Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2018

Про представлення у Верховній Раді України кандидатур для призначення на посади Надзвичайного і Повноважного Посла України, Надзвичайного і Повноважного Посла України з резиденцією в Києві, Постійного представника України при міжнародній організації, Представника України при міжнародній організації, Глави Місії України при міжнародній організації

Відповідно до пунктів 3 i 5 частини першої статті 106 Конституції України та у зв’язку з прийняттям Закону України «Про дипломатичну службу» від 7 червня 2018 року № 2449–VIII постановляю:

1. Запровадити представлення у комітеті Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання дипломатичної служби, кандидатур для призначення на посади Надзвичайного і Повноважного Посла України, Надзвичайного і Повноважного Посла України з резиденцією в Києві, Постійного представника України при міжнародній організації, Представника України при міжнародній організації, Глави Місії України при міжнародній організації.

2. Встановити, що порядок представлення кандидатур для призначення на посади Надзвичайного і Повноважного Посла України, Надзвичайного і Повноважного Посла України 3 резиденцією в Києві, Постійного представника України при міжнародній організації, Представника України при міжнародній організації, Глави Місії України при міжнародній організації затверджується Міністерством закордонних справ України за погодженням із комітетом Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання дипломатичної служби.

3. Цей Указ набирає чинності з дня набрання чинності Законом України «Про дипломатичну службу» від 7 червня 2018 року № 2449–VIII.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

15 червня 2018 року