Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №527/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня шахтаря

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом «3а заслуги» III ступеня

ГАВРИКА Володимира Васильовича — прохідника виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

ЗАГЛЯДІНА Андрія Леонідовича — начальника виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Білозірське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

КОВАЛЕНКА Володимира Олександровича — голову громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів України», Дніпропетровська область

КОСАРЕНКА Вадима Анатолійовича — директора Новокостянтинівської та Смолінської шахт державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область

КУЩІЯ Віктора Івановича — секретаря ради громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів України», Дніпропетровська область

МАСЕНКА Дмитра Івановича — начальника дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Тернівське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

МИРОШНИЧЕНКА Сергія Івановича — начальника дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

НАУМЕНКА Олександра Григоровича — начальника дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Дніпровське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

РАДЧЕНКА Володимира Васильовича — головного редактора галузевого журналу «Уголь Украины» державного підприємства «Державний науково-дослідний, проектно- конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості «УКРНДІПРОЕКТ», м.Київ

РЕДЬКУ Анатолія Олександровича — бригадира гірників дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

СЛАСТНІКОВА Василя Г ригоровича — гірника відокремленого підрозділу «Шахта 1-3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

СОЛОВЙОВА В’ячеслава Валентиновича — електрослюсаря виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

СУВОРОВА Сергія Михайловича — директора відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»

ЯКУЦА Сергія Ярославовича — прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ОКСЕНЬ Зінаїду Василівну — заступника директора філії «Центральна збагачувальна фабрика «Павлоградська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

Нагородити орденом «За доблесну шахтарську працю» ІІІ ступеня

АЗАРЕНКОВА Володимира Валерійовича — гірника товариства «Шахта «Білозерська», Донецька область

АРТЕМЕНКА Станіслава Миколайовича — підземного гірника дільниці № 26 шахти «Гвардійська» акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

БАБІНЦЯ Сергія Пилиповича — гірника державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Донецька область

БІРЮКОВА Євгена Євгеновича — гірника очисного забою акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

ВОЙТАНІКА Віталія Вікторовича — машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Дніпровське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ВОРОНУ Ігоря Володимировича — машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта 1-3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ГАФУРОВА Володимира Фаріловича — машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта «Україна» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ГУЧИНСЬКОГО Анатолія Івановича — прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Стаханова» державного підприємства «Красноармійськвугілля», Донецька область

ЖАДОБІНА Дмитра Леонідовича — гірника виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КАРАЩУКА Олександра Анатолійовича — прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Північна» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

КВОЧКУ Сергія Яковича — електрослюсаря виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КІНЗЕЛЬСЬКОГО Михайла Ярославовича — прохідника дільниці № 9 шахти «Родіна» шахтобудівельного управління акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

КОВТУНА Віталія Миколайовича — прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

КОРОЛЬОВА Олександра Володимировича — прохідника дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

КРИВСУНА Олександра Станіславовича — гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

НЕХАЄВА Юрія Олексійовича — гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ПИЛИПЕНКА Сергія Геннадійовича — машиніста гірничих виїмкових машин дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

РАДЧЕНКА Геннадія Володимировича — заступника начальника дільниці філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

СІЗОВА Юрія Юрійовича — прохідника виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

ШАПОВАЛОВА Володимира Івановича — електрослюсаря виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АРСЄЄВА Ігоря Олександровича — машиніста підземних установок виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Білозірське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

ЗІМІНА Сергія Миколайовича — гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КІРІЧЕНКА Олександра Анатолійовича — бригадира прохідників виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КУЛІБАБУ Віталія Вікторовича — електрослюсаря дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

ПАРФЕНЮКА Романа Вікторовича — прохідника відокремленого підрозділу «Шахта 1-3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ПЕРВІЯ Ігоря Анатолійовича — машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

САЛАМАХУ Олександра Івановича — гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Україна» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

СМУЛЬСЬКОГО Віктора Миколайовича — машиніста гірничих виїмкових машин дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

ТИМОШИНА Івана Миколайовича — забійника відокремленого підрозділу «Шахта імені Ф.Е.Дзержинського» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

ТРУХАНЕНКА Олексія Сергійовича — начальника шахтомонтажного управління акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

ФРЕЙЛІХА Віктора Владиславовича — бригадира гірників відокремленого підрозділу «Шахта імені Д.Ф.Мельникова» акціонерного товариства «Лисичанськвугілля», Луганська область

ЧОРНОГО Дмитра Григоровича — прохідника виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Тернівське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ШАПОВАЛОВА Миколу Григоровича — машиніста підземних установок відокремленого підрозділу «Шахта «Курахівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ЯШКІНА Сергія Євгеновича — бригадира гірників виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Дніпровське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ»

ІЛЬКЕВИЧУ Юрію Володимировичу — головному механікові відокремленого підрозділу «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля»

ЛЕНЮ Андрію Миколайовичу — машиністові відокремленого підрозділу «Шахта «Межирічанська» державного підприємства «Львіввугілля»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ДЕРКАЧУ Юрію Леонтієвичу — голові профспілкового комітету акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

БРЕЖНЄВУ Ігорю Володимировичу — прохідникові дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

БУЛАНЦЕВУ Олександру Євгенійовичу — машиністові гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ВАКУЛІЧУ Валерію Івановичу — прохідникові дільниці № 2 шахти імені Леніна шахтобудівельного управління акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

ГАЛУШКУ Миколі Миколайовичу — директорові відокремленого підрозділу «Шахта 1-3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ГОРЛОВУ Сергію Вікторовичу — начальникові дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Тернівське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ГРИЗАКУ Миколі Васильовичу — гірникові товариства «Шахта «Білозерська», Донецька область

ГРИЦАКУ Степану Васильовичу — начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»

ГУСЄВУ Олександру Станіславовичу — директорові виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ЖИРІЮ Олександру Степановичу — головному інженерові відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»

КАРПОВУ Віктору Леонідовичу — завідувачеві виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Дніпровське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КОЛЕСНІЧЕНКУ Євгену Анатолійовичу — головному інженерові виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

КОМАРУ Івану Івановичу — гірникові відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ЛАСКЕВИЧУ Олексію Андрійовичу — голові громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів праці Волині», Волинська область

ЛАСКІНУ Олександру Вікторовичу — прохідникові дільниці № 38 шахти імені Леніна акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

ЛЕВШУНУ Миколі Богдановичу — машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта № 9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»

ЛЕГЕНЮ Андрію Вацлавовичу — машиністові гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

НЕЧАЄВСЬКОМУ Євгену Олександровичу — механікові дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ОВЕРЧЕНКУ Анатолію Володимировичу — голові первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Дніпровське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ПАНУШКУ Юрію Болеславовичу — головному механікові виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Павлоградське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ПИРОГУ Миколі Івановичу — головному інженерові акціонерного товариства «Шахта «Надія», Львівська область

САМКУ Юрію Олександровичу — головному механікові відокремленого підрозділу «Шахта «Гірська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область

СТОРОЖЕНКУ Сергію Олексійовичу — машиністові гірничих виїмкових машин дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

ТРУШУ Михайлу Івановичу — начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Торецька» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

ФІСЬКОВИЧУ Юрію Анатолійовичу — гірникові очисного забою дільниці відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське» державного підприємства «Волиньвугілля»

ЧЕМАКІНУ Володимиру Олексійовичу — начальникові зміни виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Тернівське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ЧЕРЕДНИЧЕНКУ Юрію Яковичу — генеральному директорові товариства «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

ШАХРАЮ Павлу Миколайовичу — гірникові підземному виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ШИЯНУ Ігорю Євгеновичу — начальникові дільниці державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», Донецька область.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

30 серпня 2015 року