Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №167/2021

Про конкурсну комісію для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 106 Конституції України, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України «Про Конституційний Суд України» постановляю:

1. Утворити для здійснення в порядку та строки, визначені Законом України «Про Конституційний Суд України», відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України, конкурсну комісію.

2. Керівникові Офісу Президента України внести у десятиденний строк пропозиції щодо персонального складу конкурсної комісії для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 4 жовтня 2017 року № 306 «Про конкурсну комісію для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України».

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

20 квітня 2021 року