Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №310/2022-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Четверте Додаткове фінансування для Проекту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Четверте Додаткове фінансування для Проекту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку у такому складі:

УЛЮТІН Денис Валерійович – перший заступник Міністра фінансів України, глава делегації

ЄРМОЛИЧЕВ Роман Володимирович – заступник Міністра фінансів України, заступник глави делегації

ДАНИЛЕНКО Світлана Василівна – заступник Міністра освіти і науки України

ЕЛІШИЄВА Катерина Абухусайнівна – директор Департаменту міжнародних фінансових проектів Міністерства фінансів України

ЗИКОВА Ольга Ігорівна – заступник Міністра фінансів України

ЛЕВЧУК Олена Миколаївна – заступник директора Департаменту торговельних угод та розвитку експорту – начальник відділу взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Міністерства економіки України

МАЛЕТА Світлана Олегівна – головний спеціаліст відділу правового забезпечення міжнародного фінансово-економічного співробітництва Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

МАРЧАК Дарія Миколаївна – перший заступник Міністра соціальної політики України

САФОНОВА Наталія Євгенівна – начальник відділу міжнародних фінансових інституцій, економічних організацій та секторального співробітництва Департаменту економічної дипломатії Міністерства закордонних справ України.

Дозволити главі делегації залучати для забезпечення роботи делегації радників, експертів і технічних представників та вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Четверте Додаткове фінансування для Проекту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити Міністра фінансів України МАРЧЕНКА Сергія Михайловича на підписання Угоди про позику (Четверте Додаткове фінансування для Проекту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

28 листопада 2022 року