Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №155/2024

Про делегацію України для участі у засіданнях Європейської комісії з фармакопеї

1. Утворити делегацію України для участі у засіданнях Європейської комісії з фармакопеї (м. Страсбург, Французька Республіка) у такому складі:

ІСАЄНКО Роман Миколайович - Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, глава делегації

ВОЛОВИК Наталія Валеріївна - заступник директора з якості Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», член делегації (за згодою)

ЛЯСКОВСЬКИЙ Тарас Михайлович - начальник Фармацевтичного управління Міністерства охорони здоров'я У країни, заступник глави делегації

ГОЛОДЮК Петро Петрович - начальник відділу експертизи матеріалів з якості, що подаються на перереєстрацію, Департаменту фармацевтичної діяльності Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України», заступник члена делегації (за згодою).

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 18 листопада 2020 року № 504/2020 «Про делегацію України для участі у засіданнях Європейської комісії з фармакопеї».

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

13 березня 2024 року