олександровича - першого заступника Голови Державної податкової адміністрації України
КОВАЛЯ Омеляна Васильовича – громадського діяча, громадянина Королівства Бельгія
ОКАТОГО Олександра Володимировича - першого заступника Керівника Головної служби Секретаріату Президента України
ПАВЛИШИНА Василя Степановича - архієпископа Тернопільського та Кременецького Іова
СЕВРЮКОВА Володимира Васильовича - генерального директора державного підприємства «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України», м.Київ
СЕЛІВАНОВА Анатолія Олександровича - завідувача відділу Апарату Верховної Ради України
СТРИБУЛЯ Миколу Івановича - начальника Сумської дистанції колії «Південна залізниця»
ТИЩЕНКА Костянтина Миколайовича - провідного наукового співробітника Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ШЕРЕМЕТУ Святослава Петровича - відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій, м.Київ

Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня

ШИШОЛІНА Павла Анатолійовича - першого заступника Голови Державної прикордонної служби України – директора Департаменту охорони державного кордону

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ІВАЩЕНКА Валерія Володимировича - виконувача обов'язки Міністра оборони України

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

КРАВЧУКА Теофіля Степановича - учасника національно-визвольного руху (посмертно)
НИЖНИКА Иосифа Дем'яновича - учасника національно-визвольного руху, Львівська область

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ДРОГОМИРЕЦЬКУ Мирославу Стефанівну - завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
КОСТЬЯНОВУ Юлію Василівну - директора заводу залізобетонних виробів акціонерного товариства «Домобудівний комбінат № 4» холдингової компанії «Київміськбуд»
РАУ Карін - Делегата німецької економіки в Україні, громадянку Федеративної Республіки Німеччина
ХОМУ Параску Петрівну - майстриню народного декоративного розпису, с.Чернятин, Івано-Франківська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ВОЛКОВУ Наталію Марківну - генерального директора Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру
ГОНЧАРИК (СОЛОВЕЙ) Елеонору Степанівну - провідного наукового співробітника Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, м.Київ
ІВАСЮК Оксану Михайлівну - виконуючого обов'язки директора Чернівецького обласного інституту післядипломної освіти
КОЗИР Антоніну Єгорівну - головного спеціаліста головного управління Міністерства внутрішніх справ України
ЛЕМЕЦЬ Галину Василівну - голову президії міжнародного благодійного фонду «Українська родина», м.Київ
ПОДЛЯШЕЦЬКУ Емілію Володимирівну - голову Львівського обласного осередку громадської організації «Всеукраїнське об'єднання жінок-депутатів
ПОЛІЩУК Ганну Іванівну - завідувача сектору Служби Секретаріату Президента України
СТИЧИНСЬКУ Ганну Миколаївну - приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу

Нагородити орденом Данила Галицького

КАЛИНЯКА Петра Дмитровича - заступника голови Підгаєцької районної державної адміністрації, Тернопільська область
КРАВЧЕНКА Олександра Васильовича - заступника начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ України, полковника міліції
КУЛИКА Віталія Олександровича - завідувача відділу Національного інституту проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України, м.Київ
ПРИГУНОВА Гліба Олександровича - начальника управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КУПРІЙ Світлану Федорівну - викладача-методиста Київського кооперативного економічно-правового коледжу

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КЛИМЕНКУ Івану Пилиповичу - артистові Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру Імені Т.Г.Шевченка
МУЦІ Ярославу Васильовичу - артистові Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
ЧАПКІСУ Григорію Миколайовичу - балетмейстерові, м.Київ
ШУНЕВИЧУ Мар'яну Васильовичу - солістові Львівської обласної філармонії

«НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

СІЧКУ Сергію Михайловичу - директорові Миколаївського муніципального колегіуму

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ГУРБАНОВУ Сейфаддину Алі-огли - скульпторові, м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ДАВИДОВІЙ Галині Миколаївні - артистці Національного академічного українського драматичного.театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
ЗАЙНЧКІВСЬКОМУ - артистові Черкаського академічного Миколі Станіславовичу обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка
ЗАЛІСКУ Андрію Ігоровичу - солістові-вокалісту, м.Київ
ІВАСИКУ Тарасу Романовичу - артистові оркестру Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
КЛИМКОВЕЦЬКІЙ Вірі Олександрівні - артистці Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка
КУЛИК Ірині Миколаївні - солістці-вокалістці, м.Київ
МАКАРОВІЙ Зої Михайлівні - солістці, балетмейстерові театру сучасної хореографії «Сузір'я Аніко», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

РОМАНИНЦЮ Віктору Васильовичу - архітекторові-дизайнеру, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

САВЦІ Миколі Володимировичу - голові Городоцької районної державної адміністрації, Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БОНДАРЕНКО Валентині Іванівні - заступникові міського голови – начальнику управління Миколаївської міської ради
КОРОЛЮ Ігорю Миколайовичу - завідувачеві відділу департаменту Головної служби Секретаріату Президента України
МОРОХОВСЬКОМУ Вадиму Вікторовичу - голові правління акціонерного банку «Південний», м.Одеса
ОТЕНКО Ірині Павлівні - завідувачеві кафедри Харківського національного економічного університету
ПОГОРЕЛОВУ Віктору Володимировичу – начальникові головного управління Закарпатської обласної державної адміністрації
РОЙТБУРГУ Олександру Юрійовичу - директорові Одеської регіональної філії державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Інформ-Ресурси»
СТОПНИКУ Валерію Анатолійовичу - директорові департаменту Міністерства економіки України
ЦЕХМІСТЕРУ Дмитру Петровичу - керівникові департаменту – завідувачеві відділу Головної служби Секретаріату Президента України
ШАНДРУК Руслані Петрівні - начальникові відділу Національного депозитарію України, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КОНОВАЛ Антоніні Іванівні - директорові Обухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КРАВЦЮ Борису Васильовичу - першому заступникові генерального директора акціонерного товариства енергопостачальної компанії «Хмельницькобленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БОГУЦЬКІЙ-КРЕМПОВИЧ Роксолані Миронівні - дизайнерові, Львівська область
ЄФРЕМОВУ Євгену Васильовичу - доцентові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ
КРАВЧУК Марії-Зореславі Миколаївні - художньому керівникові Львівського будинку вчених
ЛАРЮНОВУ Юрію Григоровичу - доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ
МІТЯКІНІЙ Олені Геннадіївні - головному консультантові Головної служби Секретаріату Президента України
САЄНКУ Юрію Ростиславовичу - композиторові, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

МИРОШНІЧЕНКУ Валентину Івановичу - заступникові директора Інституту прикладної фізики НАН України, доктору фізико-математичних наук, професорові, м.Київ
МІМІНОШВІЛІ Омарі Ісидоровичу - заступникові директора, завідувачу відділу Інституту невідкладної і відновної хірургії імені В.К.Гусака, доктору медичних наук, професорові, м.Донецьк
СТЕЦЕНКУ Семену Григоровичу - професорові кафедри Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, доктору юридичних наук, м.Київ
ЧЕРЕНЬКУ Сергію Макаровичу - заступникові директора Українського наужовр-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин, доктору медичних наук, професорові, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КУЛИНЯКУ Данилу Івановичу - літераторові, Київська область
НАГІРНЯКУ Василю Васильовичу - начальникові відділу апарату Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область
СНІТОВСЬКОМУ Олегу Івановичу - власному кореспондентові Українського національного інформаційного агентства України «Укрінформ» в Тернопільській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БІЛОВАР Людмилі Олексіївні - адвокатові, м.Мукачеве, Закарпатська область
БОГАТИРЮ Володимиру Вікторовичу - заступникові Міністра юстиції України
БОРИСЕНКУ Петру Івановичу - голові Лисянського районного суду, Черкаська область
ВИШНЕВСЬКІЙ Ніні Павлівні - приватному нотаріусу Дніпропетровського міського нотаріального округу
ВОЛІКУ Івану Миколайовичу - судді Вищого господарського суду України
ІВАНСЬКОМУ Андрію Йосиповичу - начальникові управління Державного казначейства України у місті Одеса
КАЛІШЕНКО Галині Миколаївні - заступникові Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій, м.Київ
КЛЮЄВУ Михайлу Михайловичу - першому заступникові Міністра внутрішніх справ України, генералу-полковнику міліції
КОРЖЕВУ Анатолію Леонідовичу - народному депутату України
КОШИКУ Андрію Юрійовичу - заступникові голови господарського суду Київської області
КРИВОЛАПЧУКУ Володимиру Олексійовичу - начальникові департаменту Міністерства внутрішніх справ України, генералу-майору міліції
ЛЬВОВУ Богдану Юрійовичу - судді Вищого господарського суду України
МАКЛАКОВУ Станіславу Олександровичу - заступникові начальника управління податкової міліції в Київській області
МАТИС Ганні Станіславівні - заступникові начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву
МАЦЮКУ Володимиру Ярославовичу - доцентові Інституту економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м.Київ
МЕЛЬНИКУ Ігорю Володимировичу - начальникові відділу департаменту Міністерства внутрішніх справ України, полковнику міліції
ОЛІЙНИКУ Володимиру Миколайовичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Інформаційне агентство «Експресінформ», м.Київ
СИДОРОВУ Ігорю Федоровичу - віце-президентові Української нотаріальної палати, м.Київ
СКАВРОНІКУ Віктору Михайловичу - судді апеляційного суду міста Києва
ТРОХИМЕНКУ Олегу Васильовичу - заступникові начальника департаменту Міністерства внутрішніх справ України, полковнику міліції
ТУБЕЛЕЦЬ Ірині Олексіївні - начальникові управління Міністерства праці та соціальної політики України
ШАФАРЕНКО Жанні Юріївні - нотаріусу Київського міського нотаріального округу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АЛМАШІЙ Тетяні Йосипівні - головному лікареві Закарпатської обласної психіатричної лікарні, м.Берегове
ВАРИВОНЧИКУ Денису Віталійовичу - завідувачеві лабораторії Інституту медицини праці Академії медичних наук України, м.Київ
ГЕРАСИМОВУ Володимиру Григоровичу - завідувачеві відділення Чернігівської міської лікарні № 2
ДОЛЖЕНКО Марині Миколаївні - професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
КОЛОМІЄЦЬ Любові Олексіївні - фельдшерові Лисянської центральної районної лікарні, Черкаська область
КОСТЮКУ Анатолію Никифоровичу - завідувачеві відділу Інституту травматології та ортопедії, м.Київ
КРАСНІКОВУ Валерію Олексійовичу - лікареві, завідувачу відділення Кримської республіканської установи «Клінічна лікарня Імені М.О.Семашка», М.Сімферополь
КУЦУ Павлу Валерійовичу - доцентові кафедри Національного медичного університету Імені О.О.Богомольця, м.Київ
НІКІШАЄВУ Володимиру Івановичу - завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги
ПАЄНКУ Миколі Станіславовичу - начальникові Львівського обласного медичного інформаційно-аналітичного центру
ПАШКОВСЬКОМУ Ігорю Борисовичу - головному лікареві державного підприємства «Санаторій «Славутич» імені Б.В.Пашковського, м.Верхньодніп-ровськ, Дніпропетровська область
РОМАНУ Володимиру Михайловичу - головному лікареві Хустської районної лікарні, Закарпатська область
СЛЄПОВІЙ Любові Федорівні - завідувачеві відділення дитячих клінік Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, м.Київ
ХОХОЛ Маргариті Іванівні - науковому співробітникові Інституту травматології та ортопедії, м.Київ
ЧЕЧЕЛЬ Ларисі Вікторівні - старшому науковому співробітникові державної установи «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф-ПЯновського Академії медичних наук України», м.Київ
ШПАКУ Ігорю Вікторовичу - директорові департаменту Міністерства охорони здоров'я України
ЮДІНІЙ Світлані Григорівні - головному лікареві товариства «СА-КЛІНІК», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

СТЕФАНЮКУ Роману Петровичу - директорові державного підприємства «Гринявське лісове господарство , Івано-Франківська область

 «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БОНДАРЮ Юрію Володимировичу - заступникові генерального директора державного підприємства «Інформаційно-видавничий центр державної податкової адміністрації України», м.Київ
ІЛЮКУ Миколі Васильовичу - керівникові народного аматорського ансамблю троїстої музики, с.Верхована, Івано-Франківська область
КАРГАЛЬЦЕВІЙ Ганні Борисівні - старшому викладачеві Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ
КІКІНЧУК Ірлані Василівні - викладачеві Верховинської дитячої школи мистецтв, Івано-Франківська область
КОГУТ Оксані Володимирівні - комерційному директорові Київського національного академічного театру оперети
КОНЬКО Валентині Іванівні - завідувачеві відділу Головної служби Секретаріату Президента України
КОЧЕРЖЕНКУ Олександру Володимировичу - викладачеві Київського державного вищого музичного училища імені Р.М.Глієра
КРИСІ Любомиру Степановичу - фотохудожникові, м.Львів
ЛОЗИНСЬКІЙ Марті Степанівні - викладачеві Львівського державного музичного училища імені С.Людкевича
МАНДЮК Тетяні Зеновіївні - проректорові Львівського національного аграрного університету
МІГОЦЬКОМУ Зеновію Лонгиновичу - завідувачеві секції кафедри Бережанського агротехнічного інституту, Тернопільська область
МОЗІЛЮ Ярославу Володимировичу - директорові Львівського державного музичного училища імені С.П.Людкевича
ОМЕЛЯШКУ Ростиславу Андрійовичу - директорові державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, м.Київ
ОСАДЧУКУ Роману Михайловичу - начальникові відділу Городенківської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область
РАВЛІНКО Галині Павлівні - художньому керівникові зразкового дитячого театру пісні Львівського будинку вчених
СОЛДАТОВІЙ Любові Трохимівні- головному консультантові Головної служби Секретаріату Президента України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

СОЛОВЙОВУ Олегу Віталійовичу - начальникові державного підприємства  «Чугуївський авіаційний ремонтний завод», Харківська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БАТЕКУ Костянтину Миколайовичу - начальникові управління головного управління Полтавської обласної державної адміністрації
БУТЕНКУ Миколі Івановичу - віце-президентові Спілки молочних підприємств України, м.Київ
ВОЛОШЕНКУ Миколі Миколайовичу - заступникові голови акціонерного товариства «Лисичанський склозавод «Пролетарій», Луганська область
КОСТІВУ Василю Васильовичу - заступникові директора управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз», Івано-Франківська область
СІКОРСЬКОМУ Анатолію Івановичу - генеральному директорові товариства «Проектно-технологічний інститут скла та фарфору», м.Київ
СУСЛІКОВУ Олексію Віталійовичу - директорові департаменту Міністерства аграрної політики України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВУСИКУ Віктору Миколайовичу - генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Аскольд-Агро», м.Жашків, Черкаська область
ГРИНЧУКУ Віктору Васильовичу - генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Добробут Плюс», Богуславський район, Київська область
МАРИНИЧЕНКУ Михайлу Олексійовичу - генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Лада», Криничанський район, Дніпропетровська область
ПОПОВУ Олександру Петровичу - науковому директорові Прилуцької дослідної станції Української академії аграрних наук, Чернігівська область
ПРОЦЕНКУ Володимиру Олександровичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Агропромисловий концерн «Колос», м.Березань, Київська область
СМАГЛІЮ Олександру Феодосійовичу - завідувачеві кафедри, директорові науково-навчального інституту Житомирського національного агроекологічного університету
СУГАКУ Віктору Васильовичу - голові правління акціонерного товариства «Сад», Охтирський район, Сумська область
ХАНУ Григорію Сергійовичу - голові фермерського господарства «Хан», Великобагачанський район, Полтавська область
ШАПОШНИКУ Віталію Григоровичу - голові правління акціонерного товариства «Лебединська рибоводно-меліоративна станція», Сумська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

БЕДИКУ Станіславу Володимировичу - першому заступникові генерального директора державної організації «Автобаза Державного управління справами», м.Київ
РЕПЕТЕЮ Володимиру Дмитровичу - начальникові Державної морської інспекції з безпеки судноплавства – заступникові начальника Головної державної інспекції з безпеки судноплавства, м.Одеса
ШМАЄВИЧУ Леоніду Ізраіловичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Міжнародна авіаційна компанія «Урга», м.Кіровоград

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

БУГРУ Валерію Івановичу - доцентові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
ДЯЧЕНКО Ганні Степанівні - головному бухгалтерові Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГОНЧАРУКУ Григорію Івановичу - завідувачеві кафедри Одеського національного політехнічного університету
ЗАВАДСЬКІЙ Тетяні Миколаївні - заступникові проректора - директору Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
ЛАГУТІНУ Геннадію Володимировичу - проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури
ПАЗЕНКО Наталі Сергіївні - заступникові голови Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації
ПАЛАМАРЧУКУ Анатолію Володимировичу - директорові Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня для дітей зі зниженим зором
САВЧУК Тамарі Євдокимівні - завідувачеві Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець», м.Рівне
ШКУРКУ Івану Івановичу - професорові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ
ЯЦУРІ Володимиру Васильовичу - завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

ПАЛАМАРЧУКУ Івану Олексійовичу - начальникові Державної екологічної інспекції в Житомирській області - головному державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КАЛИНІ Тетяні Дмитрівні - юристконсультові державного підприємства «Готель «Україна», м.Київ
МОСКАЛЮКУ Віктору Васильовичу - голові правління Білоцерківського районного споживчого товариства, Київська область
ОВСІЄНКУ Олегу Івановичу - генеральному директорові державного підприємства Укрпромресурс», м.Київ
ТИМОШУ Сергію Васильовичу - заступникові директора державного підприємства «Санаторій «Гурзуфський», Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ЯКИМІВУ Ігорю Мироновичу - директорові виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ВІТРУ Валерію Сергійовичу - художникові-плакатисту, м.Київ
КОНДРАТЮКУ Василю Івановичу - художникові, м.Житомир
ЧУРЛУ Мамуту Юсуфовичу – художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ШПАК Наталії Миколаївні - майстрині народної вишивки, смт Турбів, Вінницька область.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

8 лютого 2010 року