Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №27/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом Свободи

ПАВЛИЧКА Дмитра Васильовича — письменника, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ГЕЛЮ Володимира Михейовича — директора товариства «Світанок Плюс», Київська область

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БРИКУЛЬЦЯ Віктора Михайловича — художника, Полтавська область

ВЕРГУНОВА Віктора Анатолійовича — директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, м.Київ

КОВАЛЕНКА Віктора Михайловича — директора державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АДАМЮКА Олександра Тихоновича — директора товариства «Агідель», м.Луцьк

БАБИЧА Василя Івановича — слюсаря акціонерного товариства «Завод «Маяк», м.Київ

БЕЗСМОЛОГО Бориса Сергійовича — голову Олександрівської районної організації Товариства сприяння обороні України, Кіровоградська область

БОЙКА Петра Адольфовича — директора Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок», художнього керівника народного ансамблю танцю «Барвінок»

БОРОВИКА Олександра Михайловича — голову Рівненської міської громадської ветеранської організації «Товариство Холмщина»

ВАСИЛЬЧУКА Святослава Карповича — голову Житомирського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка

ВЕЛИЧКА Віктора Віталійовича — старшого майстра дільниці Щастинського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання»

ГАЗИЛИШИНА Богдана Володимировича — члена ради Тернопільської обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

ГНАТЮКА Віктора Сергійовича — заступника голови Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

ГОЛОВАНОВУ Раїсу Петрівну — генерального директора Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, Київська область

ГУСАКОВА Віталія Миколайовича — начальника лабораторії Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», Донецька область

ДУДНИКА Петра Анатолійовича — волонтера, пастора релігійної громади церкви Божої «Добра звістка», Донецька область

ЖУПАНОВА Олександра Борисовича — головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова

КАРПІНСЬКОГО Володимира Івановича — завідувача відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область

КАЩУКА Павла Вікторовича — волонтера, м.Київ

КУЦЕНКА Миколу Івановича — голову правління акціонерного товариства «Агрофірма імені Г.С.Сковороди», Харківська область

ЛЕЩЕНКА Анатолія Івановича — настоятеля релігійної громади парафії Святого Архистратига Михаїла Черкаської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату

ЛОГВИНЕНКА Олексія Степановича — радника Глави Адміністрації Президента України

МОСКАЛЕНКА Юрія Володимировича — волонтера, Київська область

ОСАДЦУ Мирослава Ярославовича — громадсько-політичного діяча, м.Тернопіль

ПОДТЕРОБА Віктора Миколайовича — начальника відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Ковель» державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця», Волинська область

СТЕЛЬМАХА Олександра Васильовича — керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії

ТРОЦЕНКА Сергія Олексійовича — головного технолога служби відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електрична станція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

ЯКИМЧУКА Олександра Наумовича — заступника директора Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв)

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

АДАМЕНКА Казимира Євгеновича — голову ради міськрайонної громадської організації інвалідів міста Новомосковська Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

НЕЧИПОРЕНКО Валентину Василівну — директора комунального закладу «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

ШЕВЧУК Світлану Володимирівну — завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АНДРЕАС Марію Владиславівну — волонтера, м.Харків

БОГАЧ Ірину Степанівну — заступника начальника Управління – завідувача відділу Державного управління справами

КОМАРОВУ Марину Анатоліївну — волонтера, м.Севастополь

КРЕПКІНУ Віру Самуїлівну — чемпіонку Олімпійських ігор та дворазову чемпіонку Європи з легкої атлетики, члена ради ветеранів спорту м.Києва

ЛАВРИК Наталію Сергіївну — лікаря відділення Олександрівської клінічної лікарні м.Києва

МАТІОС Марію Василівну — народного депутата України

МАТЮХУ Катерину Василівну — волонтера, м.Запоріжжя

ПОЛІЩУК Тетяну Миколаївну — волонтера, м.Миколаїв

ПРАНЖУ Наталію Миколаївну — волонтера, м.Одеса

ФАВОРСЬКУ Олесю Юріївну — волонтера, м.Київ

ЯРЕМКО Ірину Володимирівну — волонтера, м.Львів

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АШИХМІНА Михайла Володимировича — директора з персоналу товариства «Луганське енергетичне об’єднання»

БАСА Володимира Павловича — електрослюсаря підземного виробничо-структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

БОРОВІКОВА Андрія Івановича — машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

БОХАНА Олексія Петровича — регулювальника швидкості руху вагонів відокремленого підрозділу станції Конотоп державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця», Сумська область

ГУДЗОВАТУ Ларису Миколаївну — сестру медичну відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область

ДЯЧУКА Михайла Кириловича — виконроба підсобно-допоміжного господарства філії «Сторожинецький автодор» дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор»

КИРИЧКА Віктора Федоровича — головного інженера комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» товариства фірми «ТехНова»

КЛЕБАНА Олександра Степановича — головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії

КУРБАНОВА Олександра Вікторовича — начальника насосної станції та електропідстанції Південно-Донбаського водогону Великоанадольської дільниці Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», Донецька область

ПЕРІГА Володимира Ярославовича — заступника начальника цеху відокремленого підрозділу «Рівненська атомна електрична станція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

САВІЦЬКОГО Володимира Федоровича — директора товариства «Адамівка Агро», Хмельницька область

СТАДНІЧЕНКА Володимира Васильовича — волонтера, члена громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Славутич», Кіровоградська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЛЕМІШЦІ Наталії Василівні — провідному майстрові сцени комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г.Шевченка»

СТРУТИНСЬКОМУ Богдану Дмитровичу — художньому керівникові театрально-видовищного закладу культури «Київський національний академічний театр оперети»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КОМАРОВІЙ Надії Володимирівні — артистці Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича, Івано-Франківська область

ПУШКІНІЙ Катерині Олександрівні — артистці-вокалістці Ансамблю пісні й танцю МВС України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ВАТАГОВИЧУ Михайлу Івановичу — генеральному директорові дочірнього підприємства «ПЛАЙ», Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МНИШЕНКО Олені Юріївні — учительці Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району міста Києва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ГОДЛЕВСЬКОМУ Леоніду Семеновичу — завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові

КЛИМЕНКО Тетяні Михайлівні — завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України, доктору медичних наук, професорові

ПІХУ Зоряну Григоровичу — проректорові, завідувачу кафедри Національного університету «Львівська політехніка», докторові хімічних наук, професору

ШУТАКУ Іллі Дмитровичу — професорові кафедри Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, доктору юридичних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

САДОВСЬКОМУ Олександру Володимировичу — начальникові оркестру – військовому диригенту військової частини 3030 Національної гвардії України, м.Київ

СТАШЕВСЬКОМУ Андрію Яковичу — доцентові кафедри Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

ТИМОШЕНКУ Максиму Олеговичу — доцентові кафедри Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м.Київ

ФРАНКУ Івану Миколайовичу — завідувачеві кафедри художнього металу Львівської національної академії мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

САВИЦЬКОМУ Петру Павловичу — донорові Нововолинської центральної міської лікарні, Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КАРМАНЮК Антоніні Олексіївні — завідувачеві відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ВЕЛИЧКУ Валерію Володимировичу — майстрові дільниці Білоцерківського районного підрозділу акціонерного товариства «Київобленерго»

КІРПІЧЕНКУ Юрію Володимировичу — електрослюсареві цеху відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електрична станція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», Миколаївська область

МИРОНОВУ Олександру Африкановичу — слюсареві цеху філії «Кременчуцька ТЕЦ» акціонерного товариства «Полтаваобленерго»

ПАНКОВУ Сергію Васильовичу — головному інженерові відокремленого підрозділу «Вуглегірська теплова електрична станція» акціонерного товариства «Центренерго», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

АННОПОЛЬСЬКІЙ Вікторії Василівні — генеральному продюсерові товариства «Телерадіокомпанія «СІМОН», м.Харків

БРИНЗІ Якову Олексійовичу — голові товариства «Радіостанція «Великий Луг», м.Запоріжжя

ГЕДЗУ Віктору Васильовичу — спеціальному кореспондентові відділу друкованого органу Міністерства оборони України «Крила України»

ДУШОК Валентині Іванівні — першому заступникові генерального директора Черкаської обласної державної телерадіокомпанії

ПИЛИПЧИНЦЮ Василю Васильовичу — редакторові Міжгірської районної газети «Верховина», Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АСЛАНЯНУ Сергію Арменаковичу — доцентові кафедри Української військово-медичної академії Міністерства оборони України

БАЛЮК Марині Олександрівні — завідувачеві консультативної поліклініки державної установи «Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського Національної академії медичних наук України», м.Харків

БОГОМОЛУ Анатолію Григоровичу — завідувачеві відділення Олександрівської клінічної лікарні міста Києва

ЛУРІНУ Анатолію Григоровичу — заступникові головного лікаря комунальної установи «Одеський обласний онкологічний диспансер»

ПЛАВ’ЮКУ Юрію Львовичу — головному лікареві державного закладу «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів» Міністерства охорони здоров’я України, Івано-Франківська область

РОМАСКЕВИЧУ Юрію Олексійовичу — головному лікареві Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

НЕЛЕЗУ Володимиру Федоровичу — лісничому Дахнівського лісництва державного підприємства «Черкаське лісове господарство»

СОРОЦІ Миколі Григоровичу — лісничому Олешнянського лісництва державного підприємства «Добрянське лісове господарство», Чернігівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ВЕЛИЧКУ Василю Леонідовичу — токареві державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова», м.Дніпропетровськ

КОНДРАТЕНКО Наталі Павлівні — інженерові-технологу державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка

КРАСНІКУ Анатолію Васильовичу — першому заступникові генерального директора акціонерного товариства «Завод «Маяк», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПУСТОВІТУ Михайлу Микитовичу — керівникові народного духового оркестру Сугаківського сільського будинку культури Могилів-Подільського району, Вінницька область

ХОДАКОВІЙ Аллі Семенівні — музикознавцеві комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради

ЯКУБІ Світлані Валентинівні — керівникові народного ансамблю танцю «Едельвейс» Центру дітей та юнацтва міста Херсона

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЛІСНІЙ Мирославі Михайлівні — начальникові відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації, Львівська область

ОЛІЙНИКУ Івану Антоновичу — директорові Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

ОМЕЛЬЧЕНКО Світлані Олександрівні — ректорові державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», Донецька область

ОСМОЛОВСЬКОМУ Андрію Олександровичу — керівникові Служби Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України

ПОНІМАНСЬКІЙ Тамарі Іллівні — проректорові, завідувачу кафедри Рівненського державного гуманітарного університету

СИНГАЇВСЬКІЙ Ангеліні Володимирівні — завідувачеві кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка

ШИЯНУ Володимиру Петровичу — директорові Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I–III ступенів Миколаївської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

МАЄВСЬКІЙ Тетяні Іванівні — старшій медичній сестрі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України, м.Київ

ШИЛЕНКО Галині Михайлівні — лікареві діагностичного відділення державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 5 Міністерства охорони здоров’я України», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ТЕМЧЕНКОВІЙ Валентині Георгіївні — пекареві приватного підприємства «Слов’янська кондитерська фабрика «Валєнсія», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

БОНДЮКУ Миколі Миколайовичу — начальникові відокремленого структурного підрозділу «Верхівцевський рейкозварювальний поїзд № 39» державного підприємства «Придніпровська залізниця», Дніпропетровська область

МІЦКЕВИЧУ Юрію Костянтиновичу — заступникові голови правління акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство», Одеська область

СУТУЛИНСЬКОМУ Олександру Миколайовичу — директорові департаменту Державної авіаційної служби України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПОЛЯКОВУ Григорію Михайловичу — директорові приватного підприємства «Фірма «Агрохімпромцентр», м.Суми

ЧЕРНИШУ Петру Васильовичу — директорові товариства «Долинівське», Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

САВЧУКУ Анатолію Миколайовичу — голові Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ДАНУ Юрію Нуцуйовичу — начальникові району електричних мереж міського комунального унітарного підприємства «Міськсвітло», м.Вінниця

ПЕНСЬКОМУ Олександру Георгійовичу — ветеранові праці, м.Харків

ПОПОВУ Миколі Геннадійовичу — машиністові Барського комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства «Барводоканал» Барської міської ради, Вінницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ»

ЧЕЧОТКІНУ Миколі Олександровичу — директорові Департаменту Державної служби України з надзвичайних ситуацій

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КУЛІШУ Анатолію Миколайовичу — деканові юридичного факультету Сумського державного університету

ПЕТРЕНКО Валентині Євстафіївні — завідувачеві Волноваської державної нотаріальної контори, Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ГРИБОВСЬКОМУ Віталію Васильовичу — тренерові-викладачу Школи вищої спортивної майстерності, м.Львів

МИШКО Олександрі Мирославівні — голові Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту

НІКОЛАЄВУ Євгену Петровичу — учителеві Миколаївського вищого училища фізичної культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ПЕЙТЕРУ Міхаелу Дмитровичу — художникові, Закарпатська область.

 

Президент України                  Петро ПОРОШЕНКО

22 січня 2015 року