Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №164/2023-рп

Про делегацію України для участі у Четвертому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу

1. Утворити делегацію України для участі у Четвертому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу (1 — 5 жовтня 2023 року, м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) у такому складі:

КОМІРНИЙ Анатолій Віталійович — заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, глава делегації

ПАВЛЕНКО Юлія Петрівна — директор департаменту міжнародних операцій Акціонерного товариства «Укрпошта» (за згодою)

СМІЛЯНСЬКИЙ Ігор Юхимович — генеральний директор Акціонерного товариства «Укрпошта» (за згодою)

ЯВОРСЬКА Катерина Анатоліївна — головний спеціаліст відділу міжнародних звʼязків департаменту міжнародних операцій Акціонерного товариства «Укрпошта» (за згодою).

2. Дозволити главі делегації вносити у разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до персонального складу делегації та залучати в установленому порядку до участі в її роботі експертів.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у Четвертому позачерговому конгресі Всесвітнього поштового союзу (додаються, для службового користування).

4. Уповноважити главу делегації КОМІРНОГО Анатолія Віталійовича на підписання від імені України заключних актів Четвертого позачергового конгресу Всесвітнього поштового союзу.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

13 вересня 2023 року