Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №2/2020

Про делегацію України для участі у Х сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)

1. Утворити делегацію України для участі у Х сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA) (10 — 12 січня 2020 року в м.Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) y такому складі:

ОРЖЕЛЬ Олексій Анатолійович — Міністр енергетики та захисту довкілля України, глава делегації

КОЗЛОВСЬКА Олександра Олександрівна — директор Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства енергетики та захисту довкілля України

ПОЛУРЕЗ Юрій Володимирович — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Об’єднаних Арабських Еміратах

СКЛЯР Антон Олегович — третій секретар Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах

ЧИЖИК Костянтин Григорович — заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України з питань європейської інтеграції

ШАФАРЕНКО Юрій Анатолійович — директор Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

2. Дозволити главі делегації вносити у разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації.

3. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Х сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA).

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі делегації України у Х сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

9 січня 2020 року