Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №412/2020

Деякі питання оптимізації переліку об’єктів державної власності, що забезпечують діяльність Президента України

З метою належної реалізації прав держави як власника об’єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами та не використовуються для забезпечення діяльності Президента України, а також збільшення надходжень до Державного бюджету України постановляю:

1. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 11 серпня 2008 року № 702 «Про впорядкування використання об’єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами».

2. Погодитися з пропозицією Державного управління справами щодо передачі державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» (м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 38), що перебуває в управлінні Державного управління справами та не використовується для забезпечення діяльності Президента України, в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації.

З. Кабінету Міністрів України, Державному управлінню справами забезпечити передачу в установленому порядку державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» з управління Державного управління справами в управління Фонду державного майна України.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

29 вересня 2020 року