Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №593/2022

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БОГУЦЬКОГО Олександра Андрійовича — директора — президента товариства "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ICTV)

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

АРТЮХА Володимира Миколайовича — начальника Подільської філії державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м.Вінниця

ЛЮБЧЕНКА Ігоря Вікторовича — чемпіона XI Всесвітніх ігор з таїландського боксу Муей Тай

УСИКА Олександра Олександровича — чемпіона світу з професійного боксу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF та IBO

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

АБЛАЄВА Енвера Назімовича — головного тренера штатної національної збірної команди України з фристайлу

АБРАМЕНКА Олександра Володимировича — призера XXIV зимових Олімпійських ігор з фристайлу

ВАСЬКОВА Юрія Юрійовича — заступника Міністра інфраструктури України

ГОРБУНОВА Юрія Миколайовича — актора, продюсера

ДЕЙНЕГУ Віталія Олеговича — волонтера, м.Київ

НАГОРНУ Наталію Вікторівну — спеціального кореспондента товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1"

ПРИТУЛУ Сергія Дмитровича — волонтера, засновника Фонду Сергія Притули

ПРОЦЕНКА Андрія Олексійовича — призера чемпіонату світу 2022 року з легкої атлетики зі стрибків у висоту

РИСЄВА Володимира Володимировича — чемпіона XI Всесвітніх ігор з пауерліфтингу

САПРОНОВА Юрія Анатолійовича — волонтера, м.Харків

ХУТОРНОГО Івана Адамовича — головного консультанта Управління Департаменту Офісу Президента України

ЯРМОЛЮКА Руслана Федоровича — спеціального кореспондента товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1"

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АЖНЮКА Ярослава Богдановича — засновника, генерального директора компанії "Petcube"

БАННИКА Олександра Сергійовича — прокурора відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

БАТАЛОВА Сергія Валентиновича — старшого майстра служби Управління експлуатації (Вітовська дільниця) акціонерного товариства "Миколаївгаз"

БЕЗПАЛЬКО Уляну Миколаївну — журналіста видання "РБК-Україна"

БИЧКОВА Олексія Миколайовича — чемпіона XI Всесвітніх ігор з пауерліфтингу

БОБКА Сергія Валерійовича — фотокореспондента видання "Харків Times" та кореспондента "Agence France-Presse"

БОНДАРЧУКА Валерія Петровича — машиніста крана служби комунального підприємства "Вінницяоблводоканал"

БУРАЧИКА Андрія Івановича — начальника комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради

ВЕРЕЩУК Ірину Андріївну — Віце-прем’єр-міністра — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

ВЕСЬКА Артема Георгійовича — власного кореспондента телеканалу "Рада" у Луганській області

ВИРОЗУБА Василя Дем’яновича — настоятеля Свято-Троїцького храму Одеської єпархії Православної церкви України, митрофорного протоієрея

ГЕРАСІНА Олександра Олександровича — машиніста екскаватора комунального відокремленого підрозділу "Краматорський водоканал", Донецька область

ГНИЛУШУ Олексія Олександровича — ведучого програм редакції товариства "Національні інформаційні системи", м.Київ

ГОРБАТЮКА Віктора Володимировича — директора Шумського комунального спеціалізованого лісогосподарського та мисливського підприємства "Волинь" Шумської районної ради, Тернопільська область

ГОРОДЕЧНОГО Романа Богдановича — волонтера, м.Львів

ГРЕЧКО Софію Олексіївну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор з підводного плавання

ГРІНЬКОВА Олега Юрійовича — виконуючого обов’язки директора Харківського обласного вузла спеціального зв’язку державного підприємства спеціального зв’язку

ДАІАУРІ Важі Важайовича — чемпіона XI Всесвітніх ігор з сумо

ДАНИЛКА Андрія Михайловича — артиста, співака, сценариста, композитора

ДЕРГІЛЬОВА Олександра Івановича — директора Харківської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

ДЕРЕКЛЕЄВА Євгена Сергійовича — волонтера, Київська область

ЗАНЯ Юрія Володимировича — водія шкільного автобуса комунального закладу загальної середньої освіти "Гіркополонківський ліцей Боратинської сільської ради" Луцького району, Волинська область

ІСМАГІЛОВА Сергія Валерійовича — військового капелана, Київська область

КАЛИНОВСЬКОГО Юрія Леонідовича — операційного директора товариства "1+1 Продакшн", м.Київ

КЛЮШНИКОВА Дениса Геннадійовича — заступника начальника Донецької обласної військової адміністрації

КОЖАНА Ігоря Володимировича — директора науково-мистецької фундації митрополита Андрея Шептицького — Національного музею у Львові

КОЗЛОВА Сергія Івановича — фотокореспондента інформаційної агенції "Kharkiv Todаy"

КОЗЛОВСЬКОГО Віталія Віталійовича — співака

КОЗЛОВСЬКУ Вікторію Віталіївну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики

КОЛМАКОВА Богдана Віталійовича — чемпіона XI Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики

КОРОЛЬ Катерину Олександрівну — режисера

КОШОВОГО Євгена Вікторовича — актора, ведучого програм

КРАВЧЕНКА Руслана Андрійовича — керівника Бучанської окружної прокуратури Київської області

КРАМЧЕНКОВА Андрія Борисовича — головного редактора новин філії "Сумська регіональна дирекція" акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

КСЮКА Миколу Миколайовича — заступника Керівника Департаменту Офісу Президента України

КУБРАКОВА Олександра Миколайовича — Міністра інфраструктури України

КУЛІНІЧ Анастасію Віталіївну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор з таїландського боксу Муей Тай

КУРОПЯТНИКА Сергія Андрійовича — відеооператора філії "Миколаївська регіональна дирекція" акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

КУШНІР Олену Анатоліївну — директора товариства "ВЕБ ПРО", м.Київ

ЛЯШКА Віктора Кириловича — Міністра охорони здоров’я України

МАРТИНЕНКА Олександра Владленовича — генерального директора товариства "Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", м.Київ

МАРЦИНА Анатолія Григоровича — головного інженера Харківської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

МАРЧЕНКО Таїсію Ярославівну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики

МАТЯША Владислава Юрійовича — медіаексперта телеканалу "Рада"

МЕЛЬНИКА Юрія Анатолійовича — старшого електромеханіка тягової підстанції Здолбунів виробничого структурного підрозділу "Рівненська дистанція електропостачання" регіональної філії "Львівська залізниця"

МІРЗОЯНА Арсена Романовича — співака, композитора

МОГИЛЕВСЬКОГО Сергія Володимировича — музичного продюсера

МОНАСТИРСЬКОГО Дениса Анатолійовича — Міністра внутрішніх справ України

МОЧАНОВА Олексія Юрійовича — волонтера, м.Київ

НЕСТЕРЕНКА Андрія Валентиновича — режисера

НИКОНЧУК Ірину Євгеніївну — співзасновницю ініціативи "War Against War"

ПЕРЦОВСЬКОГО Олександра Семеновича — члена правління акціонерного товариства "Укрзалізниця"

ПИВОВАРОВА Артема Володимировича — співака

ПІКАЛОВА Олександра Вікторовича — актора, ведучого програм

ПОГРАНИЧНОГО Богдана Петровича — чемпіона XI Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики

ПОНОМАРЬОВА Олександра Валерійовича — співака

ПУТІЛІНА Сергія Володимировича — голову військового капеланства мусульман України, Харківська область

РЕШЕТІЛОВА Георгія Олександровича — першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації

РІЗОЛЯ Андрія Володимировича — кінопродюсера

СВІРСЬКОГО Максима Сергійовича — засновника громадської організації "Підприємницький клуб", м.Житомир

СИДОРЕНКА Сергія Володимировича — редактора сайту "Європейська правда"

СКРИПКУ Олега Юрійовича — музиканта-інструменталіста, вокаліста гурту "Воплі Відоплясова"

СМЕДЛЯЄВА Заіра Сітбеляловича — громадського діяча, Автономна Республіка Крим

СМІЛЯНСЬКОГО Ігоря Юхимовича — генерального директора акціонерного товариства "Укрпошта", м.Київ

СМІРНОВА Олександра Борисовича — волонтера, креативного директора товариства "Інститут соціальних технологій та комунікацій"

СМІРНОВА Ростислава Володимировича — волонтера, засновника проектів "Прихисток", "Добробут"

СМОЛЬЄНКА Дмитра Анатолійовича — фотокореспондента головної дирекції Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ"

СТЕЦЮКА Данила Максимовича — чемпіона XI Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики

ТИМОША Сергія Васильовича — першого заступника генерального директора Державної організації "Автобаза Державного управління справами"

ТКАЧА Михайла Сергійовича — журналіста видання "Українська правда"

ТОДОСІЇВА Олега Володимировича — машиніста екскаватора обласного комунального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго"

ТРУСОВА Сергія Сергійовича — Керівника Департаменту Офісу Президента України

ФЕДЕНКО Дар’ю Сергіївну — шеф-редакторку новин акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

ФЕДОРОВА Михайла Альбертовича — Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації України

ФІЛАШКІНА Вадима Сергійовича — заступника начальника Донецької обласної військової адміністрації

ФІЛЬЧЕНКА Данила Миколайовича — чемпіона XI Всесвітніх ігор з воднолижного спорту

ФІНАШКІНА Ігоря Михайловича — співзасновника, креативного директора агенції "I AM IDEA", учасника ініціативи "War Against War"

ХАСАНОВА Марселя Хазійовича — професора кафедри Національної академії внутрішніх справ

ХОМЕНКА Олексія Миколайовича — керівника Київської обласної прокуратури

ЧЕРНІЦЬКОГО Романа Романовича — члена правління акціонерного товариства "Укрзалізниця"

ШИНКАРЮКА Ігоря Сергійовича — заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації

ШВАРЦА Юрія Васильовича — директора Київської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

ШУРОВА Дмитра Ігоровича — співака, композитора

ЯРОШЕНКА Петра Вікторовича — завідувача відділу — головного інспектора Інспекції з питань контролю за діяльністю військових формувань Департаменту Офісу Президента України

ЯРЬОМКУ Світлану Миколаївну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор з сумо

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

МОТОРНОГО Сергія Володимировича — директора товариства "Моторзапчастини", Миколаївська область

ПРОЦЕНКА Віталія Володимировича — головного консультанта Департаменту Офісу Президента України

РЕЗНІЧЕНКА Валентина Михайловича — начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації

ТАРАСЮКА Юрія Володимировича — начальника Коростенської районної військової адміністрації, Житомирська область

Нагородити орденом "За мужність" ІІ ступеня

ЦАПЛІЄНКА Андрія Юрійовича — військового кореспондента товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1"

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

АХМЕДОВА Ратана Ратановича — Корюківського міського голову, Чернігівська область

БОГДАНА Андрія Івановича — Городнянського міського голову, Чернігівська область

БОДРОВА Єгора Євгеновича — радника Міністра внутрішніх справ України

БОЯРЧУКА Анатолія Васильовича — Попівського сільського голову, Сумська область

БУРЛАЧЕНКА Дементія Анатолійовича — капітана рятувального судна "Сапфір" казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

ВАЩЕНКА Юрія Олександровича — водія комунального підприємства "Ірпіньводоканал", Київська область

ВІДНІЧУКА Олександра Захаровича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

ВОРОТНЮКА Віктора Валентиновича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

ГАЛИЧА Євгена Андрійовича — співака, лідера рок-гурту "O.Torvald"

ГАЛЧАНСЬКОГО Олексія Миколайовича (посмертно) — водія групи експлуатації транспорту філії "Запорізька дирекція" акціонерного товариства "Укрпошта"

ГАРМАША Олексія Андрійовича — слюсаря служби Новобаварського району комплексу "Харківводопостачання" комунального підприємства "Харківводоканал"

ГАРУСА Сергія Володимировича — Ріпкинського селищного голову, Чернігівська область

ГЛЄБОВА Сергія Дмитровича — начальника відділу філії "Луганська дирекція" акціонерного товариства "Укрпошта"

ГУР’ЯНОВА Павла Миколайовича (посмертно) — оператора котельні державного підприємства "Сумське лісове господарство"

ГОНЧАРЕНКА Сергія Андрійовича — старшого майстра служби Управління експлуатації акціонерного товариства «Оператор газорозподільних систем «Сумигаз»

ДЕКУСАРА Ігоря Миколайовича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

ДЗИЦЮКА Олександра Андрійовича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

ДМИТРЕНКА Олега Миколайовича — голову Прилуцької районної ради, Чернігівська область

ДУБІНІНА Сергія Олеговича — військового кореспондента товариства "Національні інформаційні системи"

ЖУКОВСЬКУ Аллу Василівну — оператора служби Миколаївського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів товариства "Оператор газотранспортної системи України"

ЗАМОТАЙ Ельміру Юріївну (посмертно) — листоношу відділення філії "Запорізька дирекція" акціонерного товариства "Укрпошта"

ЗУБЕНКА Григорія Сергійовича — електромонтера акціонерного товариства "Харківобленерго"

ІВАННІКОВУ-КАЦІМОН Юлію Анатоліївну — молодшого сержанта служби цивільного захисту, Київська область

ІВАЩЕНКА Володимира Григоровича — тракториста акціонерного товариства "Гадяцьке бурякогосподарство", Полтавська область

ІЛЬЮЩЕНКА Ігоря Миколайовича (посмертно) — волонтера, м.Чернігів

ІЛЮШИНА Дмитра Федоровича — електромонтера дільниці Харківського відділу експлуатації ліній Харківського регіонального центру обслуговування мережі Східного територіального управління обслуговування мережі Дирекції експлуатації та розвитку мережі акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго"

КАНІКОВСЬКОГО Володимира Олександровича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

КИКОТЯ Олександра Анатолійовича — начальника Мар’янської дільниці державного підприємства "Кривбаспромводопостачання", Дніпропетровська область

КЛЮЄВА Олександра Миколайовича — директора Національного наукового центру "Інститут судових експертиз імені Засл. проф. М.С.Бокаріуса" Міністерства юстиції України

КОВАЛЕНКА Миколу Миколайовича — начальника Очеретинської селищної військової адміністрації, Донецька область

КОВАЛЯ Руслана Юрійовича — електромонтера служби акціонерного товариства "Миколаївобленерго"

КОВЗІКА Олександра Івановича — старшого машиніста цеху товариства "Кременчуцька ТЕЦ", Полтавська область

КОРНІЄНКА Олега Миколайовича — військового кореспондента товариства "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ICTV)

КОРОЛОВИЧА Олександра Васильовича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

КОРОТЕНКА Валерія Анатолійовича (посмертно) — слюсаря державного підприємства "Ізяславське лісове господарство", Хмельницька область

КРАМІНСЬКОГО Олега Вікторовича — начальника цеху товариства "БРОКЕНЕРГІЯ" (Охтирська ТЕЦ), Сумська область

КУЛЬГЕЙКА Анатолія Івановича (посмертно) — голову Ріпкинського відділення Мисливсько-рибальського підприємства Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок

КУЧЕРА Олександра Олександровича — майстра Охтирської дільниці служби акціонерного товариства "Сумиобленерго"

ЛЕБЕДИНЕЦЬ Віру Сергіївну (посмертно) — контролера відділу № 146 державного підприємства "Виробниче об’єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова", м.Дніпро

ЛОПАТУ Віктора Івановича — механіка комунального підприємства "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради, Київська область

ЛОГВИНЕНКА Сергія Анатолійовича — старшого майстра служби Сєвєродонецького міжрайонного управління по експлуатації газового господарства філії акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Луганськгаз"

МЕДВЕДЬОВА Олександра Олександровича — Сновського міського голову, Чернігівська область

МЕМЕТОВА Смаіла (посмертно) — громадського діяча

МЕТЛИЦЬКОГО Леоніда Івановича (посмертно) — водія гуманітарного вантажу, Чернігівська область

МИРГОРОДСЬКОГО Олександра Васильовича — машиніста комунального підприємства "Харківські теплові мережі"

МИХАЙЛЮТУ Олега Ігоровича — співака, вокаліста гурту "ТНМК"

ПЕТРУЧЕКА Павла Тимофійовича — машиніста екскаватора комунального підприємства "Харківводоканал"

ПОТИХАЧА Володимира Анатолійовича — водія товариства "ЮНІГРАН", Житомирська область

ПРИТУЛУ Станіслава Вікторовича — кінопродюсера

ПРОДАЙВОДУ Олексія Володимировича — військового кореспондента товариства "НОВИННА ГРУПА Україна"

ПШЕБИЛЬСЬКОГО Віктора Вікторовича — старшого електромеханіка рятувального судна "Сапфір" казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

РЕДЧЕНКА Леоніда Олександровича — водія, слюсаря акціонерного товариства "Харківгаз"

РЕШЕТНЯКА Олега Миколайовича — спеціального кореспондента товариства "Кінокіт"

САВЧЕНКА Артема Олександровича — електромонтера Чернігівської виробничої дільниці № 2 Північної зони обслуговування служби акціонерного товариства "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"

СЕРГУ Миколу Едуардовича — співака, композитора, ведучого програм

СІНДЄЄВА Михайла Миколайовича (посмертно) — водія автобуса Ставищенського навчально-виховного комплексу "Заклад загальної середньої освіти I—III ступенів — юридичний ліцей" № 2 імені О.С.Паланського Ставищенської селищної ради Білоцерківського району, Київська область

СМЄЩУКА Руслана Ігоровича — військового кореспондента товариства "Національні інформаційні системи"

СТАДНИКА Віктора Федоровича — слюсаря акціонерного товариства "Харківгаз"

СУХЕНКО Ольгу Петрівну (посмертно) — старосту Мотижинського старостинського округу Макарівської селищної ради, Київська область

ТЕСЛЕНКА Олександра Дмитровича (посмертно) — машиніста екскаватора дочірнього підприємства "УкрСіверБуд", м.Чернігів

ТКАЧЕНКА Олександра Івановича — водія комунального підприємства "Універсал 2005" Кропивницької міської ради

ТРОХИМЕНКА Сергія Володимировича — старшого майстра служби акціонерного товариства "Харківміськгаз"

ХЛИВНЮКА Андрія Володимировича — співака, вокаліста гурту "Бумбокс"

ХОХЛОВА Олексія Миколайовича — водія комунального підприємства "Харківські теплові мережі"

ЧОРНОВОЛА Олександра Володимировича — лісничого Давидківського лісництва державного підприємства "Народицьке спеціалізоване лісове господарство", Житомирська область

ШЕВЧЕНКА Петра Павловича — журналіста видання "НВ Бізнес"

ШТОМПЕЛЯ Василя Васильовича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

ШУТКА Олега Юрійовича — водія комунального підприємства "Електротранс" Кропивницької міської ради

ШУТЯ Олександра Миколайовича — водія акціонерного товариства "Харківміськгаз"

ЮДИЦЬКОГО Михайла Федоровича — водія 7 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області

ЯРМАКА Сергія Олександровича — Гуляйпільського міського голову Пологівського району, Запорізька область

ЯЦЕНКА Володимира Вікторовича — кінопродюсера

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

РОМАНОВСЬКУ Юлію Юріївну — професора кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

СЕРЬОГІНУ Аніту Артурівну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор з карате

ТЕРЛЮГУ Анжеліку Володимирівну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор з карате

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БЕРЕЗОВСЬКУ Іванну Богданівну — чемпіонку XI Всесвітніх ігор з сумо

ДЕНИСОВУ Світлану Вікторівну — керівника діагностичного центру внутрішньої медицини Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами

ЗОЛКІНУ Лілію Іванівну — начальника управління Донецької обласної військової адміністрації

НОЖЕВНІКОВУ Катерину Юріївну — волонтера, співзасновницю благодійного фонду "Корпорація монстрів", м.Одеса

РУДЕНКО Ярославу Василівну — артистку-вокалістку Національної філармонії України, м.Київ

СУХАРНІКОВУ Тетяну Семенівну — заступника Керівника Департаменту — керівника управління Офісу Президента України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БОГАЧОВУ Олену Віталіївну — Державного секретаря Міністерства юстиції України

БОЙКО Зінаїду Михайлівну — керівника апарату Запорізької обласної військової адміністрації

БУЦ Любов Володимирівну — директора Горностайпільського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів, Київська область

ВАНІНУ Олену Володимирівну — кореспондента новин "1+1" у Херсонській області

ВЕСЬКО Катерину Миколаївну — власного кореспондента телеканалу "Рада" у Луганській області

ГАНІЦЬКУ Марину Сергіївну — директора Бородянського психоневрологічного інтернату, Київська область

ГАРКАВЕНКО Ольгу Олександрівну — Новослобідського сільського голову, Сумська область

ДАНИЛОВУ Ольгу Олександрівну — радника відділу служби Міністра у справах ветеранів України

ДЗЮНИК Валентину Петрівну — начальника відділу Київської міської прокуратури

ДОЦЯК Тетяну Василівну — власного кореспондента програми "Факти" товариства "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ICTV)

ІСАЮК Людмилу Петрівну — завідувача відділення Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Київська область

КЛИМЕНКО Аліну Віталіївну — працівника управління філії "Чернігівська регіональна дирекція" акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

КРАВЧЕНКО Людмилу Миколаївну — директора Департаменту Міністерства юстиції України

ЛЕМІШКО Наталію Євгенівну — керівника Управління — головного бухгалтера Державного управління справами

МОГИЛЕВСЬКУ Наталію Олексіївну — співачку, композитора, м.Київ

ОГНЄВІЧ Злату Леонідівну — співачку

ПРИХОДЬКО Наталію Володимирівну — кореспондентку товариства "ТРК "НІС-ТВ", м.Миколаїв

РАЄВСЬКУ Наталію Миколаївну — журналістку, ведучу програм товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1"

СВИРИДЕНКО Тетяну Дмитрівну — Іванківського селищного голову, Київська область

СИРОТУ Роксолану Ігорівну — співачку

ТАРАБАРОВУ Світлану Василівну — співачку, автора пісень і композитора

ТОКАРЕВУ Олену Аркадіївну — директора Департаменту Донецької обласної військової адміністрації

ТОМАШ Світлану Василівну — редактора і керівника товариства "Новини Городнянщини", Чернігівська область

ШАПОВАЛ Лідію Іванівну — завідувача відділення комунальної установи "Центр соціальних послуг" Чернеччинської сільської ради, Сумська область

ШЛЄПНЬОВУ-КРАХМАТОВУ Діану Андріївну — кореспондента філії "Суспільне Суми" акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

Нагородити орденом Данила Галицького

СМИРНОВА Олексія Івановича — першого заступника начальника Луганської обласної військової адміністрації

ШАРВАРКА Олега Борисовича — керівника апарату Житомирської обласної військової адміністрації

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

ЧМУТА Тараса Миколайовича — голову фонду "Повернись живим"

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

АНТОНЕНКА Романа Юрійовича — старшого майстра Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ акціонерного товариства "Чернігівобленерго"

БАБІЯ Михайла Ярославовича — водія підприємства Стецика Тараса Володимировича, Тернопільська область

ВИНОГРАДОВА Леоніда Семеновича — механіка пошуково-рятувального катера ПРК-06 казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

ГРОХОВЕЦЬКОГО Олега Юрійовича — механіка пошуково-рятувального катера ПРК-02 казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

КУЗЬМІНА Олександра Миколайовича — капітана пошуково-рятувального катера ПРК-01 казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

МИХАЙЛІЧЕНКА Вадима Анатолійовича — моториста пошуково-рятувального катера ПРК-02 казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

РУДЕНКА Сергія Володимировича — капітана пошуково-рятувального катера ПРК-06 казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

СЕМАКІНА Андрія Олеговича — матроса пошуково-рятувального катера ПРК-02 казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", м.Одеса

СМЕРЕЧИНСЬКОГО Василя Орестовича — водія автобуса товариства "Чортківське АТП 16142", Тернопільська область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БАРАБАША Віталія Степановича — начальника Авдіївської міської військової адміністрації, Донецька область

БЕЗПЕЧНУ Ольгу Володимирівну — начальника центру технічної експлуатації № 1 казенного підприємства "Укрспецзв’язок"

БОНДАРЕНКА Андрія Олександровича — начальника Покровської районної військової адміністрації, Донецька область

ГЕРЮ Іллю Володимировича — інженера-енергетика Донецької виробничої дільниці "Слов’янське регіональне виробниче управління" комунального підприємства "Компанія "ВОДА ДОНБАСУ"

ГОХМАНА Олександра Рафаїловича — завідувача кафедри державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського", м.Одеса

ГОШКА Сергія Васильовича — начальника Світлодарської міської військової адміністрації, Донецька область

ГРИГУЛЬЦЯ Юрія Васильовича — начальника Мар’їнської міської військової адміністрації, Донецька область

ІЛЬЇНА Андрія Миколайовича — начальника Центру технічного обслуговування та експлуатації № 6 товариства "Атраком"

ЛУНГУЛА Валерія Васильовича — екскаваторника товариства "Березівкаагрошляхбуд", Одеська область

МАРТИНЕНКА Івана Федоровича — машиніста екскаватора комунального підприємства Слов’янської міської ради "Словміськводоканал", Донецька область

ПАНКОВА Андрія Вікторовича — начальника Краматорської районної військової адміністрації, Донецька область

ПЛІСЕНКА Андрія Анатолійовича — електрогазозварника Карлівської виробничої дільниці комунального підприємства "Компанія "ВОДА ДОНБАСУ", Донецька область

ПОСТЕРНАК Юлію Олександрівну — Куликівського селищного голову, Чернігівська область

ПУГАЧА Олександра Григоровича — водія виробничого структурного підрозділу № 5 комунального підприємства "Міські дороги" Одеської міської ради

ЧИНЧИКА Василя Сергійовича — начальника Торецької міської військової адміністрації, Донецька область

ШЕВЧЕНКА Юрія Миколайовича — комерційного директора товариства "ВЕБ ПРО", м.Київ

ШЕВЧУКА Дмитра Андрійовича — головного інженера товариства "Спеціальні інформсистеми", м.Київ

ШОВКОВСЬКОГО Максима Юрійовича — начальника регіонального центру мережі доступу технічного департаменту Харківської філії акціонерного товариства "Укртелеком"

ЯЩЕНКА Олександра Валерійовича — електрогазозварника служби експлуатації систем газопостачання управління експлуатації, Чернігівська область

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ЗІНЄВІЧ Вірі Василівні — артистці драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ДОВГАНЬ Олександрі Володимирівні — учительці Кловського ліцею № 77 Печерського району м.Києва

ЯЛИЖКО Валентині Іванівні — учительці Гужівського закладу загальної середньої освіти I—III ступенів Ічнянської міської ради, Чернігівська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

СКОРИК Адріані Ярославівні — проректорові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ДМИТРИК Ользі Олександрівні — професорові кафедри Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м.Харків

ДРОЗДУ Олексію Юрійовичу — начальникові відділу Національної академії внутрішніх справ України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

ЧИРВІ Сергію Васильовичу — донорові товариства "Сумський обласний центр служби крові"

ШВЕЦЮ Сергію Васильовичу — донорові товариства "Сумський обласний центр служби крові"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

ДАНИЛКО Людмилі Миколаївні — заступникові головного лікаря державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України"

ЄМЦЮ Петру Володимировичу — заступникові Міністра охорони здоров’я України

ОРЛОВУ Володимиру Володимировичу — першому заступникові голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

АРЄСТОВУ Олександру Сергійовичу — головному інженерові відділу компанії виробничих та комерційних підприємств, м.Одеса

ШАПРАНУ Павлу Андрійовичу — головному енергетикові комунального підприємства "УЖКГ "Гостомель", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

ДАНИЛЮКУ Олександру Мирославовичу — керівникові експертної групи Директорату Міністерства охорони здоров’я України

ДУБИНІ Геннадію Івановичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна лікарня" Чернігівської обласної ради

ДЬОГТЯРУ Валерію Володимировичу — завідувачеві відділення державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України"

КРЕСТЯНОВУ Миколі Юхимовичу — лікареві комунального некомерційного підприємства "Ірпінська центральна міська лікарня" Ірпінської міської ради, Київська область

МУХОПАДУ Олександру Євгеновичу — завідувачеві травматологічного пункту Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров’я України

ОСТАПЕНКО Ользі Іванівні — директорові комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Печерського району міста Києва"

ПОГОРІЛЯКУ Андрію Йосиповичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради

СЕРДЮК Марині Григорівні — лікареві центру здоров’я жінки Дніпровської клінічної лікарні на залізничному транспорті філії "Центр охорони здоров’я" акціонерного товариства "Українська залізниця"

СТРІЛЦІ Василю Євгенійовичу — генеральному директорові Директорату Міністерства охорони здоров’я України

ШАМРАЙ Ірині Валентинівні — начальникові управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

ВОВКУ Володимиру-Богдану Михайловичу — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

КАЗАК Тетяні Василівні — директорові опорного закладу освіти "Першотравневий ліцей" Визирської сільської ради Одеського району, Одеська область

ОВЧАРУКУ Вадиму Володимировичу — директорові відокремленого структурного підрозділу Хмельницький політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка"

ХОРОЩАК Наталії Станіславівні — директорові загальноосвітньої школи I—III ступенів № 2 м.Копичинець Гусятинського району, Тернопільська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ЯНКОВЕНКО Оксані Олексіївні — головному зберігачеві державної організації "Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

КОВАЛЬЧУК Ользі Анатоліївні — сестрі медичній старшій лікарської амбулаторії Державного закладу "Поліклініка № 2" Державного управління справами

МИРУТІ Наталії Миколаївні — заступникові генерального директора Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров’я України

НОВИЧЕНКО Надії Миколаївні — начальникові відділу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров’я України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

ТРОХИМЕНКО Світлані Іванівні — заступникові начальника управління — начальнику відділу Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ДУБЯЗІ Петру Олексійовичу — машиністові крана автомобільного комунального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго"

ЛАЗАРЕНКУ Федору Олексійовичу — диспетчерові служби оперативно-диспетчерського управління структурного підрозділу "Київські теплові мережі" комунального підприємства "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

БРИЧУКУ Петру Петровичу — водію Тульчинського відділення філії "Тульчинська станція екстреної медичної допомоги" комунального некомерційного підприємства "ТМО "Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради"

КЛІМОВИЧУ Анатолію Семеновичу — водію комунальної організації "Київмедспецтранс"

ПОСТУПАЛЬСЬКОМУ Дмитру Вікторовичу — водію державної організації "Автобаза Державного управління справами"

РАДІОНОВІЙ Ірині Володимирівні — начальникові відділу державної організації "Автобаза Державного управління справами"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

БІЛОУСОВУ Юрію Валерійовичу — професорові кафедри Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

ВАЖИНСЬКОМУ Володимиру Михайловичу — заступникові голови Тернопільської обласної державної адміністрації

ЖЕЛЕЗНЯК Наталії Анатоліївні — директорові Департаменту Міністерства юстиції України

ЗАБЛОЦЬКІЙ Олені Юріївні — начальникові Інспекції Управління державної охорони України, полковнику

ЗАВЕРУСІ Богдану Івановичу — начальникові відділу у м.Львові державного підприємства "Документ"

КАРАСЕВИЧУ Олександру Олександровичу — Генеральному директорові Директорату Офісу Президента України

КРИМЧУКУ Сергію Григоровичу — директорові Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України

МОСКВИЧ Лідії Миколаївні — завідувачеві кафедри Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м.Харків

НИЖНОМУ Андрію Валерійовичу — радникові Голови Верховної Ради України

ПОПЛАВСЬКОМУ Анатолію Петровичу — завідувачеві Хмельницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

СОПІЛЬНИКУ Ростиславу Любомировичу — професорові кафедри закладу вищої освіти "Львівський університет бізнесу та права"

УСТИМЧУК Ользі Василівні — начальникові відділу департаменту Дніпропетровської обласної державної адміністрації

ЮХТІ Оксані Григорівні — заступникові директора Департаменту — начальнику Управління Міністерства юстиції України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

БАЛДІНУ Сергію Вікторовичу — тренерові-викладачу комунального позашкільного закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з боксу та єдиноборств" Дніпровської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

СМОЛЬСЬКОМУ Юрію Мирославовичу — старшому викладачеві кафедри Львівської національної академії мистецтв.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

23 серпня 2022 року