Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №22/2019-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення у 2019 році Угоди про відшкодування збитків (Гарантія на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення y 2019 році Угоди про відшкодування збитків (Гарантія на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в такому складі:

ГЕЛЕТІЙ Юрій Ігорович — заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції, глава делегації

АНДРІЄВА Тамара Володимирівна — директор Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

БУЦА Юрій Богданович — Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом

ГРИШКЕВИЧ Оксана Миколаївна — директор Департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

ЕЛІШИЄВА Катерина Абухусайнівна — директор Департаменту міжнародних фінансових проектів Міністерства фінансів України

ЗОЛОТАРЬОВА Оксана Вадимівна — заступник директора Департаменту міжнародного права — начальник відділу тимчасово окупованих територій Міністерства закордонних справ України.

Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до персонального складу делегації.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення у 2019 році Угоди про відшкодування збитків (Гарантія на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити заступника Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції ГЕЛЕТІЯ Юрія Ігоровича на підписання Угоди про відшкодування збитків (Гарантія на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Листа-додатка про фінансові та економічні дані.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

22 лютого 2019 року