Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2022-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Європейською Комісією щодо укладення Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021 — 2027)

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Європейською Комісією щодо укладення Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021 — 2027) у такому складі:

ФЕДОРОВ Михайло Альбертович — Віце-прем’єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації України, глава делегації

ДУБИНСЬКИЙ Георгій Петрович — заступник Міністра цифрової трансформації України, заступник глави делегації

АНДРІЄВА Тамара Володимирівна — директор Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

БОНДАРЕНКО Ігор Павлович — заступник Міністра внутрішніх справ України

ДРАГАНЧУК Юрій Олегович — заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції

КАРЧЕВИЧ Марія Володимирівна — заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

КОМІРНИЙ Анатолій Віталійович — заступник Міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

КОПТІЙ Олександр Юрійович — заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації України.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Європейською Комісією щодо укладення Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021 — 2027) (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити Віце-прем’єр-міністра України — Міністра цифрової трансформації України ФЕДОРОВА Михайла Альбертовича на підписання Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021 — 2027).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

19 липня 2022 року