Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №618/2022

Про делегацію України для участі в Офіційній консультативній зустрічі держав – учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі в Офіційній консультативній зустрічі держав – учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення та інших супутніх заходах (2 – 9 вересня 2022 року, м.Женева, Швейцарська Конфедерація) у такому складі:

КЛИМЕНКО Юрій Аркадійович – Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, глава делегації

БОНДАРЕНКО Дмитро Анатолійович – виконуючий обов'язки директора філії "Протичумний інститут імені І.І.Мечникова" державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"

ДЕМЧИШИНА Ірина Вікторівна – завідувач референс-лабораторією з діагностики ВІЛ/СНІДу, вірусологічних та особливо небезпечних патогенів державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"

ІВАНИЦЯ Володимир Олексійович – проректор з наукової роботи Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (за згодою)

ІВАЩЕНКО Костянтин Володимирович – перший секретар Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України

КОМІСАРЕНКО Сергій Васильович – директор Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Національної академії наук України (за згодою)

КРАВЧУК Олександр Павлович – перший заступник директора державного підприємства "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров'я України"

КУЗІН Ігор Володимирович – заступник Міністра охорони здоров'я України – головний державний санітарний лікар України

МУЗИКА Денис Васильович – заступник директора з міжнародного співробітництва Національного наукового центру "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" Національної академії аграрних наук України (за згодою).

2. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до персонального складу делегації, розподіляти обов'язки між її членами та залучати експертів, радників до участі в її роботі.

3. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі в Офіційній консультативній зустрічі держав – учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення та інших супутніх заходах.

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі в Офіційній консультативній зустрічі держав – учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення, а також в інших супутніх заходах Д.Бондаренка, І.Демчишиної, В.Іваниці, С.Комісаренка, О.Кравчука, І.Кузіна, Д.Музики (відряджаються з 31 серпня до 11 вересня 2022 року).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

30 серпня 2022 року