Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №415/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

КАЩУКА Володимира Павловича — Хустського міського голову, Закарпатська область

КРОКУ Валентина Івановича — депутата Рівненської обласної ради

ХЛЕБОВИЧА Федора Федоровича — Миляцького сільського голову, Рівненська область

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АБРАМЧЕНКА Андрія В’ячеславовича — Ізмаїльського міського голову, Одеська область

АЛЬОХІНА Віктора Вікторовича — Шаланківського сільського голову, Закарпатська область

АНДРУСЯКА Павла Васильовича — голову Галицької районної ради, Івано-Франківська область

БИБИКА Василя Юрійовича — Гончариського сільського голову, Черкаська область

БІЛОКОНЯ Валерія Васильовича — Мачухівського сільського голову, Полтавська область

ГУРТОВОГО Володимира Григоровича — голову Коломацької селищної ради, Харківська область

ДЕВКА Тимофія Петровича — Дівичківського сільського голову об'єднаної територіальної громади, Київська область

ДІХТЕНКА Миколу Яковича — Андріївського сільського голову, Донецька область

ЄСІНА Олександра Сергійовича — Нововодолазького селищного голову, Харківська область

ЗАЛІВСЬКОГО Андрія Івановича — Червоноградського міського голову, Львівська область

ЗІНЧУКА Володимира Калиновича — голову Каланчацької селищної ради, Херсонська область

КОЗАКА Віктора Теодосійовича — депутата Волинської обласної ради

КОРУДУ Івана Ярославовича — Овруцького міського голову, Житомирська область

КУЛЬЧИЦЬКОГО Володимира Владиславовича — Бірківського сільського голову, Львівська область

ЛАЗУРЕНКА Леоніда Івановича — Люботинського міського голову, Харківська область

ЛІСОВОГО Ігоря Федоровича — Криничанського селищного голову, Дніпропетровська область

МЕЛЬНИКА Олександра Адамовича — депутата Харківської обласної ради

МІНЬКА Сергія Анатолійовича — Мелітопольського міського голову, Запорізька область

НАДАЛА Сергія Віталійовича — Тернопільського міського голову

ОЛІФЕРЧУКА Михайла Івановича — Боровненського сільського голову, Волинська область

ОМЕЛЯНА Олега Ярославовича — Кам'янка-Бузького міського голову, Львівська область

ПІТЬКА Валерія Анатолійовича — депутата Харківської обласної ради

ПРОКОПІВА Володимира Володимировича — заступника міського голови – секретаря Київської міської ради

РАДЗИВІЛЮКА Леоніда Анатолійовича — голову Славутської районної ради, Хмельницька область

СОБАНЯ Олександра Володимировича — Чемеровецького селищного голову, Хмельницька область

СРІБНЯКА Михайла Михайловича — голову Калуської районної ради, Івано-Франківська область

ТОКАРЯ Володимира Миколайовича — голову Сумської обласної ради

ФЕДУРЦЯ Василя Васильовича — депутата Закарпатської обласної ради

ЧЕКАЛЕНКА Василя Івановича — депутата Паланської сільської об'єднаної територіальної громади, Черкаська область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ЗБАРАЩЕНКО Наталію Сергіївну — Гребінківського селищного голову, Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АВДЄЄНКО Надію Павлівну — начальника відділу виконавчого комітету Лиманської міської ради, Донецька область

АНДРІЙЧУК Неонілу Вячеславівну — першого заступника голови Хмельницької обласної ради

АРХІРІЙ Марину Миколаївну — першого заступника Красносільського сільського голови, Одеська область

БАЛАСИНОВИЧ Наталію Олександрівну — голову Васильківської районної ради, Київська область

ГРАЧЕНКО Світлану Миколаївну — Бочечківського сільського голову, Сумська область

ДРОМАШКО Людмилу Григорівну — Первомайського міського голову, Миколаївська область

ЗАЧЕПИЛО Світлану Іванівну — голову Біленьківської сільської ради, Запорізька область

ТРОЯН Валентину Михайлівну — секретаря Іллінівської сільської ради, Донецька область

Нагородити орденом Данила Галицького

ГАБЕНЦЯ Володимира Васильовича — Брусилівського селищного голову, Житомирська область

ЖЕБЧУКА Юрія Дмитровича — Долішньошепітського сільського голову, Чернівецька область

СЕМЕНЮКА Юрія Михайловича — Підгайцівського сільського голову, Волинська область

ТЕТЕРСЬКОГО Володимира Романовича — Радомишльського міського голову, Житомирська область

ШУТЯ Дмитра Антоновича — заступника Білокуракинського селищного голови, Луганська область

ЯРЕМЧУКА Юрія Анатолійовича — Краснопільського селищного голову, Сумська область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

АНТОШИКА Миколу Миколайовича — Помічнянського міського голову, Кіровоградська область

ТЕРЕЩЕНКА Сергія Івановича — голову Троїцької районної ради, Луганська область

ЧАПІКА Миколу Васильовича — Рожівського сільського голову, Київська область

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

БОНСЕВИЧ Зої Григорівні — голові Хмільницької районної ради, Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

АНТОНОВИЧ Людмилі Іванівні — начальникові відділу культури і туризму Носівської міської ради, Чернігівська область

ФЕДОР Людмилі Петрівні — начальникові відділу культури Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

АВГУСТУ Віталію Анатолійовичу — депутатові Вінницької обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

МАКСИМЕНКО Валентині Михайлівні — начальникові управління Деснянської районної у місті Чернігові ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ВИСОЧИНУ Валерію Петровичу — директорові комунального підприємства Черкаської обласної ради

ПЕЧЕНЮКУ Нестору Євгеновичу — першому заступникові Коломийського міського голови у 2005–2006 роках, першому заступнику голови Коломийської районної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ГУГЛЕНКУ Юрію Олександровичу — першому заступникові голови Кіровоградської обласної ради

СОЛОВЙОВУ Віталію Олександровичу — голові Голопристанської районної ради, Херсонська область.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

7 грудня 2018 року